Клініка Sensavi - Київ

Хірургічне видалення ліпоми

Вартість від 3 000 грн.
Ліпома або «жировик» – це доброякісне утворення округлої форми з жирової тканини, яке розташовується в підшкірно-жировій клітковині, має м'яку, рухливу капсулу. Ліпома схильна до канцерогенезу і згодом має ризик переродитись у злоякісну пухлину – ліпосаркому. Єдиним надійним методом лікування цих утворень є хірургічне видалення. Операція проводиться під місцевою анестезією та займає 30-60 хвилин. Ліпома висікається разом із капсулою з накладенням швів. Повне загоєння після хірургічного видалення настає через 2-4 тижні.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Хірургічне видалення ліпоми (складність 1) 3 000 грн.
Хірургічне видалення ліпоми (складність 2) 4 000 грн.
Хірургічне видалення ліпоми (складність 3) 5 000 грн.
Хірургічне видалення ліпоми (складність 4) 6 000 грн.
Накладання шва 850 – 950 грн.
Накладення косметичного шва 1 000 грн.
Анестезія 350 – 550 грн.

Причини утворення ліпоми

Немає єдиної думки про причини утворення ліпом. Жировики можуть виникати на будь-яких ділянках тіла, де є жирові тканини, бути поодинокими або множинними (ліпоматоз). Найчастіше до таких утворень схильні люди середнього та старшого віку. Одним із вирішальних факторів, що провокують утворення ліпом, вважається спадковість, а також різні порушення обміну речовин.

Ліпома

Ризик виникнення ліпоми збільшується при певних факторах:

• Цукровий діабет та інші ендокринні захворювання;
• Недостатня гігієна;
• Зловживання алкоголем;
• Вікові гормональні зміни;
• Ожиріння;
• Хвороби ШКТ;
• Травми м'яких тканин.

Показання до видалення ліпоми

Ліпоми, як і атероми, не лікуються консервативними методами, а спроби самостійного видалення можуть призвести до інфікування та запалення ліпоми. Лікарі хірурги рекомендують видаляти жировики хірургічним шляхом, а також за допомогою лазера чи радіоножа. Невеликі ліпоми не завдають шкоди здоров'ю та фізичної незручності, проте можуть спричинити значний психологічний дискомфорт, особливо якщо розташовуються на видимих ​​ділянках тіла. Ліпоми схильні до зростання і можуть досягти до 10 см у діаметрі. Звернення до лікаря на ранній стадії захворювання допоможе уникнути можливих ускладнень і сприяє досягненню найбільш якісного естетичного результату після операції.

Видалення ліпоми Київ Хірургічне видалення ліпоми Київ

Видалення ліпоми, атероми Київ Видалення ліпоми, атероми Київ

Звернутися до лікаря хірурга варто негайно, якщо ліпома почала збільшуватися і з'явилися ознаки запалення та дискомфорту. Деякі ліпоми мають схильність до переродження в онкологію або спочатку, при зовнішній схожості з ліпомою можуть виявитися злоякісними утвореннями. Точний діагноз може поставити лише кваліфікований лікар, провівши огляд пацієнта та діагностику захворювання.

Способи видалення ліпоми

У МЦ SENSAVI ліпоми видаляють хірургічним шляхом, а також із застосуванням лазера, радіоніжа або комбінованої техніки. Хірургічний метод дозволяє якісно та повністю видалити жировик будь-якого розміру та локалізації. Невеликі ліпоми, які не турбують пацієнта та не впливають на роботу інших органів, деякий час можна залишити під наглядом та не видаляти. На первинній консультації, після огляду та постановки діагнозу, лікар визначає, чи необхідна хірургічна допомога пацієнтові. Хірург підбирає найбільш прийнятний метод видалення ліпоми виходячи з анамнезу пацієнта, розміру та місця локалізації утворення, індивідуальних характеристик та складності передбачуваного втручання.

Переваги хірургічного видалення

Хірургічне видалення жировика – класичний, перевірений та ефективний метод видалення ліпоми, що дозволяє уникнути ускладнень у майбутньому та запобігти розвитку злоякісних процесів.

Переваги:

• Надійність – рецидиви захворювання при хірургічному видаленні практично виключені;
• Амбулаторна процедура, яка не вимагає знаходження в стаціонарі;
• Хірургічно видаляються утворення будь-якого розміру, складності та локалізації, у тому числі злоякісні;
• Безболісне видалення під місцевою анестезією;
• Швидка реабілітація.

