Клініка Sensavi - Київ

Консультація хірурга

Вартість від 600 грн.
Хірургія на базі МЦ SENSAVI (консультація хірурга) — це лікування гострих та хронічних захворювань за допомогою малоінвазивних хірургічних втручань, які не вимагають перебування в стаціонарі. При відсутності протипоказань операція проводиться в день консультації, після чого пацієнт через 1-3 години після операції відправляється додому.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Консультація хірурга 600 грн.
Консультація пластичного хірурга 1000 грн.

Амбулаторна хірургія

Консультація Хірурга Київ Хірургія Київ

Консультація Хірурга - Голосіївский та Дарницький район  Хірург в Києві

Як проходить консультація хірурга

Консультація хірурга починається з огляду пацієнта, збору анамнезу і постановки попереднього діагнозу. При необхідності пацієнт може бути направлений на додаткові аналізи та обстеження або на консультацію з іншими фахівцями. Після встановлення остаточного діагнозу і оцінки індивідуальних особливостей пацієнта хірург (хірург-гінеколог) підбирає оптимальний варіант втручання: хірургічна маніпуляція або лазерне лікування. Крім того, хірург контролює підготовку пацієнта до втручання і проводить подальше спостереження після операції на контрольних візитах. Будь-які оперативні втручання вимагають гістологічного дослідження та аналізів.

Хірург може проводити втручання як з лікувальною, так і з діагностичною метою. В окремих випадках така діагностика є найбільш достовірною, а радикальні операції з видалення можуть бути єдиним варіантом повного усунення патологічного процесу.

Консультація хірурга «Хірургія одного дня» пропонує наступні послуги:

  • видалення підшкірних і нашкірних доброякісних утворень (ліпоми, атероми, жировика, родимок (невусів), папілом, ксантелазм);
  • видалення абсцесів;
  • видалення поліпів та кіст;
  • видалення сторонніх предметів;
  • видалення врослого нігтя;
  • видалення глибоких мозолів;
  • видалення шрамів і рубців, включаючи інтимну зону;
  • накладення та зняття косметичних швів;
  • перев'язки.

Хірургія одного дня – це оптимальний підхід до лікування, який дозволяє пацієнтові зберегти звичний розпорядок дня і не відкладати роботу та справи. Мінімальне хірургічне втручання забезпечує відсутність реабілітаційного періоду і косметичних дефектів у вигляді помітних шрамів, а також ефективність та безпеку.

Хірургічне відділення на базі Медичного Центру SENSAVI пропонує сучасну діагностичну базу і послуги кваліфікованих хірургів, які працюють на базі держустанов і мають досвід в даній сфері.

У МЦ SENSAVI приймає хірург на Осокорках, Позняках і Голосієво за попереднім записом.

Консультація хірурга в МЦ SENSAVI

Хірург на Осокорках, Позняках та хірург в Голосіївському районі МЦ SENSAVI приймає за попереднім записом.

Послуги

Хірургічне видалення ксантоми і ксантелазми від 3 000 грн.

Видалення одиничних і множинних ксантом та ксантелазм за допомогою скальпеля є ефективним методом усунення проблеми на запущених стадіях. Процедура займає від 60 хв та проводиться під місцевим наркозом з наступним накладенням швів.

Хірургічне видалення родимок 1 800 грн.

Хірургічне видалення родимки (невуса) — це класична мікрооперація, яка проводиться при підозрі на злоякісне переродження утворення та гарантує повне висічення утворення. Процедура проводиться під місцевою анестезією та займає до 30 хвилин. При необхідності накладаються шви. Повне загоєння після процедури настає через 2-3 тижні.

Консультація проктолога 600 грн.

Консультація проктолога в Києві і призначений лікувальний курс на ранній стадії захворювання дозволяють у 80% випадків вирішити проблему без хірургічного втручання. Якщо все ж необхідно оперативне втручання – МЦ SENSAVI пропонує сучасні малоінвазивні методи лікування геморою та анальних тріщин. Без огляду та обстеження лікар проктолог не може поставити точний діагноз та призначити лікування.

Хірургічне видалення атероми, ліпоми та гігроми 1 700 грн.

Видалення за допомогою скальпеля проводять при атеромах, ліпома та гігромах великих розмірів або при їх нагноєнні. Процедура проводиться під місцевою анестезією і займає 30-60 хвилин. Утворення висікаються разом із капсулою з накладенням швів. Повне загоєння після процедури настає через 2-4 тижні.

Хірургічне видалення мозолів 1 600 грн.

Видалення мозолів скальпелем — це класичний метод виведення великих сухих мозолів і глибоких стрижневих мозолів на стопах та пальцях ніг. Процедура проводиться під місцевим наркозом і займає до 1 години. Реабілітаційний період триває 7-10 днів, а для досягнення результату, як правило, досить одного сеансу.

Склеротерапія вен - склерозування судин 2 100 грн.

