Клініка Sensavi - Київ

Хірургічне видалення врослого нігтя

Вартість від 1 600 грн.
У складних випадках, коли подологи не можуть вирішити проблему, врослі нігті видаляють хірургічно або лазером. Хірургічне лікування врослого нігтя проводиться під місцевим знеболенням і займає від 30 хвилин до 1 години. При правильно виконаному хірургічному втручанні рецидиви виключені.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Хірургічне видалення врослого нігтя (складність 1) 1 600 грн.
Хірургічне видалення врослого нігтя (складність 2) 1 800 грн.
Хірургічне видалення врослого нігтя (складність 3) 2 200 грн.
Анестезія 250 – 300 грн.

Коли необхідне хірургічне видалення врослого нігтя

Найчастіше вростає ніготь на великому пальці ноги. При вростання нігтьової пластини в м'які тканини з'являється рана із запаленням. Біль посилюється при ходьбі та фізичних навантаженнях. Якщо вчасно не звернутися до лікаря, проблема прогресує - палець синіє, розвивається грануляція («дике м'ясо»). Ускладненнями несвоєчасного лікування врослого нігтя також є паронихия та панарицій.

Видалення врослого нігтя Видалення врослого нігтя

Хід операції

Лікування врослого нігтя не вимагає загального наркозу, операція проводиться під місцевим знеболенням. Для більшого комфорту лікар використовує інсулінові шприци з тонкою голкою. Щоб виключити кровотеча під час операції на палець накладається гумовий джгут.

Лікар проводить крайову резекцію вросла частини нігтьової пластини, в тому числі і у ростковій зоні. Видалення нігтьової пластини без росткової зони призведе до рецидиву, повторного вростання.

Рідко нігтьова пластина віддаляється повністю.

Після операції лікар накладає шви, дає рекомендації по догляду, призначає дату контрольного огляду та дату зняття швів.

Виділяють 3 стадії вростання нігтя

  1. Околоногтевой простір червоніє, запалюється. Трохи опухає. На такій стадії можливо обійтися без хірургічного втручання. Візит до подолога може повністю вирішити проблему.
  2. В отриманій рані утворюється нагноєння, біль посилюється, всередині околонігтьового валика відчувається сторонній предмет.
  3. Околонігтьовий валик розростається, симптоми посилюються.

На другий та третій стадії вростання з проблемою може впоратися тільки лікар хірург.

 

Стадії вростонная нігтя

Чому обирають нас

  • У SENSAVI ми застосовуємо тільки ефективні методи хірургічного лікування врослих нігтів - універсальний метод, лазерна та радіохвильова хірургія.
  • Хірургічні маніпуляції проходять тільки в операційній. При необхідності хірургу асистує медсестра.
  • Наші хірурги мають великий досвід не тільки в амбулаторній хірургії, але й у абдомінальній, лапароскопічній та пластичній хірургії.
  • При відсутності протипоказань, хірург проведе операцію в день прийому.

У наших медичних центрах Ви можете видалити врослий ніготь на Позняках, Осокорках та у Голосіївському районі.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 6 відгуків
5,0 rating
01.06.2022

Дякую за спасіння мого пальця)) ніготь вростав і не давав спокійно жити, лікар хірург Сенсаві його врятував)

Olenka
5,0 rating
23.02.2022

Благодарность прекрасному хирургу Василию Васильевичу Грянила, прооперировал вросший ноготь у сына. Пришли на консультацию с воспаленным и очень болезненным пальцем, врач назначил лечение, чтобы снять острый воспалительный процесс, которое помогло буквально за три дня. Позже пришли на удаление ростковой зоны, иначе проблему не решить. Операция прошла быстро, все обезболили, сын героически все перенес, благодаря поддержке и вниманию врача. Результат очень хороший, мы довольны.

Виктория Д.
5,0 rating
25.06.2021

Дякуємо за успішне видалення врослого нігтя у мого сина. Лікар зробив операцію дуже вдало, ніготь тепер не вростає, видаляв з ростковою зоною, як пояснив. Хто стикнувся з цією проблемою знає - можна правильно підрізати, можна видаляти, але якщо там щось залишиться, то через три тижні знов те саме. Вже пішов 4 місяць після операції- все чудово.

Олена Т.
5,0 rating
05.02.2021

Безумно понравился медицинский центр своим обслуживанием, а также заботливым отношением к пациентам. В клинике современное оборудование и приятная, располагающая атмосфера. Сразу видно профессионализм врачей, отдельно хотел бы поблагодарить врача - Евгения Сергеевича Погуляева. Обращался в клинику с проблемой вросшего ногтя на большом пальце ноги, все сделали быстро и профессионально.

Алексей Гайдаш
5,0 rating
12.10.2020

Удаление вросшего ногтя у хирурга в этой клинике мне посоветовала знакомая, так как решала такую же проблему с мужем здесь. Хорошая клиника, доступные цены. Через три недели рана полностью зажила. Ноготь нормальной формы остался - не деформированный.

Владислав
5,0 rating
03.10.2020

Я несколько раз удалял ноготь в гос. клиниках, но проблема повторялась. Ноготь продолжал вростать. Хирург на Позняках в вашей клинике провел операцию, после которой проблема прекратилась. Спасибо большое. Я столько мучался с этой проблемой

Ренат К.