Клініка Sensavi - Київ

Хірургічне видалення атероми, ліпоми та гігроми

Вартість від 1 700 грн.
Видалення за допомогою скальпеля проводять при атеромах, ліпома іта гігромах великих розмірів або при їх нагноєнні. Процедура проводиться під місцевою анестезією та займає 30-60 хвилин. Утворення видаляються разом з капсулою з накладенням швів. Повне загоєння після процедури настає через 2-4 тижні.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Хірургічне видалення ліпоми / гігроми, / атероми (складність 1) 1 700 грн.
Хірургічне видалення ліпоми / гігроми / атероми (складність 2) 2 600 грн.
Хірургічне видалення ліпоми / гігроми / атероми (складність 3) 3 600 грн.
Хірургічне видалення ліпоми / гігроми / атероми (складність 4) 5 000 грн.
Аспірація гігроми проста 1 300 грн.
Накладення шва 600 грн.
Накладення косметичного шва 1 000 грн.
Анестезія 250 – 300 грн.

Видалення атероми/ліпоми фото

Видалення ліпоми, атероми, гігроми Київ Амбулаторна хірургія Київ

Скыльки коштує видалити ліпому, атерому, гігрому  Видалення атероми  - ціна

Видалення ліпоми - Хід операції

Атероми, ліпоми і гігроми небезпечні тим, що здатні викликати нагноєння з подальшими ускладненнями, тому рекомендується їх своєчасне лікування. Видалення новоутворення разом з капсулою лікар може відправити на гістологію, щоб виключити злоякісні процеси.

Перед початком процедури область навколо новоутоврення обробляється антисептиками і місцевим анестетиком.

Після розсічення шкіри над оліпомою лікар виводить жировик назовні і відокремлює його скальпелем від навколишніх тканин разом з капсулою. Стінки вшиваються нашкірними швами з подальшим зняттям або розсмоктующимися нитками. На рану накладається пов'язка або пластир.

Операція з видалення ліпоми триває близько 1 години і проходить під місцевим знеболенням.

Наші Лікарі Хірурги накладають косметичні шви, що робить післяопераційний рубець менш помітним.

Фото після видалення ліпоми Ви можете подивитись на нашому сайті.

Видалення ліпоми, атероми на обличчі, голові фото

Хірургічне видалення атероми на повіці Київ Видалення атероми під оком Київ

Видалення атероми, ліпоми, гігроми Видалення гігроми на руці Київ

Видалення новоутворення великих розмірів Київ

Видалення атероми на голові:

При операції по видаленню жировика на голові не треба вистригати чи вибривати волосся. Тривалість загоєння рани залежить від розміру видаленного новоутоврення та виду накладення швів.

Підготовка до операції з видалення ліпоми, атероми

Підготовки до процедури не потрібно. На первинному огляді лікар встановлює локалізацію і розмір новоутворення. У більшості випадків Хірург проводить видалення атероми в день звернення.

Видалення атероми Київ

Рекомендується щоденна обробка рани і накладення пов'язок з загоюющим протизапальним засобом за призначенням лікаря. Нашкірні шви вимагають спостереження у лікаря і знімаються через 7-10 днів.

Після операції з видалення ліпоми

Протягом 3-5 днів після операції не мочіть область обробки (для волосяної частини голови не мийте голову). До повного загоєння рани, уникайте прямих сонячних променів, а також теплових і водних процедур (солярій, сауна, баня, басейн). У разі видалення гігроми на руці уникайте фізичних навантажень на прооперований суглоб.

Методи видалення ліпоми, атероми

Лікування ліпоми, атероми без операції неможливе. Тільки при хірургічному втручанні можливе повне видалення жировика.

Видалення ліпоми в Києві проводять декількома способами:

  • хірургічне видалення атероми, ліпоми
  • лазерне видалення ліпоми (розріз робиться за допомогою СО2 лазера)
  • аспірація гігроми

Скільки коштує операція по видаленню ліпоми, атероми, гігроми:

Видалення ліпоми ціна залежить від її розміру, методу видалення і місця локалізації. Вартість видалення жировиків є на нашому сайті, також повну інформацію Ви можете уточнити у наших адміністраторів.

Наші медичні центри

У наших Медичних Центрах Ви можете видалити ліпому, атерому та гігроу на Осокорках, Позняках та Голосієво.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 9 відгуків
5,0 rating
15.05.2022

Дякую Хірургу в клініці, що на Позняках. Дуже акуратно видалив ліпому на спині. Майже шраму не залишилось.

