Клініка Sensavi - Київ

Видалення абсцесу, гематоми, фурункула, карбункула, панариція, флегмони

Вартість від 1 800 грн.
Абсцес, гематома, фурункул, карбункул, панарицій, флегмона – гнійно-запальні або гнійно-некротичні процеси в м'яких тканинах. Єдиним методом лікування таких захворювань є хірургічне або лазерне видалення. Ці методи мінімально травматичні і дозволяють ліквідувати вогнище запалення та не допустити розвитку ускладнень, а також уникнути в подальшому рецидивів.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Видалення абсцесу, гематоми, фурункула, карбункула, панариція, флегмони (без вартості анестезії) складність 1 1 800 грн.
Видалення абсцесу, гематоми, фурункула, карбункула, панариція, флегмони (без вартості анестезії) складність 2 2 100 грн.
Анестезія 250 – 300 грн.

Як проходить процедура

Операції з видалення абсцесу, гематоми, фурункула, карбункула, панариція, флегмони – відносяться до амбулаторної хірургії (хірургія «одного дня») і не вимагають знаходження в стаціонарі. Оперативне втручання проводиться під місцевою анестезією. На консультації хірург огляне запалену область, поставить діагноз, розповість про нюанси операції та післяопераційної реабілітації. Якщо немає протипоказань – операція проводиться в день звернення і, в залежності від складності, триває від 30 хв. до години, після чого Лікар-хірург призначить дату перев'язки або зняття швів та контрольного огляду.

Фурункул Видалення фурункула

Важливо!

Спроби видалити гнійний осередок самостійно є неприпустимим і можуть призвести до тяжких наслідків, подальшого поширення інфекції, сепсису - зараження крові. У МЦ SENSAVI операції проводять кваліфіковані лікарі хірурги, ми гарантуємо не тільки високий рівень проведення процедури, а й чудовий естетичний результат. Оперативне втручання проводиться в стерильних операційних, оснащених сучасним обладнанням, з дотриманням усіх санітарних норм.

У наших Медичних Центрах Ви можете видалити абсцес, гематому, фурункул, карбункул, панарицій, флегмону на м. Осокорки, м. Позняки, м. Деміївська

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 4 відгуків
5,0 rating
24.05.2022

Оперировался на Демеевской у замечательного хирурга, Грянила В.В., врач очень понравился, работает профессионально, после удаления дал четкие рекомендации и дальше был на связи. Зажило все быстро, шов совсем небольшой. Отличная работа.

Владимир
5,0 rating
08.08.2021

Спасибо за оперативность и профессиональный подход доктору Василию Васильевичу.

Сергей Глущенко
5,0 rating
11.06.2021

Хорошая клиника и персонал. Благодарность хирургу! Быстро решил мою проблему, прооперировал под местным наркозом фурункул.

Виктор
5,0 rating
12.02.2021

Спасибо за своевременно оказанную помощь! Замечательный хирург у вас на Позняках принимает.

Виктор В.