Клініка Sensavi - Київ

Хірургічне видалення родимок

Вартість від 3 000 грн.
Хірургічне видалення родимки (невуса) – це класична мікроскопічна операція, яка проводиться, як правило, при підозрі на злоякісне переродження утворення та гарантує його повне висічення. Операція проводиться під місцевою анестезією та займає до 30 хвилин. За потреби накладаються шви. Віддалене утворення буде напревлене на гістологічне дослідження. Повне загоєння після процедури настає через 2-3 тижні.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Хірургічне видалення родимки (невуса) складність 1 3 000 грн.
Хірургічне видалення родимки (невуса) складність 2 4 000 грн.
Хірургічне видалення родимки (невуса) складність 3 5 000 грн.
Хірургічне видалення новоутворення на обличчі складність 1 4 500 грн.
Хірургічне видалення новоутворення на обличчі складність 2 6 000 грн.
Хірургічне видалення новоутворення на обличчі складність 3 8 000 грн.
Анестезія 350 – 550 грн.
Накладання косметичного шва 1 000 грн.

Показання до хірургічного видалення родимок

Невус – це доброякісне шкірне утворення, яке складається з клітин із підвищеним вмістом меланіну. Родимки бувають вродженими, а також можуть з'являтися протягом життя у будь-яких ділянках тіла, відрізнятися за зовнішнім виглядом, кольором та розміром. Існує безліч видів невусів. Деякі родимки приносять дискомфорт, у тому числі естетичний, а також небезпечні тим, що здатні перероджуватися в злоякісну пухлину шкіри – меланому, один із найнебезпечніших раків шкіри.

Провокуючими факторами появи родимок виступають:

• Гормональні порушення;
• Несприятливий вплив ультрафіолетових променів;
• Спадковість;
• Хронічний стрес;
• Шкідливі звички;
• Імуносупресивна терапія;
• Зниження імунітету.

Невуси необхідно спостерігати у фахівця, щорічно бажано проходить діагностику шкірного покриву та новоутворень – дерматоскопію у лікаря дерматолога онколога, яка допоможе виявити підозрілі елементи та вчасно їх видалити.

Дерматоскопія Київ Дерматоскопія – діагностика новоутворень Київ

Видалення родимки скальпелем проводиться у таких випадках:

• Підозра на злоякісність;
• Для зниження ризику переродження у меланому;
• Збільшення в розмірі;
• Велике утворення;
• Зміна кольору та форми;
• Вростання у навколишні тканини;
• Нерівномірне забарвлення та нерівні краї;
• Виділення з утворення, свербіж, лущення;
• Піднесення над поверхнею шкіри, що підвищує ризик травмування: в області носіння бюстгальтера, поясів, комірів, на відкритих частинах тіла та обличчя;
• Розташування у важкодоступних місцях: в інтимній зоні, волосистій частині голови, під нігтями, слизових оболонках;
• Травмований невус;
• В естетичних цілях.

Як проводиться хірургічне видалення родимок

Консультацію, огляд та діагностику родимки проводить лікар дерматоонколог або хірург-онколог, після встановлення діагнозу, враховуючи анамнез (місце розташування, розмір та вид утворення), може бути рекомендована хірургічна допомога або підібраний інший метод.

Після асептичної обробки шкіри та нанесення знеболювального гелю лікар приступає до видалення родимки. Утворення відсікається скальпелем від навколишніх тканин. При значній площі рани її краї вшивають нитками, що розсмоктуються, які мінімізують ризик утворення шраму. На завершення операції рана обробляється загоюючим засобом. Після хірургічного висічення утворення можливе формування незначного рубця, який з часом світлішає, величина рубця залежить від розміру віддаленої родимки.

Хірургічне видалення родимки Київ Хірургічне видалення невусу Київ

Не рекомендується видаляти велику кількість утворень за один раз. Посічені тканини відправляють до лабораторії на гістологічне дослідження для виключення онкологічних процесів.

Реабілітація після хірургічного видалення родимки

Після процедури можна повертатися до повсякденного життя. Тривалість загоєння рани залежить від розміру віддаленого утворення. Лікар дасть необхідні рекомендації щодо догляду за областю видалення, дотримання яких гарантує якісний результат.

Може бути рекомендована обробка рани антисептиком та носіння пов'язки із загоюючим протизапальним засобом за призначенням лікаря до повного загоєння шкіри. Протягом 3-5 днів після операції не мочіть область обробки (для волосистої частини голови – не мийте голову). До повного загоєння рани уникайте прямих сонячних променів, а також теплових та водних процедур (солярій, сауна, лазня, басейн).

Протипоказання для хірургічного видалення родимки

Незважаючи на безпеку процедури, лікар попередить про деякі протипоказання:

• Вагітність та годування груддю;
• Цукровий діабет у стадії декомпенсації;
• Порушення згортання крові;
• Гострі інфекційні захворювання або загострення хронічних захворювань;
• Діагностована онкологія.

Переваги методу

Класичне хірургічне висічення невуса – надійний та перевірений метод видалення, який гарантує відсутність рецидивів, незамінний при великих утвореннях. Спосіб хірургічного видалення найбільш прийнятний, коли необхідно гістологічне дослідження, оскільки дозволяє з точністю оцінити будову тканин. Тільки кваліфікований лікар може визначити, який метод найефективніший для пацієнта.

Хірургічне видалення невуса проводиться у філіях МЦ SENSAVI на Позняках, Осокорках та Голосіїво.

Фото до та після

Хірургічне видалення родимки Хірургічне видалення невуса

Хірургічне видалення невусу Київ 

Додаткова інформація

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 6 відгуків
5,0 rating
23.09.2022

Задоволена прийомом, була у Бризицької Оксани Миколаївни, лікарка кандидат наук та онколог, професійно надала консультацію, буду видаляти невус теж у неї обов'язково.

Марія З.
5,0 rating
22.05.2022

Швидке та безболісне видалення родимки, лікар чудово виконав операцію.

Ольга
5,0 rating
30.08.2021

Спасибо хирургу за профессионально проведенное удаление невуса. Быстро, безболезненно, минимальный след после наложения шва. В операционной особая атмосфера, врач максимально расположил к себе, я даже не заметил, как быстро прошла операция. По результатам гистологии врач позвонил дней через 10. Администратор отправила документ в Вайбер. Все быстро и четко.

Ilya A.
5,0 rating
11.06.2021

Приятный, квалифицированный персонал, прием строго по времени, никаких накладок. Посещением клиники осталась довольна. Хочу выразить огромную благодарность пластическому хирургу Погуляеву Е. С. за проделанную работу , пока всё хорошо, надеюсь на положительный результат.

Tatyana Pospelova
5,0 rating
05.02.2021

В медицинском центре SENSAVI я был на приеме у хирурга, Погуляева Евгения Сергеевича, по поводу удаления хирургическим путём подозрительных родинок. В итоге остался очень доволен как приемом так и результатом. Евгений Сергеевич очень хороший специалист, и очень приятный человек. Подробно и доходчиво ответил на все интересующие меня вопросы, внимательно и качественно выполнил операцию. Видно что этот человек находится в жизни на своём месте, и работает не за страх, а за совесть. Рекомендую!

Геннадий Ремизовский
5,0 rating
05.08.2020

Обратился в Сенсави к дерматологу с невусом, направили к хирургу, пришлось удалять хирургически, остался небольшой след, но сделано аккуратно. Спасибо.

Дмитрий