Клініка Sensavi - Київ

Видалення злоякісних утворень шкіри по Mohs

Вартість від 20 000 грн.
Видалення злоякісних пухлин по Mohs (базаліоми, карциноми, меланоми) – найбільш сучасний та ефективний метод видалення злоякісних новоутворень шкіри. Метод Mohs визнаний «золотим стандартом» у хірургічному лікуванні раку шкіри в усьому світі, оскільки демонструє найменше рецидивів – до 1 %. Тривалість операції до 2-х годин під місцевим або загальним наркозом.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Видалення злоякісних утворень шкіри Mohs з пластикою місцевими тканинами (без вартості наркозу) складність 1 20 000 грн.
Видалення злоякісних утворень шкіри Mohs з пластикою місцевими тканинами (без вартості наркозу) складність 2 27 000 грн.
Видалення злоякісних утворень шкіри Mohs з пластикою місцевими тканинами (без вартості наркозу) складність 3 35 000 грн.

Акції

Mohs Хірургія у МЦ SENSAVI

Хірургія Mohs (Моос) – це мікроскопічно контрольована хірургічна техніка, яка дозволяє видаляти злоякісні пухлини повністю з ймовірністю 98%, не торкаючись здорових тканин. Відразу після висічення пухлини проводиться гістологічна оцінка країв резекції, таким чином видалення може проходити в кілька етапів, до повного усунення злоякісного новоутворення, у ході однієї операції.

Видалення по Mohs в МЦ SENSAVI проводить досвідчений онколог-пластичний хірург, який не тільки повністю видалить пухлину, але й виконає пластику (пластичні закриття дефекту), тим самим гарантуючи пацієнтові одужання та чудовий естетичний результат. Операція проводиться у стерильній операційній, оснащеній необхідним інструментарієм, відповідно до міжнародних стандартів проведення подібних хірургічних втручань.

Видалення злоякісних новоутворень шкіри Київ Видалення злоякісних новоутворень шкіри Київ Mosh хірургія Київ

Видалення по Mosh Київ Видалення злоякісних утворень Київ Видалення злоякісних утворень по Mosh Київ

У яких випадках застосовується Mohs Хірургія

Лікування раку із застосуванням Mohs хірургії рекомендовано при таких видах злоякісних пухлин:

• Базальноклітинна карцинома (Базаліома);
• Плоскоклітинна карцинома;
• Меланома.

Також доцільним є застосування методу Моос при розташуванні пухлини на обличчі та інших відкритих ділянках тіла, оскільки здорові тканини при такій операції зачіпаються мінімально, що гарантує найкращий косметичний ефект; при утвореннях великих розмірів; у випадках рецидивів та неефективності інших оперативних методів; пацієнтам із імунодефіцитом.

Етапи проведення операції

Мікрографічна операція Mohs проводиться в амбулаторних умовах та не вимагає госпіталізації, під місцевим або загальним наркозом.

Вилучення здійснюється поетапно, з наступним гістологічним контролем:

I етап – видаляється видима частина утворення, оточуючі тканини мало зачіпаються;

II етап – гістологічне дослідження тонких зрізів матеріалу, оцінка наявності ракових клітин з обох боків резекції, у разі виявлення яких – операція триває;

III етап - з мікроскопічним відступом видаляється наступний шар тканин з відгалуженнями (тяжами) пухлини;

IV етап – повторне оцінювання країв резекції під мікроскопом.

Етапи операції повторюються до підтвердження повної чистоти хірургічних країв, таким чином видаляється лише уражена раковими клітинами ділянка шкіри. Залежно від величини видаленої пухлини на ранову поверхню накладаються шви або проводиться пластика місцевими тканинами.

Тривалість проведення операції - Видалення базаліоми, меланоми, карциноми

Тривалість операції по Моосу залежить від кількості етапів, необхідних для повного висічення злоякісного утворення. Чим більше утворення та глибше розташування його тяжів, тим більше буде потрібно етапів для повного усунення пухлини. Таким чином, тривалість хірургічного втручання в кожному випадку індивідуальна, але, як правило, не перевищує 2-х годин.

Переваги методу Mohs

Мікрографічна хірургія Mohs – операція з повним контролем меж пухлини, демонструє найменшу кількість рецидивів і найвищий показник подолання раку шкіри, що є явною перевагою та відмінністю даного методу.

Оперативне лікування раку шкіри по Mohs це:

• Повне видалення злоякісної пухлини, без рецидивів та повторних хірургічних втручань;
• Максимальне збереження навколишніх здорових тканин;
• Гістологічна оцінка під час операції;
• Найкращий естетичний результат порівняно з іншими методами видалення пухлин;
• Операція проводиться в амбулаторних умовах та не вимагає госпіталізації.

Операція по Mohs у Києві проводиться у Медичному Центрі SENSAVI за адресою О.Чавдар 13, м. Осокорки. Остаточну вартість операції по Mohs може озвучити лише хірург-онколог на консультації після огляду. Ціна видалення злоякісної пухлини залежить від багатьох факторів: різновиду, розміру, місця локалізації.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 5 відгуків
5,0 rating
01.08.2022

Дякую лікарям медичного центру Сенсаві за надану допомогу, професійне лікування та підтримку під час операції та в післяопераційний період.

Алина
5,0 rating
08.05.2022

Довелось оперативно видаляти злоякісне новоутворення. Подяка лікарям хірургам за дуже якісну роботу (майже непомітно рубчик) та за докладне пояснення що до чого, бо було страшно. У вас якісний сервіс, це дуже приємно.

Наталі
5,0 rating
20.12.2021

От души благодарю врачей клиники Сенсави, что на Чавдар 13. Страшно, когда узнаешь, что есть злокачественное образование. Попала к замечательным специалистам, которые провели операцию по удалению опухоли. Результат по гистологии сразу, в тот же день, как и говорили, зашили очень аккуратненько, хотя образование было не маленькое и располагалось на лице.

Алена Владимирова
5,0 rating
17.11.2021

Удаляли базалиому на лице. Следа практически не осталось, хоть и новообразование большое было. Врачи в тандеме с гистологами работают слаженно. Сразу после удаления, примерно через час, сказали результат. Я находилась все это время в палате под наблюдением. Весь персонал благодарю за такое прекрасное отношение.

Лидия
5,0 rating
07.11.2021

Обратился в Сенсави с Базалиомой, поставили этот диагноз в другой клинике, но там не проводят такие операции. Рекомендовали хирургически удалить по методике Мос. Изначально решил, что не пойду в госбольницу, был печальный опыт. Изучал отзывы, смотрел частные центры, где есть онкологи. Был на нескольких консультациях у разных хирургов. Получил полноценную подробную консультацию, ответы на все вопросы в клинике Сенсави у хирурга Евгения Сергеевича и решился у него оперироваться. Операция длилась несколько часов под общим наркозом. Очень надеюсь, что рецидивов не будет, эта методика подразумевает полное удаление опухоли. Спасибо большое вам!

Егор П.