Оксана
5,0 rating
21.10.2021

Зашла на сайт СЕНСАВИ и увидела свою атерому на фото, т.е. операцию, которую делали мне..Спасибо Вам. Боялась удалять на лице, но шрама действительно не видно.

Ангелина
5,0 rating
21.10.2021

Липома на спине не болела, но беспокоила периодически. А после удаления, у хирурга на Голосеево, вообще перестал чувствовать что там что-то было. Швы так аккуратно были наложены, что сейчас присмотреться нужно, чтобы разглядеть шрам))

Дарья Мазур
5,0 rating
10.09.2021

По рекомендації звернувся в Сенсаві до лікаря Грянила В. В. Досвідчений хірург, дуже швидко та професійно провів операцію під місцевим знеболенням. Операція тривала десь біля години, все пройшло безболісно. На наступний день прийшов не перевязку. Через тиждень на зняття швів. Рана загоюється швидко, лише невеличкий шрам залишився. Дуже дякую та рекомендую клініку та лікаря.

Егор Двойнос
5,0 rating
26.08.2021

Оперировала липому у хирурга Грянилы В.В. Операция прошла быстро, безболезненно и на позитивной волне. Врач подбадривал, я чувствовала поддержку. Результатом довольна, шрамчика практически не видно, очень аккуратно все сделано. Операцию делала в филиале Осококри.

Евгения Д.
5,0 rating
05.04.2021

Безгранично благодарна наилучшему хирургу и профессионалу своего дела Погуляеву Евгению Сергеевичу! Обратилась с давнишней проблемой атеромы головы, которых было больше 5 штук. По телефону меня быстро записали на консультацию, персонал очень вежливый и заботливый. На консультации с хирургом Евгением Сергеевичем обсудили все волнующие меня вопросы и он развеел все мои страхи и сомнения по поводу операции. Очень обрадовал меня тем, что волосы на голове не нужно будет выстригать и швы после заживления будут еле заметными. Во время операции постоянно была поддержка и бескопойство о моём состоянии. После операции никаких лишних лекарств и процедур мне не назначали, все только по делу. Постоянно был на связи если у меня были вопросы после операции. Я осталась под огромным положительным впечатлением насколько такой процесс может быть легким, комфортным и безболезненным. Прошел уже месяц после операции, а процесс заживления проходит очень быстро, ранки уже все зажили, а швов практически не видно. Кожа головы ровная и гладкая в местах, где раньше были атеромы. Благодаря Евгению Сергеевичу я раз и навсегда избавилась от мучавшей меня годами косметической проблемы. Огромное спасибо Евгению Сергеевичу и клинике Sensavi!

Ольга Владимировна
5,0 rating
09.02.2021

Удалили 2 жировика на голове. Быстро и качественно. Хирург Евгений предоставлял всю необходимую информацию по послеоперационному периоду. Никаких осложнений во время операции и после не возникло.

Manvel Gulkanyan
5,0 rating
14.01.2021

Чистый, аккуратный медицинский центр, вежливый и доброжелательный персонал на ресепшене. Отличный хирург Погуляев Евгений Сергеевич. Объясняет суть проблемы, может успокоить одним уверенным видом и действиями, безболезненно и довольно комфортно провел операцию на ноге (удаление гигромы), развеял мои страхи по поводу операции и боли. Операционная стерильно чистая, медсестра строгая. Все, как должно быть в хорошей клинике. Да! Ещё прикольные крупные рыбки в аквариуме в зале ожидания :) Upd: прошел месяц, швы сняли в назначенный срок, быстро и аккуратно, дали рекомендации по уходу за ранкой и в любое время был доступ к врачу за консультацией, если возникали вопросы (постоянная поддержка!). Лишний раз меня в клинику не гоняли, лишние процедуры и лекарства не выписывали, строго только то, что нужно. Теперь ранка зажила, остался небольшой аккуратный шрам, который, скорее всего, тоже исчезнет, он уже практически незаметный. Еще раз теплый привет врачу и клинике, спасибо вам!

Lana Ost
5,0 rating
09.08.2020

Удаление 2 больших атером. Быстро, профессионально! Заживление прошло без проблем! Спасибо доктору Ловицкому!

Ренат