Nature

Медичний Центр SENSAVI

Медичний центр SENSAVI – це індивідуальний підхід до кожного пацієнта та обґрунтований вибір ефективних програм лікування у галузі малої хірургії, пластичної хірургії, онкохірургії, загальної та лазерної дерматології, трихології, косметології, гінекології, урології, проктології та подології. Ми успішно поєднуємо досвід наших фахівців із актуальними розробками та технологіями у сфері медицини. Медичні Центри SENSAVI оснащені передовим обладнанням: фракційний СО2 лазер DEKA, електроскальпель коагулятор Medtronic Covidien ValleyLab Force FX-C, радіохірургічний апарат Dr.Oppel, гістероскоп Karl Storz, цифрове діагностичне обладнання GE Healthcare LOGIQ P6 та Medi та ін. За минуле десятиліття було вивчено широкі можливості фракційного СО2 лазера SmartXide DOT (DEKA), завдяки чому стало можливим його успішне застосування у багатьох напрямках, таких як гінекологія, дерматологія, косметологія. Ми невпинно вдосконалюємося для того, щоб надати Вам широкий спектр якісних, ефективних та сучасних медичних послуг!

Напрямки роботи МЦ SENSAVI:

Жителі Києва та інших регіонів України звертаються до нас із найскладнішими та делікатними проблемами, лікування яких у звичайних медичних закладах у більшості випадків виявляється неефективним.

*У зв'язку з дією військового стану, графік роботи Медичних Центрів SENSAVI може змінюватися, просимо уточнювати час прийому фахівців у адміністраторів за телефоном (067)232-59-21
*Ми працюємо з використанням резервних джерел електропостачання і робимо усе можливе, щоб вчасно обробити дзвінки та заявки, що надійшли. Просимо вибачення за тимчасові незручності, пов'язані з плановими та екстреними відключеннями електроенергії, перебоями мобільного зв'язку. Адміністратор зв'яжеться з Вами, як тільки з'явиться технічна можливість.

Консультація пластичного хірурга

Приймають лікарі — пластичні хірурги

Пластична хірургія: корекція зовнішності за допомогою пластичної хірургії, операції будь-якої складності, досвідчені пластичні хірурги, новітні італійські техніки та розробки

Консультація хірурга

Приймають лікарі — амбулаторні хірурги, пластичні хірурги, хірурги-онкологи

Хірургія одного дня: госпіталізація на 2-3 години для видалення доброякісних утворень, таких як – грижі, ліпоми, атероми, гігроми, родимки (невуси), фурункули, врослі нігті, а також злоякісних утворень з подальшим гістологічним дослідженням. Операції проводять кваліфіковані спеціалісти з досвідом роботи у державних медичних закладах.

Консультація дерматолога

Приймають лікарі — дерматологи-венерологи, дерматологи-онкологи

Лазерна дерматологія: профілактика, лікування та діагностика (дерматоскопія) захворювань шкіри, у тому числі видалення шкірних новоутворень будь-якої стадії СО2 лазером; діагностика шкірних новоутворень, проблем зі шкірою та волоссям та інших порушень; моніторинг ефективності лікування. Ведуть прийом дерматологи та дерматоонкологи.


  •  

    Дерматоскопія родимки

    Дерматоскопія включає огляд родимки під великим збільшенням, що дозволяє помітити найменші зміни тканин. Перевірити родимку

Консультація трихолога

Приймають лікарі — дерматологи-трихологи

Лікар-трихолог займається профілактикою, діагностикою та лікуванням захворювань волосся, шкіри голови та нігтів.

Консультація косметолога

Приймають лікарі — дерматологи-косметологи

Лазерна косметологія: корекція естетичних та вікових недоліків шкіри за допомогою апаратних методів, включаючи СО2 лазер. Ін'єкційні методики омолодження: контурна пластика обличчя та тіла, PRP терапія, Мезотерапія, Біоревіталізація, Диспорт та ін.

Консультація гінеколога

Принимают врачи — гинекологи-хирурги, гинекологи-эндокринологи

Гінекологія (оперативна, лазерна та естетична) спрямована на вирішення медичних, вікових та післяпологових проблем інтимної зони за допомогою СО2 лазера, хірургічних та ін'єкційних методів. Діагностика та лікування захворювань жіночої репродуктивної системи.

 

Консультація проктолога

Проктологія: діагностика та лікування проктологічних захворювань

Записаться на приемобратный звонок

Ультразвукова діагностика

Діагностичний ультразвук (також відомий як ехографія або ультразвукове дослідження) – ефективна та безпечна процедура діагностування внутрішніх органів людини.

Секрет нашого успіху – це ви, НАШІ КЛІЄНТИ. Ваша краса та здоров'я є для нас найкращою нагородою. Ми працюємо і постійно розвиваємося для вас, і саме тому ви приходите до нас знову і знову та рекомендуєте нас своїм рідним та друзям. Ми вдячні вам! До нових зустрічей у Медичному Центрі SENSAVI!