Клініка Sensavi - Київ

Видалення злоякісних утворень шкіри по Mohs

Вартість від 11 500 грн.
Видалення злоякісних утворень шкіри Mohs (по Мосу) – найбільш сучасний і ефективний метод видалення злоякісних новоутворень шкіри. Тривалість операції до 2-х годин під місцевим або загальним наркозом.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Видалення злоякісних утворень шкіри Mohs з пластикою місцевими тканинами (без вартості наркозу) складність 1 11 500 грн.
Видалення злоякісних утворень шкіри Mohs з пластикою місцевими тканинами (без вартості наркозу) складність 2 16 500 грн.
Видалення злоякісних утворень шкіри Mohs з пластикою місцевими тканинами (без вартості наркозу) складність 3 21 500 грн.

Mohs Хірургія у МЦ SENSAVI

Видалення по Mohs – це мікроскопічно контрольована хірургічна техніка, яка дозволяє видаляти злоякісні пухлини повністю з ймовірністю 98%, не торкаючись здорових тканин. Відразу після висічення пухлини проводиться гістологічна оцінка країв резекції, таким чином видалення може проходити кілька етапів до повного усунення злоякісного новоутворення, в ході однієї операції.

Видалення злоякісних новоутворень шкіри Київ Видалення злоякісних новоутворень шкіри Київ Mosh хірургія Київ

Важливо!

Мікрографічна хірургія по Mohs – операція з повним контролем меж пухлини – визнана «золотим стандартом» у хірургічному лікуванні раку шкіри в усьому світі, оскільки демонструє найменше рецидивів – до 1 %.
Видалення по Mohs в МЦ SENSAVI проводить досвідчений онколог-пластичний хірург, який не тільки повністю видалить пухлину, але й виконає пластику (пластичне закриття дефекту), тим самим гарантуючи пацієнтові одужання та чудовий естетичний результат. Операція проводиться у стерильній операційній, оснащеній необхідним інструментарієм відповідно до міжнародних стандартів проведення подібних хірургічних втручань.

У яких випадках застосовується Mohs Хірургія

Видалення за Мосом рекомендовано за таких видів злоякісних пухлин:

•  Базальноклітинна карценома (Базаліома)

•  Плоскоклітинна карцинома

•  Меланома

Переваги видалення злоякісних пухлин по Mohs

• Повне видалення злоякісної пухлини, без рецидивів та повторних хірургічних втручань
• Максимальне збереження навколишніх здорових тканин
• Гістологічна оцінка під час операції
• Найкращий естетичний результат у порівнянні з іншими методами видалення пухлин
• Операція проводиться в амбулаторних умовах та не вимагає госпіталізації

Операція з Mohs у Києві проводиться у Медичному Центрі SENSAVI за адресою О.Чавдар 13, м. Осокорки. Ціну на видалення по Mohs Ви можете уточнити у адміністратора, замовивши дзвінок на сайті або зателефонувавши за номером ☎️ (067)232-59-21, а також ознайомитись у розділі Послуги.

Остаточну вартість операції з Mohs може озвучити лише хірург-онколог на консультації після огляду. Ціна видалення злоякісної пухлини залежить багатьох чинників: різновиду, розміру, місця локалізації.

Список использованной литературы:

© Автор статьи: Пластичний Хірург-онколог - Погуляєв Євген Сергійович

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 4 відгуків
5,0 rating
08.05.2022

Довелось оперативно видаляти злоякісне новоутворення. Подяка лікарям хірургам за дуже якісну роботу (майже непомітно рубчик) та за докладне пояснення що до чого, бо було страшно. У вас якісний сервіс, це дуже приємно.

Наталі
5,0 rating
20.12.2021

От души благодарю врачей клиники Сенсави, что на Чавдар 13. Страшно, когда узнаешь, что есть злокачественное образование. Попала к замечательным специалистам, которые провели операцию по удалению опухоли. Результат по гистологии сразу, в тот же день, как и говорили, зашили очень аккуратненько, хотя образование было не маленькое и располагалось на лице.

Алена Владимирова
5,0 rating
17.11.2021

Удаляли базалиому на лице. Следа практически не осталось, хоть и новообразование большое было. Врачи в тандеме с гистологами работают слаженно. Сразу после удаления, примерно через час, сказали результат. Я находилась все это время в палате под наблюдением. Весь персонал благодарю за такое прекрасное отношение.

Лидия
5,0 rating
07.11.2021

Обратился в Сенсави с Базалиомой, поставили этот диагноз в другой клинике, но там не проводят такие операции. Рекомендовали хирургически удалить по методике Мос. Изначально решил, что не пойду в госбольницу, был печальный опыт. Изучал отзывы, смотрел частные центры, где есть онкологи. Был на нескольких консультациях у разных хирургов. Получил полноценную подробную консультацию, ответы на все вопросы в клинике Сенсави у хирурга Евгения Сергеевича и решился у него оперироваться. Операция длилась несколько часов под общим наркозом. Очень надеюсь, что рецидивов не будет, эта методика подразумевает полное удаление опухоли. Спасибо большое вам!

Егор П.