Клініка Sensavi - Київ

Хірургічне видалення атероми

Вартість від 3 000 грн.
Атерома або «жировик» – це доброякісне утворення, що є закупореною сальною залозою у товщі шкіри, яка згодом утворює щільну рухливу капсулу. Хірургічне видалення – єдиний надійний метод лікування атероми. Процедура проводиться під місцевою анестезією та займає 30-60 хвилин. Утворення висікається разом із капсулою з накладенням швів. Повне загоєння після хірургічного видалення настає через 2-4 тижні.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Хірургічне видалення атероми (складність 1) 3 000 грн.
Хірургічне видалення атероми (складність 2) 4 000 грн.
Хірургічне видалення атероми (складність 3) 5 000 грн.
Хірургічне видалення атероми (складність 4) 6 000 грн.
Накладення шва 850 – 950 грн.
Накладення косметичного шва 1 000 грн.
Анестезія 350 – 550 грн.

Хірургічне видалення атероми

Видалення ліпоми, атероми, гігроми Київ Амбулаторна хірургія Київ

Скыльки коштує видалити ліпому, атерому, гігрому  Видалення атероми  - ціна

Ознаки атероми

Формування епідермальної кісти або атероми виникає в результаті закупорки вивідної протоки сальної залози секретом. Невеликі атероми не викликають ніякого дискомфорту, крім естетичного, а зовні виглядають як щільні утворення округлої форми із чіткими контурами.

Атерома

Розташовуються атероми на волосистій частині голови, обличчі (область під оком), спині, грудях, шиї, мочках вух, нозі, стопі. Атерома має схильність до збільшення, в деяких випадках її розмір може досягти 10 і більше см. Як правило, розмір атероми коливається від кількох міліметрів до 5 см. Незважаючи на те, що атерома не є злоякісним утворенням, не має схильності до канцерогенезу і становить швидше косметичний дефект, існує ризик виникнення запального процесу всередині кісти, що може призвести до нагноєння та абсцесу. При перших ознаках атероми необхідно звернутися до лікаря хірурга. Видалення атероми на ранніх стадіях дозволяє досягти найкращого естетичного результату.

Коли необхідно видалення атероми

Атероми не піддаються консервативному лікуванню, тому рекомендується хірургічне або лазерне видалення даних утворень, особливо при тенденції до збільшення та запалення. У деяких випадках гнійна атерома може розкритися самостійно, виділяючи гній із салоподібним вмістом та неприємним запахом. Такий стан потребує негайної хірургічної допомоги, а також додатково антибактеріальної терапії. Атероми є помітним естетичним недоліком, особливо якщо розташовуються на відкритих ділянках тіла, тому не варто відкладати візит до лікаря, чим менше розмір утворення, тим менш помітним буде рубець після видалення.

Хірургічне видалення атероми на повіці Київ Видалення атероми під оком Київ

Видалення атероми, ліпоми, гігроми Видалення гігроми на руці Київ

Видалення новоутворення великих розмірів Київ

Методи видалення атероми

Найефективнішим методом видалення атероми є класичний хірургічний метод, а також видалення лазером (розріз виконується з допомогою СО2 лазера) або радіоножем. Метод видалення залежить від розміру атероми, місця її локалізації та складності оперативного втручання. Лікар хірург на первинній консультації проводить ретельний огляд утворення та після збору анамнезу та постановки діагнозу, підбирає найбільш оптимальне рішення.

Видалення атероми Київ

Лікування атероми без операції неможливе. Тільки за хірургічного втручання можливе повне видалення жировика.

Видалення атероми на голові:

У МЦ SENSAVI операції з видалення жировика на волосистій частині голови проводяться без вистригання волосся, таким чином, при збереженні комфорту пацієнта, досягається максимально привабливий естетичний результат.

Переваги хірургічного видалення

Незважаючи на популярність інноваційних способів видалення атером лазером та радіохвильовим методом, класичний хірургічний метод, як і раніше, широко затребуваний і має свої переваги:

• Надійність – рецидиви захворювання при хірургічному видаленні практично виключені;
• Амбулаторна процедура, яка не вимагає знаходження в стаціонарі;
• Видалення утворення будь-якого розміру та складності;
• Безболісне видалення під місцевою анестезією.

Реабілітація після операції

Після хірургічного втручання лікар надасть усі необхідні рекомендації на реабілітаційний період. При видаленні запаленої гнійної атероми прописується антибактеріальна терапія. Лікар призначить контрольний огляд та перев'язку, а також дату зняття швів. Протягом 3-5 днів після операції не мочіть ділянку обробки (для волосистої частини голови не мийте голову). До повного загоєння рани уникайте прямих сонячних променів, а також теплових та водних процедур (солярій, сауна, лазня, басейн). Тривалість загоєння рани залежить від розміру віддаленого утворення та виду шва.

Кому не рекомендовано операцію

До протипоказань хірургічного методу видалення атероми відносять:

• Вагітність та лактація;
• Гостро інфекційно-респіраторне захворювання;
• Цукровий діабет;
• Погана згортання крові;
• Загострення хронічних захворювань.