Ліпома на спині Хірургічне видалення ліпоми Київ

Підготовка до хірургічного видалення

Хірургічне видалення жировика – операція одного дня, яка не вимагає спеціальної підготовки. Як правило, процедуру проводять у день звернення пацієнта. Під час первинної консультації лікар проведе візуальний огляд утворення, пальпацію та поставивши діагноз, визначить складність оперативного втручання. В індивідуальному порядку можуть бути призначені додаткові передопераційні дослідження: загальний аналіз крові, УЗД м'яких тканин, біопсія. За наявності супутніх захворювань, пацієнт може бути направлений до профільних фахівців.

Процес проведення операції

У МЦ SENSAVI операція з видалення ліпоми проводиться у стерильній операційній, з дотриманням усіх санітарних норм та із застосуванням сучасного інструментарію, а також лазерного та радіохвильового обладнання. Хірургічне втручання проводять кваліфіковані лікарі хірурги, які мають досвід не тільки в амбулаторній, а й у реконструктивній та пластичній хірургії.

Видалення ліпоми Київ Хірургічне видалення ліпоми Київ

Видалення ліпоми проводиться під місцевою анестезією, тривалість операції залежить від складності хірургічного втручання, зазвичай триває 30-40 хвилин. Перед початком процедури область навколо утворення обробляється антисептиками. За допомогою скальпеля (або лазера, радіоножа) розсікається шкіра та ліпома разом з капсулою повністю видаляється, що гарантує відсутність рецидивів у майбутньому. На рану накладаються шви. Стінки ушиваються нашкірними швами з наступним зняттям або нитками, що розсмоктуються. На рану накладається пов'язка чи пластир.

Видалене утворення разом із капсулою може бути направлено на гістологічне дослідження, для виключення злоякісних процесів.

Видалити липому в Києві можна у наших Медичних Центрах на м. Осокорки, м. Позняки та м. Деміївська за попереднім записом.

Реабілітація після операції

Повне відновлення після хірургічного видалення ліпоми займає до 4 тижнів, але до повсякденного життя пацієнт може повертатися вже наступного дня. При дотриманні рекомендацій лікаря реабілітація зазвичай проходить без ускладнень. Шви знімаються на 7-10 день. Не рекомендується мочити рану протягом 5-7 днів, також варто виключити теплові, водні процедури, навантаження та тиск на місце видалення.

Протипоказання до видалення ліпом

Ліпоми не рекомендується видаляти за наявності гострого інфекційно-запального процесу в організмі або загострення хронічних захворювань. Операцію можна здійснити після стабілізації стану пацієнта.

Також до протипоказань відносять:

• Цукровий діабет у стадії декомпенсації;
• Порушення згортання крові;
• Вагітність та годування груддю.

Додаткова інформація

В наші медичні центри Ви можете записатись на видалення ліпоми на м. Позняки, м. Осокорки і м. Деміївська (Дарницький і Голосіївський райони)

Список використаної літератури:

© Автор статті: Лікар-хірург, Грянила Василь Васильович

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 4 відгуків
5,0 rating
16.09.2022

Операцію по видаленню ліпоми робив у Грянила Василя Васильовича, чудове ставлення, розумна людина і прекрасний лікар. Рекомендую!

Дмитро
5,0 rating
26.08.2022

Удаляла липому у хирурга Александра, на Позняках, хочу выразить благодарность, врач выполнил свою работу на отлично. Молодой, но руки золотые. Уже прошел месяц, практически не видно шрама, очень аккуратно наложил шов.

Мари
5,0 rating
12.07.2022

Дякую за оперативне вирішення моєї проблеми, звертався до хірурга, виявилося що в мене ліпома. Швидко видалив, в той самий день, рубчик залишився невеликий. Окреме дякую адміністратору, знайшла віконечко для запису і перетелефонувала мені, бо вільний запис у лікаря був аж через тиждень.

Володимир Н.
5,0 rating
21.10.2021

Липома на спине не болела, но беспокоила периодически. А после удаления, у хирурга на Голосеево, вообще перестал чувствовать что там что-то было. Швы так аккуратно были наложены, что сейчас присмотреться нужно, чтобы разглядеть шрам))

Дарья Мазур