Клініка Sensavi - Київ

Хірургічне видалення ксантоми та ксантелазми

Вартість від 10 100 грн.
Хірургічне видалення поодиноких та множинних ксантом та ксантелазм на повіках є ефективним методом усунення проблеми на запущених стадіях. Операція виконується під місцевою анестезією з наступним накладенням косметичних швів та триває 1-1,5 години.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Хірургічне видалення ксантоми /ксантелазми на повіці 10 100 грн.
Анестезія 250 – 400 грн.
Накладання косметичного шва 1 000 грн.

Як проводиться видалення ксантоми та ксантелазми

Ксантелазми або плоскі ксантоми повік – це доброякісні пухлини, які є відкладенням холестерину у верхніх шарах шкіри та слизових оболонок, досягають розмірів від 1 мм до 2 см, мають характерний жовтуватий відтінок та розташовуються навколо очей.

Лікування ксантелазми полягає в хірургічному висіченні пігментованих тканин проблемної зони. Видалення ксантом та ксантелазм скальпелем застосовується при утвореннях великих розмірів, злитті декількох пухлин або проростанні в тканині, а також коли інші методи лікування не дали результатів.

Видалення ксантоми ксантелазми Київ Хірургічне видалення ксантоми ксантелазми Київ

Видалення ксантелазми та блефаропластика повік Київ

Хірургічне втручання відбувається в амбулаторних умовах із застосуванням місцевого знеболювання та не потребує госпіталізації. Після асептичної обробки шкіри періорбітальної зони та верхніх повік, знеболювання, хірург висікає утворення скальпелем разом із частиною здорових тканин навколо нього, з наступним накладенням косметичних швів. Цю операцію часто поєднують з блефаропластикою (пластикою повік) для видалення шкіри верхньої нависаючої повіки, та досягнення максимально естетично привабливого результату. Видалення ксантом і ксантелазм не запобігає ризику їх повторної появи.

Видалення ксантоми ксантелазми повік Київ Хірургічне видалення ксантелазми повік Київ

Підготовка до видалення ксантоми та ксантелазми

Операція з видалення ксантелазми очей не потребує особливої підготовки. На первинній консультації лікар хірург проведе огляд та встановить локалізацію та розмір утворень, виключить протипоказання. За потреби пацієнту можуть призначити додаткові діагностичні дослідження або направити на консультацію до вузького фахівця щодо основного захворювання. Перед хірургічним втручанням лікар призначить стандартні передопераційні аналізи.

Причини появи ксантелазм

Поява ксантом та ксантелазм часто свідчить про наявність захворювань внутрішніх органів та приносить дискомфорт, будучи значним косметичним недоліком. Ксантоматоз шкіри розвивається на тлі порушення обміну речовин та є локальним холестериновим відкладенням у формі осередкових скупчень в дермі. Ксантелазма є одним із видів ксантом і розвивається на верхніх та нижніх повіках, зазвичай ближче до внутрішнього кута ока. Множинні жирові утворення схильні до злиття у великі плями та проростання в м'язовий шар, що ускладнює їх лікування та видалення. Жінки мають більш виражену схильність до утворення ксантом на повіках.

Основні причини появи ксантелазм:

 • Підвищення рівня ліпідів у крові (гіперхолістерінемія);
 • Порушення обміну речовин;
 • Захворювання щитоподібної залози;
 • Цукровий діабет;
 • Ожиріння;
 • Захворювання внутрішніх органів, такі як цироз печінки, жовчнокам'яна хвороба, захворювання нирок;
 • Вікові зміни;
 • Артеріальна гіпертензія;
 • Онкологічне захворювання;
 • Спадкова схильність;
 • Як побічний ефект прийому певних препаратів.

Реабілітація після видалення ксантелазми

Після видалення новоутворень на повіках, пацієнт повертається до повсякденного життя. Необхідно дотримуватись рекомендацій лікаря для досягнення найкращого косметичного ефекту.

При видаленні утворень в області обличчя та повік протягом 2 тижнів:

 • Не користуйтеся декоративною косметикою та відмовтеся від косметологічних процедур, носіть сонцезахисні окуляри;
 • Уникайте водних та теплових процедур (ванна, басейни, сауна, солярій, засмага під сонцем);
 • Якщо область обробки піддається впливу сонячних променів, використовуйте сонцезахисний крем з рівнем захисту SPF 50+, щоб уникнути розвитку пігментації в області проведення операції.

Для зниження ризику рецидивів рекомендується пройти лікування порушень ліпідного обміну та супутніх захворювань, перейти на збалансоване харчування.

Протипоказання для видалення новоутворень

Незважаючи на безпеку хірургічного видалення ксантелазми повік, лікар попередить про деякі протипоказання:

 • Гострі запальні та інфекційні захворювання;
 • Шкірні патології;
 • Захворювання крові;
 • Цукровий діабет у стадії декомпенсації;
 • Вагітність, годування груддю;
 • Онкологія.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 5 відгуків
5,0 rating
14.03.2023

Дуже вдячна хірургу клініки Сенсаві за прекрасно проведену операцію по видаленню ксантелазм на віках. Ці плями мене турбували декілька років, ніяк не могла наважитися їх видалити, бо близько до очей, страшно, та недешево. Але цей недолік дуже кидаеться в очі і замаскувати його нереально нічим(( Тож обравши клініку пішла із замиранням серця до хірурга. Результ мене більше ніж задовольнив)) разом із ксантелазмами іще й зайва шкіра з повік видалилася і погляд відкрився, просто круто. Маленьки тоненьки шрами ще трохи видно, але це набагато естетичніше, ніж ті плями, сподіваюсь з часом все стане виглядати ще краще) Дякую велике)

Людмила
5,0 rating
27.04.2022

Очень боялась трогать нарост на глазах, поэтому долго не решалась их удалять. В сложившейся ситуации я решилась на операцию, так как не знаю где я буду и смогу ли найти врача. Могу выразить только благодарность хирургу клиники Сенсави, очень аккуратно и бережно было выполнено удаление, микроскопический шов практически не виден, зона деликатная, я боялась ужасно, но лицо мое только преобразилось.

О.П.
5,0 rating
21.07.2021

Огромное спасибо за успешное удаление ксантелазмы хирургу Евгению Сергеевичу Погуляеву.

Наталья Х
5,0 rating
11.06.2021

Была у замечательного врач хирурга Евгения Сергеевича Погуляева. Все выслушал, посмотрел, объяснил и назначил операцию в этот же день. Операция на высшем уровне. Операционная чистая комфортная. Сделал все аккуратно и шов получился косметический, я думаю через пару месяцев шва не будет видно совсем. Огромное спасибо медцентру и врачу за внимательный подход к каждому клиенту. Желаю Вашей команде дальнейшего развития и хороших клиентов.

Инна Кузевич
5,0 rating
03.02.2021

Консультировалась у хирурга Погуляева Е. С. Врач максимально расположил к себе. Объяснил в подробностях проблему, в деталях описал ход операции, все возможные последствия, плюсы и минусы хирургического вмешательства. Вполне доступным и понятным языком. Операцию запланировали на следующий день. Все прошло хорошо, так как и предполагал врач. Сейчас рана практически зажила. Хочу отметить чистоту в клинике и стерильность операционной. Медсестра с хирургом работает слаженно. Это придаёт комфорта во время операции. Отзыв оставляю, потому что сама нашла этот мед. центр по отзывам пользователей и все понравилось! Помогли мне - помогу и вам.

Татьяна Чехунова