Додаткова інформація

В наші медичні центри Ви можете записатись на видалення атероми на м. Позняки, м. Осокорки и м. Деміївська (Дарницький и Голосіївський райони)

Ліпома чи атерома – у чому різниця?

Список використаної літератури:

© Автор статті: Лікар-хірург, Грянила Василь Васильович

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 10 відгуків
5,0 rating
15.09.2022

Я удаляла атерому в этой клинике, филиал демеевская, очень внимательный врач хирург и приятная медсестра, операция прошла без напряга, быстро, а я так боялась удалять эту шишку) самое важное для меня было, чтоб не осталось шрама, благо атерома небольшая. Врач зашил аккуратно, можно сказать ювелирно)

Марианна
5,0 rating
15.05.2022

Дякую Хірургу в клініці, що на Позняках. Дуже акуратно видалив ліпому на спині. Майже шраму не залишилось.

Оксана
5,0 rating
21.10.2021

Зашла на сайт СЕНСАВИ и увидела свою атерому на фото, т.е. операцию, которую делали мне..Спасибо Вам. Боялась удалять на лице, но шрама действительно не видно.

Ангелина
5,0 rating
21.10.2021

Липома на спине не болела, но беспокоила периодически. А после удаления, у хирурга на Голосеево, вообще перестал чувствовать что там что-то было. Швы так аккуратно были наложены, что сейчас присмотреться нужно, чтобы разглядеть шрам))

Дарья Мазур
5,0 rating
10.09.2021

По рекомендації звернувся в Сенсаві до лікаря Грянила В. В. Досвідчений хірург, дуже швидко та професійно провів операцію під місцевим знеболенням. Операція тривала десь біля години, все пройшло безболісно. На наступний день прийшов не перевязку. Через тиждень на зняття швів. Рана загоюється швидко, лише невеличкий шрам залишився. Дуже дякую та рекомендую клініку та лікаря.

Егор Двойнос
5,0 rating
26.08.2021

Оперировала липому у хирурга Грянилы В.В. Операция прошла быстро, безболезненно и на позитивной волне. Врач подбадривал, я чувствовала поддержку. Результатом довольна, шрамчика практически не видно, очень аккуратно все сделано. Операцию делала в филиале Осококри.

Евгения Д.
5,0 rating
05.04.2021

Безгранично благодарна наилучшему хирургу и профессионалу своего дела Погуляеву Евгению Сергеевичу! Обратилась с давнишней проблемой атеромы головы, которых было больше 5 штук. По телефону меня быстро записали на консультацию, персонал очень вежливый и заботливый. На консультации с хирургом Евгением Сергеевичем обсудили все волнующие меня вопросы и он развеел все мои страхи и сомнения по поводу операции. Очень обрадовал меня тем, что волосы на голове не нужно будет выстригать и швы после заживления будут еле заметными. Во время операции постоянно была поддержка и бескопойство о моём состоянии. После операции никаких лишних лекарств и процедур мне не назначали, все только по делу. Постоянно был на связи если у меня были вопросы после операции. Я осталась под огромным положительным впечатлением насколько такой процесс может быть легким, комфортным и безболезненным. Прошел уже месяц после операции, а процесс заживления проходит очень быстро, ранки уже все зажили, а швов практически не видно. Кожа головы ровная и гладкая в местах, где раньше были атеромы. Благодаря Евгению Сергеевичу я раз и навсегда избавилась от мучавшей меня годами косметической проблемы. Огромное спасибо Евгению Сергеевичу и клинике Sensavi!

Ольга Владимировна
5,0 rating
09.02.2021

Удалили 2 жировика на голове. Быстро и качественно. Хирург Евгений предоставлял всю необходимую информацию по послеоперационному периоду. Никаких осложнений во время операции и после не возникло.

Manvel Gulkanyan
5,0 rating
14.01.2021

Чистый, аккуратный медицинский центр, вежливый и доброжелательный персонал на ресепшене. Отличный хирург Погуляев Евгений Сергеевич. Объясняет суть проблемы, может успокоить одним уверенным видом и действиями, безболезненно и довольно комфортно провел операцию на ноге (удаление гигромы), развеял мои страхи по поводу операции и боли. Операционная стерильно чистая, медсестра строгая. Все, как должно быть в хорошей клинике. Да! Ещё прикольные крупные рыбки в аквариуме в зале ожидания :) Upd: прошел месяц, швы сняли в назначенный срок, быстро и аккуратно, дали рекомендации по уходу за ранкой и в любое время был доступ к врачу за консультацией, если возникали вопросы (постоянная поддержка!). Лишний раз меня в клинику не гоняли, лишние процедуры и лекарства не выписывали, строго только то, что нужно. Теперь ранка зажила, остался небольшой аккуратный шрам, который, скорее всего, тоже исчезнет, он уже практически незаметный. Еще раз теплый привет врачу и клинике, спасибо вам!

Lana Ost
5,0 rating
09.08.2020

Удаление 2 больших атером. Быстро, профессионально! Заживление прошло без проблем! Спасибо доктору Ловицкому!

Ренат