Клініка Sensavi - Київ

Хірургічне видалення ксантоми та ксантелазми

Вартість від 3 000 грн.
Видалення одиничних та множинних ксантом та ксантелазм за допомогою скальпеля є ефективним методом усунення проблеми на запущених стадіях. Процедура займає від 60 хв. і проводиться під місцевим наркозом з наступним накладенням швів.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Хірургічне видалення ксантелазми 3 000 грн.
Хірургічне видалення ксантоми 3 000 грн.
Хірургічне видалення ксантоми (ксантелазми) на повіках 10 100 грн.
Анестезія 250 – 400 грн.
Накладання косметичного шва 1 000 грн.

Як проводиться видалення ксантоми

Ксантоми і ксантелазми – це доброякісні пухлини, які представляють собою відкладення холестерину в верхніх шарах шкіри і слизових оболонок. Вони, як правило, досягають розмірів від 1 мм до 2 см і мають характерний жовтуватий відтінок.

Ксантоми розташовуються на шкірі тіла і кінцівок, а також на слизовій оболонці внутрішніх органів. Ксантелазма є одним з видів ксантом і розвивається на верхньому повіці, зазвичай ближче до внутрішнього кута ока. Ці пухлини не приносять дискомфорту, крім естетичної проблеми, однак множинні жирові утворення схильні до злиття в великі плями і проростання в м'язовий шар, що ускладнює їх лікування.

Ксантоми і ксантелазми виникають через низку причин, з яких можна виділити основні:

 • жіноча стать;
 • підвищення рівня ліпідів у крові;
 • цукровий діабет;
 • захворювання внутрішніх органів, такі як цироз печінки, жовчно-кам'яна хвороба, захворювання нирок;
 • вікові зміни;
 • онкологічне захворювання;
 • як побічний ефект прийому певних препаратів.

Видалення ксантом і ксантелазм скальпелем застосовується при утвореннях великих розмірів, злиття декількох пухлин або проростанні в тканини, а також коли інші методи лікування не дали результатів.

Після асептичної обробки шкіри та знеболення хірург висікає утворення разом з частиною здорових тканин навколо нього з наступним накладенням швів. Цю операцію часто поєднують з пластикою повік (блефаропластика) для видалення нависачої шкіри верхньої повіки.

Видалення ксантом і ксантелазм не запобігає ризику їх повторного утворення. Для закріплення результату необхідно пройти лікування основного захворювання.

Підготовка до видалення ксантоми

Операція не вимагає особливої підготовки. На первинному огляді лікар встановить локалізацію і розмір утворень, виключить протипоказання. При необхідності пацієнту можуть призначити додаткові діагностичні процедури або направити на консультацію до вузького спеціаліста.

Видалення ксантоми, ксантелазми Київ

Реабілітація після видалення ксантоми

Після проведення процедури можна повертатися до повсякденного життя.

Протягом 2 тижнів:

 • при видаленні утворень в області обличчя та повік: не користуйтеся декоративною косметикою і відмовтеся від косметологічних процедур, носіть сонцезахисні окуляри
 • уникайте водних і теплових процедур (ванна, басейни, сауна, солярій, засмага під сонцем)
 • якщо область обробки піддається впливу сонячних променів, користуйтеся сонцезахисним кремом з рівнем захисту SPF 50+, щоб уникнути розвитку пігментних плям в області проведення операції.

Для зниження ризику рецидивів рекомендується пройти лікування порушень ліпідного обміну і цукрового діабету, перейти на дієтичне харчування і знизити вагу.

Протипоказання для видалення ксантоми

Незважаючи на безпеку процедури лікар попередить про деякі протипоказання:

 • гострі запальні та інфекційні захворювання шкіри;
 • цукровий діабет в стадії декомпенсації;
 • пухлини будь-якої локалізації.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 4 відгуків
5,0 rating
27.04.2022

Очень боялась трогать нарост на глазах, поэтому долго не решалась их удалять. В сложившейся ситуации я решилась на операцию, так как не знаю где я буду и смогу ли найти врача. Могу выразить только благодарность хирургу клиники Сенсави, очень аккуратно и бережно было выполнено удаление, микроскопический шов практически не виден, зона деликатная, я боялась ужасно, но лицо мое только преобразилось.

О.П.
5,0 rating
21.07.2021

Огромное спасибо за успешное удаление ксантелазмы хирургу Евгению Сергеевичу Погуляеву.

Наталья Х
5,0 rating
11.06.2021

Была у замечательного врач хирурга Евгения Сергеевича Погуляева. Все выслушал, посмотрел, объяснил и назначил операцию в этот же день. Операция на высшем уровне. Операционная чистая комфортная. Сделал все аккуратно и шов получился косметический, я думаю через пару месяцев шва не будет видно совсем. Огромное спасибо медцентру и врачу за внимательный подход к каждому клиенту. Желаю Вашей команде дальнейшего развития и хороших клиентов.

Инна Кузевич
5,0 rating
03.02.2021

Консультировалась у хирурга Погуляева Е. С. Врач максимально расположил к себе. Объяснил в подробностях проблему, в деталях описал ход операции, все возможные последствия, плюсы и минусы хирургического вмешательства. Вполне доступным и понятным языком. Операцию запланировали на следующий день. Все прошло хорошо, так как и предполагал врач. Сейчас рана практически зажила. Хочу отметить чистоту в клинике и стерильность операционной. Медсестра с хирургом работает слаженно. Это придаёт комфорта во время операции. Отзыв оставляю, потому что сама нашла этот мед. центр по отзывам пользователей и все понравилось! Помогли мне - помогу и вам.

Татьяна Чехунова