Клініка Sensavi - Київ

Консультація хірурга

Вартість від 700 грн.
Хірургія на базі МЦ SENSAVI (консультація хірурга) — це лікування гострих та хронічних захворювань за допомогою малоінвазивних хірургічних втручань, які не вимагають перебування в стаціонарі. При відсутності протипоказань операція проводиться в день консультації, після чого пацієнт через 1-3 години після операції відправляється додому.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Консультація хірурга 700 грн.
Консультація пластичного хірурга 700 грн.

Амбулаторна хірургія

Консультація Хірурга Київ Хірургія Київ

Консультація Хірурга - Голосіївский та Дарницький район  Хірург в Києві

З якими симптомами необхідно звернутися до хірурга

Амбулаторна хірургія дозволяє, не вдаючись до стаціонарного лікування, виконати оперативне втручання і усунути патологію за допомогою малоінвазивних методів, швидко та ефективно, протягом одного дня і з мінімальним періодом реабілітації. Хірургічне лікування проводиться як під загальним, так і під місцевим наркозом.

Симптоми, при яких необхідна допомога амбулаторного хірурга: 

• Запалення, нагноєння, набряк, почервоніння, біль на будь-якій ділянці шкіри або області нігтьових пластин;
• Доброякісні та злоякісні новоутворення на шкірі або в підшкірно-жировій клітковині;
• Порізи, рани, що потребують ревізії та накладання швів;
• Рубці, шрами;
• Наявність стороннього тіла, внаслідок травми;
• Грижі пупкові, пахові;
• Венозна сітка на ногах.

Симптоми можуть мати яскраво виражений характер, ознаки інтоксикації, гнійного процесу, у такому разі потрібна негайна консультація хірурга. Ряд утворень мають схильність до злоякісного переродження, тому своєчасне звернення до лікаря допоможе уникнути небажаних наслідків.

Як проходить прийом у хірурга в МЦ SENSAVI

У МЦ SENSAVI приймають амбулаторні хірурги з великим досвідом, у тому числі у реконструктивній та пластичній хірургії. Консультація хірурга в Києві починається з огляду пацієнта, збору анамнезу та постановки попереднього діагнозу. При необхідності пацієнт може бути спрямований на додаткові аналізи та обстеження або на консультацію з іншими фахівцями. Після встановлення остаточного діагнозу та оцінки індивідуальних особливостей пацієнта, лікар підбирає оптимальний варіант втручання: хірургічна маніпуляція або лазерне лікування. Крім того, спеціаліст контролює підготовку пацієнта до втручання та проводить подальше спостереження після операції на контрольних візитах. У разі потреби після оперативного втручання виконується гістологічне дослідження.

Досвідчені лікарі хірурги проводять лікування хірургічних патологій застосовуючи сучасне медичне обладнання, якісний шовний матеріал, використовуючи інноваційні лазерні технології, що дозволяє звести до мінімуму післяопераційні ускладнення та в рази скоротити реабілітаційний період.

Методи діагностики в МЦ SENSAVI

Діагностика хірургічних патологій насамперед полягає у ретельному огляді лікарем хірургом новоутворення чи рани. На первинній консультації хірург визначає вид патології, її локалізацію, параметри, структуру та надає пацієнту всю необхідну інформацію. У деяких випадках можуть бути потрібними додаткові діагностичні заходи та консультація суміжних фахівців:

• Дерматоскопія – визначення за допомогою дерматоскопа доброякісності чи злоякісності утворення (родимки, невуса), що виконується лікарем дерматологом;
• УЗД м'яких тканин;

У більшості випадків лікарю достатньо візуального огляду та пальпації для встановлення діагнозу та вибору методики амбулаторного оперативного втручання.

Які захворювання ми лікуємо

Хірург Київ може проводити втручання як з лікувальною, так і з діагностичною метою (гістологія, біопсія). Така діагностика є достовірною, а радикальні операції з видалення можуть бути єдиним варіантом повного усунення патологічного процесу.

У наших медичних центрах проводиться хірургічне лікування наступних захворювань:

• Атерома;
• Ліпома;
• Гігрома;
• Ксантома;
• Ксантелазма;
• Невус (родимка);
• Будь-які утворення шкіри, що потребують хірургічного видалення;
• Глибокі кореневі мозолі;
• Врослі нігті (видалення разом із ростковою зоною);
• Злоякісні утворення;
• Грижі (пупкова та пахова);
• Ревізія ран;
• Накладання швів (косметичні, з фіксацією), зняття швів, перев'язування;
• Корекція рубців;
• Видалення стороннього тіла;
• Судинна сітка (склеротерапія);
• Гнійно-запальний процес м'яких тканин (гематома, абсцес, фурункул, карбункул, флегмона, панарицій).

