Клініка Sensavi - Київ

Хірургічне видалення родимок

Вартість від 1 800 грн.
Хірургічне видалення родимки (невуса) – це класична мікрооперація, яка проводиться при підозрі на злоякісне переродження утворення та гарантує повне висічення утворення. Процедура проводиться під місцевою анестезією та займає до 30 хвилин. При необхідності накладаються шви. Повне загоєння після процедури настає через 2-3 тижні.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Хірургічне видалення родимки (невуса) складність 1 1 800 грн.
Хірургічне видалення родимки (невуса) складність 2 2 800 грн.
Хірургічне видалення родимки (невуса) складність 3 3 800 грн.
Хірургічне видалення родимки (невуса) на обличчі складність 1 1 900 грн.
Хірургічне видалення родимки (невуса) на обличчі складність 2 4 000 грн.
Хірургічне видалення родимки (невуса) на обличчі складність 3 8 000 грн.
Анестезія 250 – 300 грн.
Накладання косметичного шва 1 000 грн.

Фото до та після

Хірургічне видалення родимки Хірургічне видалення невуса

Хірургічне видалення невусу Київ

Амбулаторна хірургія

Хірургічне видалення родимки  Хірургічне видалення невусу Київ

Як проводиться хірургічне видалення родимки

Невус – це доброякісне шкірне утворення, яке складається з клітин з підвищеним вмістом меланіну. Родимки можуть бути як вродженими, так і набутими. Вони приносять дискомфорт і естетичні проблеми, а також небезпечні тим, що здатні перероджуватися в злоякісну пухлину шкіри (меланому) під дією провокуючих чинників, таких як гормональні порушення, вплив ультрафіолету, стрес, шкідливі звички.

Видалення родимки скальпелем проводиться в наступних випадках:

 • збільшення в розмірі
 • вростання в навколишні тканини
 • нерівномірне забарвлення та нерівні краї
 • виразки і виділення
 • піднесення над поверхнею шкіри, що підвищує ризик травматизації: в області носіння бюстгальтера, поясів, комірів, на відкритих частинах тіла і обличчя
 • розташування в важкодоступних місцях: в інтимній зоні, волосистій частині голови, під нігтями, на слизових оболонках)

Після асептичної обробки шкіри і нанесення знеболюючого гелю лікар приступає до видалення родимки. Утворення відсікається скальпелем від навколишніх тканин. При значній площі рани, її краї вшивають розсмоктуючимися нитками, які мінімізуруют ризик утворення рубців. На завершення операції рана обробляється загоюючим засобом.

Не рекомендується видаляти велику кількість утворень за один раз. Посічені тканини відправляються в лабораторію на гістологічне дослідження для виключення онкологічних процесів.

Реабілітація після хірургічного видалення родимки

Після проведення процедури можна повертатися до повсякденного життя. Тривалість загоєння рани залежить від розміру відаленого утворення.

Рекомендується щодня обробляти рану антисептиком і носити пов'язку з загоюючим протизапальним засобом за призначенням лікаря до повного загоєння шкіри.

Протягом 3-5 днів після операції не мочіть область обробки (для волосистої частини голови – не мийте голову). До повного загоєння рани уникайте прямих сонячних променів, а також теплових і водних процедур (солярій, сауна, баня, басейн).

Протипоказання для хірургічного видалення родимки

Незважаючи на безпеку процедури лікар попередить про деякі протипоказання:

 • вагітність та годування груддю;
 • цукровий діабет в стадії декомпенсації;
 • порушення згортання крові;
 • гострі захворювання або загострення хронічних захворювань;
 • діагностовані онкологічні захворювання.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 5 відгуків
5,0 rating
22.05.2022

Швидке та безболісне видалення родимки, лікар чудово виконав операцію.

Ольга
5,0 rating
30.08.2021

Спасибо хирургу за профессионально проведенное удаление невуса. Быстро, безболезненно, минимальный след после наложения шва. В операционной особая атмосфера, врач максимально расположил к себе, я даже не заметил, как быстро прошла операция. По результатам гистологии врач позвонил дней через 10. Администратор отправила документ в Вайбер. Все быстро и четко.

Ilya A.
5,0 rating
11.06.2021

Приятный, квалифицированный персонал, прием строго по времени, никаких накладок. Посещением клиники осталась довольна. Хочу выразить огромную благодарность пластическому хирургу Погуляеву Е. С. за проделанную работу , пока всё хорошо, надеюсь на положительный результат.

Tatyana Pospelova
5,0 rating
05.02.2021

В медицинском центре SENSAVI я был на приеме у хирурга, Погуляева Евгения Сергеевича, по поводу удаления хирургическим путём подозрительных родинок. В итоге остался очень доволен как приемом так и результатом. Евгений Сергеевич очень хороший специалист, и очень приятный человек. Подробно и доходчиво ответил на все интересующие меня вопросы, внимательно и качественно выполнил операцию. Видно что этот человек находится в жизни на своём месте, и работает не за страх, а за совесть. Рекомендую!

Геннадий Ремизовский
5,0 rating
05.08.2020

Обратился в Сенсави к дерматологу с невусом, направили к хирургу, пришлось удалять хирургически, остался небольшой след, но сделано аккуратно. Спасибо.

Дмитрий