Клініка Sensavi - Київ

Видалення абсцесу, гематоми, фурункула, карбункула, панариція, флегмони

Вартість від 1 800 грн.
Абсцес, гематома, фурункул, карбункул, панарицій, флегмона – гнійно-запальні або гнійно-некротичні процеси в м'яких тканинах. Єдиним методом лікування таких захворювань є хірургічне або лазерне видалення. Ці методи мінімально травматичні і дозволяють ліквідувати вогнище запалення та не допустити розвитку ускладнень, а також уникнути в подальшому рецидивів.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Видалення абсцесу, гематоми, фурункула, карбункула, панариція, флегмони (без вартості анестезії) складність 1 1 800 грн.
Видалення абсцесу, гематоми, фурункула, карбункула, панариція, флегмони (без вартості анестезії) складність 2 2 100 грн.
Анестезія 250 – 400 грн.

Різновиди запальних утворень на шкірі

Поява запальних уражень м'яких тканин можуть бути спровоковані різними факторами, як правило, це механічні пошкодження шкіри, травма, опік, обмороження, післяопераційні ускладнення, а також запалення волосяного фолікула, сальної залози або жирової клітковини.

Запальні захворювання шкіри Фурункул

До запальних утворень шкіри відносяться:

• Гематома запалена;
• Абсцес;
• Фурункул;
• Карбункул;
• Флегмона;
• Панарицій.

Місце локалізації утворення залежить від його виду. Гематома та абсцес можуть виникнути на будь-яких ділянках тіла. Фурункул та карбункул – у місцях, де розташовуються волосяні фолікули, панарицій – гнійне запалення тканин пальця руки чи ноги, флегмона локалізується у підшкірно-жировій клітковині. Наявність болючого ущільнення, з вираженою припухлістю, зміною кольору шкіри, особливо за наявності гнійного ексудату сигналізує про наявність запаленого утворення.

Причини виникнення запальних утворень

Розвиток будь-якого запального та гнійно-некротичного процесу у м'яких тканинах є відповіддю організму на впровадження інфекції. Збудником процесу виступають різні інфекційні агенти та патогенні мікроорганізми: стрептококи, стафілококи, синьогнійна паличка, пневмококи, грибки тощо. Причиною виникнення запалення може стати недотримання санітарно-гігієнічних норм, особливо за наявності зовнішнього ушкодження шкіри (рани, садна, порізи), а також:

• Цукровий діабет, ожиріння та інші захворювання, пов'язані з порушенням обміну речовин;
• Виснаження, ослаблення імунітету;
• Переохолодження, обмороження;
• Травми;
• Дерматологічні захворювання (акне, комедони);
• Жирний тип шкіри;
• Укуси тварин, комах.

Симптоми запальних утворень

• Почервоніння шкіри;
• Запалення, гаряча шкіра на дотик;
• Болючість та набряк;
• Пульсуючий біль, що розпирає;
• Нагноєння.

При тяжкому перебігу процесу, болючі симптоми можуть посилюватися в нічний час, нерідко спостерігається підвищення температури з ознаками загальної інтоксикації. При наявності гострих симптомів та гнійних виділень слід звернутися до лікаря хірурга. Несвоєчасне та неадекватне лікування запальних утворень загрожує важкими наслідками, аж до некрозу тканин. Поширення гнійного процесу на сусідні тканини та органи небезпечний для життя стан, що потребує негайної хірургічної допомоги.

Методи лікування

Для ефективного лікування запальних захворювань шкіри застосовуються хірургічні та лазерні методи. Консервативна терапія може застосовуватися на початкових стадіях відповідно до рекомендацій лікаря, але зазвичай не дає позитивного результату, а процес може перейти в гнійно-некротичний.

Хірургічне (лазерне) видалення запаленого гнійного утворення має на увазі його розтин та висічення некротизованих ділянок тканин, видалення вогнища запалення з подальшим дренуванням рани, та накладенням швів. Лікування запальних утворень також включає антимікробну та дезінтоксикаційну терапію.

Як проходить процедура

Операції з видалення абсцесу, гематоми, фурункула, карбункула, панариції, флегмони – відносяться до амбулаторної хірургії (хірургія «одного дня») та не вимагають знаходження у стаціонарі. Оперативне втручання проводиться під місцевою анестезією. На консультації хірург огляне запалену область, поставить діагноз, розповість про нюанси операції та післяопераційну реабілітацію. Якщо немає протипоказань – операція проводиться у день звернення та, залежно від складності, триває від 30 хв до години. Після цього лікар призначить дату перев'язки або зняття швів, а також контрольного огляду.

Важливо! Спроби видалити гнійне вогнище самостійно є неприпустимими і можуть призвести до тяжких наслідків, подальшого поширення інфекції, сепсису – зараження крові. У МЦ SENSAVI операції проводять кваліфіковані лікарі-хірурги, ми гарантуємо не лише високий рівень проведення процедури, а й чудовий естетичний результат. Оперативне втручання проводиться у стерильних операційних, оснащених сучасним обладнанням, з дотриманням усіх санітарних норм.

У наших Медичних Центрах Ви можете видалити абсцес, гематому, фурункул, карбункул, панарицій, флегмону на м. Осокорки, м. Позняки, м. Деміївська.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 4 відгуків
5,0 rating
24.05.2022

Оперировался на Демеевской у замечательного хирурга, Грянила В.В., врач очень понравился, работает профессионально, после удаления дал четкие рекомендации и дальше был на связи. Зажило все быстро, шов совсем небольшой. Отличная работа.

Владимир
5,0 rating
08.08.2021

Спасибо за оперативность и профессиональный подход доктору Василию Васильевичу.

Сергей Глущенко
5,0 rating
11.06.2021

Хорошая клиника и персонал. Благодарность хирургу! Быстро решил мою проблему, прооперировал под местным наркозом фурункул.

Виктор
5,0 rating
12.02.2021

Спасибо за своевременно оказанную помощь! Замечательный хирург у вас на Позняках принимает.

Виктор В.