Склеротерапія вен (склерозування судин) нижніх кінцівок – це безопераційний, ін'єкційний метод лікування варикозного розширення вен на початковій стадії, який полягає в склеюванні стінок судин шляхом введення спеціальних речовин – склерозантов.

1 300 грн.

Абсцес, гематома, фурункул, карбункул, панарицій, флегмона – гнійно-запальні або гнійно-некротичні процеси в м'яких тканинах. Єдиним методом лікування таких захворювань є хірургічне або лазерне видалення. Ці методи мінімально травматичні і дозволяють ліквідувати вогнище запалення та не допустити розвитку ускладнень, а також уникнути в подальшому рецидивів.

Хірургічне видалення врослого нігтя 1 200 грн.

У складних випадках, коли подологи не можуть вирішити проблему, врослі нігті видаляють хірургічно або лазером. Хірургічне лікування врослого нігтя проводиться під місцевим знеболенням і займає від 30 хвилин до 1 години. При правильно виконаному хірургічному втручанні рецидиви виключені.

Видалення врослого нігтя лазером 1 400 грн.

Видалення врослого нігтя лазером проводиться під місцевою анестезією і займає до 20 хвилин. Процедура не вимагає госпіталізації та накладення швів, а повне загоєння займає 4-6 тижнів.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 10 відгуків
5,0 rating
25.05.2022

терміново необхідно було прооперувати врослий ніготь з ознаками сильного запалення, в полікініці направили до хірурга, але той не приймав, довелося звернутися до приватної клініки. мої враження - кошти я віддала не зря. лікар зробив все досить швидко, попередньо вкололи знеболювальне, тому я майже не відчувала нічого. після операції звісно боліло потім трохи, але я виконувала всі приписання, тому маю хороший результат. я так зрозуміла, що хірургічний метод- самий надійний, і більше врослий ніготь мене не буде турбувати)

Крістіна
5,0 rating
04.05.2022

Спасибо хирургу Гряниле В.В. Операция шла минут 30. Болезненных ощущений я не чувствовал. Самое неприятное - это укол обезболивающего. Врач всегда был на связи. Отношение доктора и клиники к пациенту заслуживает уважения. 5 звезд

Иван К.
5,0 rating
11.11.2021

Замечательная, чистая и современная клиника, но главное - специалисты в ней! Позвонила утром и в тот же день записали на удобное для меня время сразу к двум нужным врачам. Администратор внимательная и вежливая как при записи по телефону, так и в живом общении. Огромная благодарность докторам Муссе Алиевичу Хиджази и Василию Васильевичу Гряниле, а также "Машеньке"!) Самое важное - это компетентность и человеческое отношение и они мне его предоставили.

Гульнара Павлюченко
5,0 rating
28.09.2021

Змістовна консультація, лікар- супер, працюють люди на совість. Консультувався з приводу гігроми - ніякого зайвого нав`язування, все зрозуміло.

Олександр
5,0 rating
10.09.2021

Хирург в Голосеевском районе - Евгений, спасибо Вам за операцию по удалению вростающей ногтевой пластины. Мы обошли несколько врачей и после всех были рецидивы и повторные удаления, а операция не из приятных. После Вас уже год прошел, и проблема не вернулась. Еще и вид сохранили ногтя отличный.

Маша
5,0 rating
23.08.2021

У хирурга Василия Васильевича решил оперироваться после консультации, до этого сомневался, нужно ли удалять гигрому на кисти руки. Сейчас, после операции, очень доволен результатом. Замечательный врач, замечательный мед центр. Будем обращаться.

Andre
5,0 rating
23.02.2021

Очень внимательный персонал. Были у Погуляева Евгения, замечательный хирург. Очень внимательный. Знает свою работу. Подход к ребёнку. Спасибо.

Арианна Ханна
5,0 rating
27.01.2021

Звертався на консультацію до хірурга на Осокорках з приводу запалення на пальці. Консультація змістовна, лікар роз`яснив які варіанти видалення врослого нігтя можливо провести, як буде проходити реабілітація. Задоволений прийомом.

Олег
5,0 rating
16.11.2020

На консультации у доктора хирурга в Сенсави на Демеевской получил всю необходимую информацию, чтоб принять решение об операции. Считаю, что нужно всегда обращаться к нескольким специалистам, чтобы иметь более полную картину, в данном случае остановил свой выбор на этой клинике. Мне удалили липому. Сама операция заняла часа полтора, результат меня полностью удовлетворяет, швы уже сняли, остался едва заметный след.

Евгений Р.
5,0 rating
04.08.2020

Удаляли сыну вросший ноготь у хирурга Евгения Сергеевича. Внимательный и опытный врач. У сына не было дискомфорта, все обезболили, врач был в контакте с ребенком, объяснял свои действия. Такую процедуру ранее выполняли в другой клинике, но не очень удачно, началось воспаление. Здесь все прошло замечательно. Очень благодарны врачу и персоналу клиники.

Марина Т.