Клініка Sensavi - Київ

Дерматоскопія родимки

Вартість від 400 грн.
Дерматоскопія — це метод візуальної діагностики змін родимки та інших новоутворень шкіри за допомогою цифрового приладу, дерматоскопа, без оперативного втручання. Процедура безболісна та немає протипоказань. Точність діагнозу злоякісних змін, виявлених в ході дерматоскопії, становить 97%

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Додаткова дерматоскопія (до 3 шт.) 400 грн.
Додаткова дерматоскопія (від 3 шт.) 650 грн.
Консультація дерматолога з новоутворень + дерматоскопія родимок 800 грн.

Коли потрібна дерматоскопія

Дерматоскопія – високоточний метод дерматоскопічної діагностики, який незамінний при ранньому виявленні злоякісних перероджень шкіри. Процедуру проводить лікар дерматолог або дерматоонколог, використовуючи спеціальний прилад, дерматоскоп, для огляду різних шарів шкіри та новоутворень шкіри у багаторазовому збільшенні та виявлення патологічних змін. Цей метод застосовується лікарем під час огляду новоутворень (родимки, невуси, папіломи, кератоми, гемангіоми, бородавки та інших.), пігментації, а також для підтвердження діагнозу при різних захворюваннях шкірного покриву.

Дерматоскопія обов'язкова у таких випадках:

• Зміна розміру новоутворення;
• Зміна форми, країв новоутворення, асиметричність;
• Зміна забарвлення, нерівномірне забарвлення;
• Підняття над поверхнею шкіри;
• Швидке зростання утворення;
• Розмір родимки понад 5 мм;
• Пошкодження утворення;
• Болісні відчуття та виділення в області утворення;
• Велика кількість невусів;
• За наявності онкологічного анамнезу у родичів;
• Під час регулярного відвідування солярію, тривалого перебування на сонці.

Дерматоскопія є обов'язковою процедурою для діагностики злоякісних утворень шкіри – онкоскринінгу та перед видаленням новоутворень.

Дерматоскопія родимки Київ

Захворювання, що діагностуються за допомогою дерматоскопії

Більшість дерматологічних захворювань діагностується за допомогою дерматоскопії. Процедура дозволяє візуалізувати підповерхневі структури шкіри в епідермісі, які не видно неозброєним оком. Лікар вивчає клінічну картину, визначає вид та структуру новоутворення, оцінює його характеристики, злоякісність чи доброякісність, після чого ставиться діагноз.

• Шкірні новоутворення (невус, родимка, папілома, бородавка, гемангіома, кератома, пігментні утворення та ін.);

• Меланома, карценома, базаліома – рак шкіри;

• Шкірні патології різної етіології (дерматити, дерматози, псоріаз, пігментації, вітиліго та ін.)

Дерматоскопія Київ Дерматоскопія родимки Київ

Підготовка до процедури та як проводиться дерматоскопія родимки

Необхідності у особливій ​​підготовці до процедури дерматоскопії немає. Дерматоскопічне обстеження призначається та проводиться з метою профілактики та за показаннями пацієнтам, незалежно від віку. Огляд шкіри виконується в ході консультації лікаря дерматолога за допомогою спеціального приладу, дерматоскопа, який крім збільшувального скла, має камеру. Це дозволяє робити фотографії утворень й виводити зображення на екран комп'ютера, де його можна додатково збільшити та зберегти. При регулярному обстеженні та порівнянні попередніх знімків можна своєчасно помітити зміни. Для проведення оцінки лікар розділяє родимку на умовні зони та оцінює зміни у кожній із них. Висновок проводиться на підставі суми балів всіх вивчених ділянок родимки. Профілактичний огляд родимок рекомендується проводити не рідше 1 разу на рік.

Переваги процедури

Дерматоскопію проводиться лікарем дерматологом для точної діагностики та визначення характеру будь-якого новоутворення, його доброякісності чи злоякісності.

Переваги процедури:

• Простота та швидкість – процедура може проводитись без будь-якої підготовки, що дозволяє виконати діагностику усіх утворень на тілі за один візит;
• Ефективність – висока точність дозволяє діагностувати більшість патологій та перероджень шкіри без біопсії;
• Безболісність – комфортна процедура;
• Дерматоскопію проводять пацієнтам незалежно від віку;
• Рання діагностика злоякісних утворень, меланоми – раку шкіри!

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 4 відгуків
5,0 rating
08.11.2022

Проходила обстеження з приводу підозрілих родимок у цій клініці. Задоволена обслуговуванням, лікар розклав все по поличках, я вже готувалася все видаляти, а виявилося, потрібно тільки одну родимку видалити. Ще відмічу, добре що є обладнання, яким можна зразу тут же і видалити, та добре, що резервне світло працювало. І гарний результат після видалення, маленька плямка, майже не помітна.

Liza
5,0 rating
02.08.2021

Проходил диагностику родинок в рамках бесплатной акции, очень понравился врач Черешнев, подробно объяснил все моменты, посмотрел все образования, что у меня были. 2 родинки рекомендовал удалить, что в последствии я и сделал, тоже у этого врача. Впечатления только положительные.

Александр
5,0 rating
03.02.2021

Хочу отметить работу дерматоонколога Николая Сергеевича. У него прошла дерматоскопию всех родинок. Несколько родинок врач удалил лазером, аккуратно и безболезненно.

Алена
5,0 rating
10.08.2020

Проверял родинки в клинике Сенсави у дерматолога, процедура дерматоскопия, быстро и безболезненно, врач толковый, все четко и по полочкам.

Тарас