Клініка Sensavi - Київ

Хірургічне видалення врослого нігтя

Вартість від 2 100 грн.
Хіругічний видалення врослого нігтя застосовується в тих випадках, коли подологічне лікування вростання є неефективним. Хірургічне лікування врослого нігтя проводиться під місцевим знеболенням і займає від 30 хвилин до 1 години. При правильно виконаному хірургічному втручанні рецидиви виключені.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Хірургічне видалення врослого нігтя (складність 1) 2 100 грн.
Хірургічне видалення врослого нігтя (складність 2) 2 600 грн.
Хірургічне видалення врослого нігтя (складність 3) 3 100 грн.
Анестезія 250 – 400 грн.

Коли необхідне хірургічне видалення врослого нігтя

Врослий ніготь або оніхокриптоз – поширена проблема, яка зустрічається як у дорослих, так і у дітей. Найчастіше вростає ніготь на великому пальці ноги. При вростанні нігтьової пластини у м'які тканини, з'являється рана із запаленням. При фізичних навантаженнях та ходьбі біль посилюється. Несвоєчасне звернення до лікаря сприяє прогресу процесу – палець синіє, опухає, розвивається грануляція («дике м'ясо»).

Ускладненнями оніхокриптозу також є пароніхія та панарицій. Початкова стадія захворювання успішно піддається лікуванню у фахівця подолога за допомогою тампонад, коригувальних систем або інструментального усунення краю нігтя, що вростає. На другій та третій стадії вростання, коли запальний процес яскраво виражений, а нігтьова пластина деформована, з проблемою може впоратися лише лікар хірург.

Хірургічне видалення врослого нігтя Київ Видалення врослого нігтя Київ

Причиною оніхокриптозу або вростання нігтя часто є травми великого пальця, занедбана грибкова інфекція, діабет, вроджена деформація нігтьової пластини, тривале носіння взуття, що давить, неправильне обрізання нігтів, підвищене навантаження на ноги при заняттях футболом, балетом, танцями.

Виділяють 3 стадії вростання нігтя:

• Колонігтьовий простір червоніє, запалюється, трохи опухає. На такій стадії можна обійтися без хірургічного втручання. Візит до подолога може повністю вирішити проблему;
• У рані, що виникла, утворюється нагноєння, біль та набряклість посилюються, всередині навколонігтьового валика відчувається стороннє тіло;
• Колонігтьовий валик розростається, хворобливі симптоми та ознаки гнійного запалення прогресують.

Стадії вростання нігтя

Підготовка до хірургічного видалення врослого нігтя

Хірургічне та лазерне видалення врослого нігтя – амбулаторна операція одного дня, яка не потребує спеціальної підготовки. Хірургічне лікування зазвичай проводиться в день первинної консультації. У деяких випадках, за наявності в анамнезі пацієнта супутніх захворювань, хірург може спрямувати пацієнта на додаткові аналізи. Якщо хірургічне видалення нігтя проводиться підлітку, лікар може виконати алергопробу, щоб переконатися у відсутності алергії на знеболюючий препарат. Операція по врослому нігтю не проводиться при наявності ознак гострого респіраторного чи інфекційного процесу в організмі.

Як проходить хірургічне видалення нігтя

Лікування врослого нігтя не вимагає загального наркозу, операція проводиться під місцевою анестезією. Для виключення кровотеч під час операції на палець накладається гумовий джгут.
Суть операції полягає в крайовій резекції врослої частини нігтьової пластини разом з ростковою зоною. Видалення нігтя без росткової зони призведе до рецидиву – повторного вростання нігтя. Повне радикальне видалення нігтьової пластини застосовується дуже рідко. Хірургічне видалення нігтя з ростковою зоною повністю вирішує проблему вростання та дозволяє зберегти нігтьову пластину.
Після операції лікар накладає шви, дає рекомендації щодо догляду, призначає дату контрольного огляду та дату зняття швів.

Хірургічне видалення врослого нігтя Київ Видалення врослого нігтя Київ

Реабілітація після операції з видалення нігтя

Після операції з видалення врослого нігтя необхідно дотримуватися приписів лікаря:

• 3-5 днів рану не можна мочити;
• Відмовитися від відвідування сауни, басейну, відкритих водойм на місяць;
• Не знімати пов'язку до 5 днів;

Через 3-7 днів болючі відчуття проходять, але повна реабілітація займає від 2 тижнів до місяця. Залежно від складності оперативного втручання лікар дає індивідуальні рекомендації щодо догляду за раною. Шви знімаються на 7-10 день.

Чому обирають МЦ SENSAVI

• У МЦ SENSAVI ми застосовуємо лише ефективні методи лікування врослих нігтів – універсальний хірургічний метод, лазерна та радіохвильова хірургія.
• Хірургічні маніпуляції проходять лише в операційній. За потреби хірургу асистує медсестра.
• Наші хірурги мають великий досвід не тільки в амбулаторній хірургії, а й у конструктивній та пластичній хірургії.
• За відсутності протипоказань хірург проведе операцію в день прийому.

У наших Медичних Центрах Ви можете видалити врослий ніготь на Позняках, Осокорках та в Голосіївському районі.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 6 відгуків
5,0 rating
01.06.2022

Дякую за спасіння мого пальця)) ніготь вростав і не давав спокійно жити, лікар хірург Сенсаві його врятував)

Olenka
5,0 rating
23.02.2022

Благодарность прекрасному хирургу Василию Васильевичу Грянила, прооперировал вросший ноготь у сына. Пришли на консультацию с воспаленным и очень болезненным пальцем, врач назначил лечение, чтобы снять острый воспалительный процесс, которое помогло буквально за три дня. Позже пришли на удаление ростковой зоны, иначе проблему не решить. Операция прошла быстро, все обезболили, сын героически все перенес, благодаря поддержке и вниманию врача. Результат очень хороший, мы довольны.

Виктория Д.
5,0 rating
25.06.2021

Дякуємо за успішне видалення врослого нігтя у мого сина. Лікар зробив операцію дуже вдало, ніготь тепер не вростає, видаляв з ростковою зоною, як пояснив. Хто стикнувся з цією проблемою знає - можна правильно підрізати, можна видаляти, але якщо там щось залишиться, то через три тижні знов те саме. Вже пішов 4 місяць після операції- все чудово.

Олена Т.
5,0 rating
05.02.2021

Безумно понравился медицинский центр своим обслуживанием, а также заботливым отношением к пациентам. В клинике современное оборудование и приятная, располагающая атмосфера. Сразу видно профессионализм врачей, отдельно хотел бы поблагодарить врача - Евгения Сергеевича Погуляева. Обращался в клинику с проблемой вросшего ногтя на большом пальце ноги, все сделали быстро и профессионально.

Алексей Гайдаш
5,0 rating
12.10.2020

Удаление вросшего ногтя у хирурга в этой клинике мне посоветовала знакомая, так как решала такую же проблему с мужем здесь. Хорошая клиника, доступные цены. Через три недели рана полностью зажила. Ноготь нормальной формы остался - не деформированный.

Владислав
5,0 rating
03.10.2020

Я несколько раз удалял ноготь в гос. клиниках, но проблема повторялась. Ноготь продолжал вростать. Хирург на Позняках в вашей клинике провел операцию, после которой проблема прекратилась. Спасибо большое. Я столько мучался с этой проблемой

Ренат К.