Переваги консультації хірурга в МЦ SENSAVI

Консультація хірурга – найважливіший етап перед будь-яким хірургічним втручанням, який дозволяє зібрати анамнез пацієнта та провести діагностику захворювання, поставити діагноз та вибрати найбільш прийнятний метод оперативного втручання. На консультації хірурга ви отримаєте відповіді на питання:

• Які показання до операції?
• Які альтернативні форми лікування?
• Яким буде ймовірний результат, якщо вам зроблять операцію?
• Чи можливо уникнути хірургічного втручання?
• Які ризики?
• Чи можливі ускладнення після операції та як відбувається реабілітація?

Після обговорення цих питань з лікарем ви розумітимете, наскільки необхідне оперативне втручання і чи є хірургічна процедура найкращим методом лікування вашого стану.

Хірургія одного дня – це оптимальний підхід до лікування багатьох хірургічних патологій, який дозволяє пацієнтові зберегти звичний розпорядок дня та не відкладати роботу та справи. Мінімальне хірургічне втручання забезпечує відсутність тривалого реабілітаційного періоду та косметичних дефектів у вигляді помітних шрамів, а також ефективність та безпеку.

Хірургічне відділення на базі Медичного Центру SENSAVI пропонує сучасну діагностичну базу та послуги кваліфікованих хірургів, які мають великий оперативний досвід роботи в державних медичних установах, а також регулярно підвищують свій професійний рівень, беручи участь у науково-практичних конференціях, семінарах, тренінгах, у тому числі , міжнародних.

Своєчасний запис на консультацію до хірурга допоможе швидко позбутися болю та запального процесу, видалити небажані утворення, провести необхідні хірургічні маніпуляції з максимально привабливим естетичним результатом. У МЦ SENSAVI приймає Хірург у Голосіївському районі, в районі Осокорки та Позняки за попереднім записом.

Послуги

Хірургічне видалення ксантоми і ксантелазми від 3 000 грн.

Видалення одиничних і множинних ксантом та ксантелазм за допомогою скальпеля є ефективним методом усунення проблеми на запущених стадіях. Процедура займає від 60 хв та проводиться під місцевим наркозом з наступним накладенням швів.

Хірургічне видалення родимок 1 900 грн.

Хірургічне видалення родимки (невуса) — це класична мікрооперація, яка проводиться при підозрі на злоякісне переродження утворення та гарантує повне висічення утворення. Процедура проводиться під місцевою анестезією та займає до 30 хвилин. При необхідності накладаються шви. Повне загоєння після процедури настає через 2-3 тижні.

Консультація проктолога 600 грн.

Консультація проктолога в Києві і призначений лікувальний курс на ранній стадії захворювання дозволяють у 80% випадків вирішити проблему без хірургічного втручання. Якщо все ж необхідно оперативне втручання – МЦ SENSAVI пропонує сучасні малоінвазивні методи лікування геморою та анальних тріщин. Без огляду та обстеження лікар проктолог не може поставити точний діагноз та призначити лікування.

Хірургічне видалення атероми 2 100 грн.

Видалення за допомогою скальпеля проводять при атеромах, ліпома та гігромах великих розмірів або при їх нагноєнні. Процедура проводиться під місцевою анестезією і займає 30-60 хвилин. Утворення висікаються разом із капсулою з накладенням швів. Повне загоєння після процедури настає через 2-4 тижні.

Хірургічне видалення мозолів 1 600 грн.

Видалення мозолів скальпелем — це класичний метод виведення великих сухих мозолів і глибоких стрижневих мозолів на стопах та пальцях ніг. Процедура проводиться під місцевим наркозом і займає до 1 години. Реабілітаційний період триває 7-10 днів, а для досягнення результату, як правило, досить одного сеансу.

Хірургічне видалення ліпоми 2400 грн.

Ліпома або «жировик» – це доброякісне утворення округлої форми з жирової тканини, яке розташовується в підшкірно-жировій клітковині, має м'яку, рухливу капсулу. Ліпома схильна до канцерогенезу і згодом має ризик переродитись у злоякісну пухлину – ліпосаркому. Єдиним надійним методом лікування цих утворень є хірургічне видалення. Операція проводиться під місцевою анестезією та займає 30-60 хвилин. Ліпома висікається разом із капсулою з накладенням швів. Повне загоєння після хірургічного видалення настає через 2-4 тижні.

Склеротерапія вен - склерозування судин 2 100 грн.

Склеротерапія вен (склерозування судин) нижніх кінцівок – це безопераційний, ін'єкційний метод лікування варикозного розширення вен на початковій стадії, який полягає в склеюванні стінок судин шляхом введення спеціальних речовин – склерозантов.

1 800 грн.

Абсцес, гематома, фурункул, карбункул, панарицій, флегмона – гнійно-запальні або гнійно-некротичні процеси в м'яких тканинах. Єдиним методом лікування таких захворювань є хірургічне або лазерне видалення. Ці методи мінімально травматичні і дозволяють ліквідувати вогнище запалення та не допустити розвитку ускладнень, а також уникнути в подальшому рецидивів.

