Клініка Sensavi - Київ

Медичний апаратний педикюр

Вартість від 950 грн.
На відміну від звичайного педикюру, апаратний педикюр є медичною процедурою. Для розм'якшення шкіри використовуються спеціальні засоби, а обробка поверхні стопи та нігтів відбувається за допомогою професійного подологічного апарату з різноманітними фрезами. Виконує процедуру спеціаліст-подолог, який володіє знаннями в галузі ортопедії, травматології та хірургії.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Медичний апаратний педикюр 950 грн.
Медичний апаратний педикюр, частковий 750 грн.
Медичний апаратний педикюр з використанням лез 950 грн.
Обробка тріщин на п'ятах (складність 1) 500 грн.
Обробка тріщин на п'ятах (складність 2, Opsit) 550 грн.
Обробка бородавки (1 шт.) 450 грн.
Видалення натоптиша 450 грн.
Обробка нігтьової пластини при грибку (складність 1) 450 грн.
Обробка нігтьової пластини при грибку (складність 2) 550 грн.
Обробка нігтьової пластини при грибку (зона 5 нігтів) 800 грн.

Особливості медичного апаратного педикюру

Особливості апаратного педикюру:

 • Обробка шкіри стоп та нігтів виконується з дотриманням усіх санітарно-гігієнічних норм;
 • Гарантія стерильності подологічного інструментарію (стерилізація інструментів в автоклаві);
 • Професійне обладнання високої функціональності;
 • Апаратний медичний педикюр виконують висококваліфіковані, сертифіковані фахівці;
 • Спеціальні фрези та насадки різної форми та розміру для професійного чищення огрубілої шкіри стоп будь-якої складності;
 • Використання тільки сертифікованих засобів для догляду за стопами та нігтями з протизапальними, антибактеріальними, протигрибковими, антивіковими властивостями.

Як проходить процедура

Півторагодинна процедура починається з огляду стоп та визначення проблематики. Перед процедурою подолог дезінфікує стопи та нігті за допомогою антисептичних засобів, після чого приступає до обробки огрубілої шкіри. Можливе виконання сухого педикюру або з попереднім нанесенням спеціальних пом'якшувальних засобів – кератоликів. Процедура включає безболісне очищення поверхні стопи та пальців ніг від ділянок ороговілої шкіри, невеликих мозолів, натоптишів та тріщин. Лікар видаляє кутикули, підстригає та надає правильної форми нігтям.

Медичний апаратний педикюр Київ Апаратний медичний педикюр Київ

Якщо фахівець виявить запущені мозолі та натоптиші, глибокі тріщини, бородавки або врослі нігті, вам буде призначено їх видалення або лікування, що не входить у вартість педикюру. Наприкінці процедури подолог нанесе на шкіру стопи заспокійливий крем, що відповідає типу шкіри пацієнта.

Які проблеми вирішує апаратний педикюр

Процедура апаратного медичного педикюру вирішує низку проблем, пов'язаних зі стопами та нігтями, не вдаючись до хірургічного лікування, безболісно та ефективно, покращуючи стан та зовнішній вигляд стоп, зберігаючи здоров'я ніг.

 • Обробка огрубілої шкіри стоп;
 • Усунення гіперкератозу;
 • Видалення натоптишів, омозолелостей;
 • Видалення стрижневих мозолів;
 • Усунення та лікування тріщин п'ят;
 • Обробка потовщених нігтьових платин;
 • Шліфування нігтів та поверхні стоп;
 • Обробка нігтів при грибковому захворюванні.

Переваги апаратного педикюру

Апаратний медичний педикюр у подолога – це спеціальна процедура, що відповідає терапевтичним та медичним вимогам, яка є не лише естетичним доглядом за стопами, а комплексним підходом до вирішення проблем нігтів та шкіри стоп, що дозволяє запобігти розвитку патологій у майбутньому. У цьому основна відмінність медичного педикюру від традиційного салонного, який спрямований на те, щоб ноги виглядали добре, при цьому часто ігноруються справжні проблеми зі стопами та нігтями, а іноді вони можуть посилитися.