Хірургічне видалення врослого нігтя 1 600 грн.

У складних випадках, коли подологи не можуть вирішити проблему, врослі нігті видаляють хірургічно або лазером. Хірургічне лікування врослого нігтя проводиться під місцевим знеболенням і займає від 30 хвилин до 1 години. При правильно виконаному хірургічному втручанні рецидиви виключені.

Видалення врослого нігтя лазером 1 600 грн.

Видалення врослого нігтя лазером проводиться під місцевою анестезією і займає до 20 хвилин. Процедура не вимагає госпіталізації та накладення швів, а повне загоєння займає 4-6 тижнів.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 11 відгуків
5,0 rating
18.07.2022

Дякуємо клініці, лікарю хірурргу та медсестрі за якісне обслуговування та професійне проведення операції моїй дитині. Ми дуже довго обирали клініку, шукали по відгукам і рейтингу - і зупинились на СЕНСАВІ. Швидке та безболісне операційне втручання. Комфортне перебування у клініці для дитини підлітка. Косметичні шви майже не залишили шраму після операції.

Марія Д
5,0 rating
25.05.2022

терміново необхідно було прооперувати врослий ніготь з ознаками сильного запалення, в полікініці направили до хірурга, але той не приймав, довелося звернутися до приватної клініки. мої враження - кошти я віддала не зря. лікар зробив все досить швидко, попередньо вкололи знеболювальне, тому я майже не відчувала нічого. після операції звісно боліло потім трохи, але я виконувала всі приписання, тому маю хороший результат. я так зрозуміла, що хірургічний метод- самий надійний, і більше врослий ніготь мене не буде турбувати)

Крістіна
5,0 rating
04.05.2022

Спасибо хирургу Гряниле В.В. Операция шла минут 30. Болезненных ощущений я не чувствовал. Самое неприятное - это укол обезболивающего. Врач всегда был на связи. Отношение доктора и клиники к пациенту заслуживает уважения. 5 звезд

Иван К.
5,0 rating
11.11.2021

Замечательная, чистая и современная клиника, но главное - специалисты в ней! Позвонила утром и в тот же день записали на удобное для меня время сразу к двум нужным врачам. Администратор внимательная и вежливая как при записи по телефону, так и в живом общении. Огромная благодарность докторам Муссе Алиевичу Хиджази и Василию Васильевичу Гряниле, а также "Машеньке"!) Самое важное - это компетентность и человеческое отношение и они мне его предоставили.

Гульнара Павлюченко
5,0 rating
28.09.2021

Змістовна консультація, лікар- супер, працюють люди на совість. Консультувався з приводу гігроми - ніякого зайвого нав`язування, все зрозуміло.

Олександр
5,0 rating
10.09.2021

Хирург в Голосеевском районе - Евгений, спасибо Вам за операцию по удалению вростающей ногтевой пластины. Мы обошли несколько врачей и после всех были рецидивы и повторные удаления, а операция не из приятных. После Вас уже год прошел, и проблема не вернулась. Еще и вид сохранили ногтя отличный.

Маша
5,0 rating
23.08.2021

У хирурга Василия Васильевича решил оперироваться после консультации, до этого сомневался, нужно ли удалять гигрому на кисти руки. Сейчас, после операции, очень доволен результатом. Замечательный врач, замечательный мед центр. Будем обращаться.

Andre
5,0 rating
23.02.2021

Очень внимательный персонал. Были у Погуляева Евгения, замечательный хирург. Очень внимательный. Знает свою работу. Подход к ребёнку. Спасибо.

Арианна Ханна
5,0 rating
27.01.2021

Звертався на консультацію до хірурга на Осокорках з приводу запалення на пальці. Консультація змістовна, лікар роз`яснив які варіанти видалення врослого нігтя можливо провести, як буде проходити реабілітація. Задоволений прийомом.

Олег
5,0 rating
16.11.2020

На консультации у доктора хирурга в Сенсави на Демеевской получил всю необходимую информацию, чтоб принять решение об операции. Считаю, что нужно всегда обращаться к нескольким специалистам, чтобы иметь более полную картину, в данном случае остановил свой выбор на этой клинике. Мне удалили липому. Сама операция заняла часа полтора, результат меня полностью удовлетворяет, швы уже сняли, остался едва заметный след.

Евгений Р.
5,0 rating
04.08.2020

Удаляли сыну вросший ноготь у хирурга Евгения Сергеевича. Внимательный и опытный врач. У сына не было дискомфорта, все обезболили, врач был в контакте с ребенком, объяснял свои действия. Такую процедуру ранее выполняли в другой клинике, но не очень удачно, началось воспаление. Здесь все прошло замечательно. Очень благодарны врачу и персоналу клиники.

Марина Т.