Професійна процедура апаратного медичного педикюру орієнтована на профілактику захворювань стоп та нігтів і є невід'ємною частиною медичного догляду, у тому числі у пацієнтів з супутніми захворюваннями (псоріаз, цукровий діабет, аутоімунні захворювання), оскільки при професійній апаратній обробці, ризик порізів, які можуть поставити під загрозу здоров'я, мінімальний.

Переваги апаратного педикюру очевидні, процедура є безкровною, безпечною та ефективною, а результат після обробки помітний відразу, при регулярному проведенні апаратного педикюру, стан стоп покращується, вони виглядають здоровими та доглянутими.

Кому рекомендується апаратний педикюр

Крім тих, хто бажає упорядкувати свої стопи давши їм дбайливий, професійний догляд, регулярно проходити процедуру апаратного педикюру необхідно спортсменам, бігунам, танцюристам, жінкам, які щодня носять взуття на високих підборах. Систематичне відвідування подолога допоможе завчасно виявити проблеми стопи та вирішити їх на ранніх етапах. Також апаратний медичний педикюр незамінний при догляді за діабетичною стопою. Рекомендується проходити процедуру регулярно, раз на 3-4 тижні або за рекомендацією лікаря.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 9 відгуків
5,0 rating
21.03.2023

Давно знаю цю клініку та регулярно ходжу на педикюр, бо це необхідна процедура догляду за ногами. Задоволена обслуговуванням лікарів та якістю виконання процедур, причому вже не прив'язуюсь до когось, бо часи такі, але довіра є до усіх спеціалістів, ще не було нарікань, тому дякую.

Юлія Д.
5,0 rating
13.05.2022

Подяка подологу Дмитру Єгоровичу, толковий спеціаліст, знаючий свою справу. Медичний педикюр для людини з діабетом- це необхідність, Дмитро справляється з цією задачею на відмінно.

Петро
5,0 rating
06.12.2021

Вожу маму на медицинский педикюр к Наталье Игоревне Кравец. Очень довольны качеством работы. Ноги очень сложные, возрастные. Специалист высшего уровня.

Лидия Владимирова
5,0 rating
01.11.2021

Делаю медицинский педикюр у Натальи на Демеевской. Очень довольна отношением специалиста и качеством ее работы. Думаю, такие процедуры должны проводится только в клиниках, разница чувствуется и доверия конечно больше.

Лариса
5,0 rating
26.08.2021

Обращалась несколько раз к подологу Яну на Позняках, очень хороший специалист, делает мед педикюр очень профессионально и тщательно.

Оксана Вакуленко
5,0 rating
25.06.2021

Добрый день,Всему Вашему коллективу!!! Хотела поблагодарить Вас,за прекрасного специалиста,Ольгу Сергеевну, очень качественно и профессионально, выполняет свою работу! Она знает свое дело и что не мало важно,любит свою работу! Спасибо Вам большое Ольга Сергеевна,Вы лучшая!!! Буду Всем рекомендовать Вас!

Алла Артеменко
5,0 rating
14.06.2021

Очень приятные цены в клинике на педикюр, за такую цену даже обычный не везде делают, а медицинский тем более. Качество педикюра на высшем уровне. Пяточки как у младенца) Педикюр делала подолог Рыбас Ирина Станиславовна. Полезно

Евгения Левченко
5,0 rating
30.01.2021

Хожу на педикюр к Венцель Ольге, специалист делает работу качественно и общается позитивно)) филиал на Осокорках особенно понравился))

Людмила В.
5,0 rating
30.08.2020

Аппаратный педикюр по приемлемой цене, хожу с удовольствием, улыбчивый персонал, замечательные мастера,чай-кофе))

Марина