Клініка Sensavi - Київ

Склеротерапія вен – склерозування судин

Вартість від 4 000 грн.
Склеротерапія вен (склерозування судин) нижніх кінцівок – це безопераційний, ін'єкційний метод лікування варикозного розширення вен на початковій стадії, який полягає в склеюванні стінок судин шляхом введення спеціальних речовин – склерозантов.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Склеротерапія вен – склерозування судин, 1 нога (робота лікаря) 4 000 грн.
Препарат (1амп.) концентрація 0,5% 350 грн.
Препарат (1амп.) концентрація 1% 350 грн.
Препарат (1амп.) концентрація 2% 390 грн.

Показання до склеротерапії

Судинні «зірочки» чи капілярна сітка на ногах – ознака ретикулярного варикозу. Це захворювання поверхневих судин, тим не менш, вважається початковою стадією варикозної хвороби та може стати провісником більш тяжких форм розширення вен.

Склеротерапія – це малоінвазивний метод, який застосовується переважно з естетичною метою. Показанням до проведення процедури є наявність судинної сітки різного ступеня виразності. Склеротерапія дозволяє значно покращити естетичний вигляд шкіри на ногах і зробити судини практично непомітними. Процедура також зменшує супутні симптоми, такі як біль, набряк, печіння. Оброблені вени, як правило, зникають протягом кількох тижнів.

Види склеротерапії

У сучасній медичній практиці застосовується кілька видів склеротерапії:

• Мікросклеротерапія – введення препаратів рідких склерозантів у пошкоджену судину, що призводить до склеювання її стінок;
• Ехосклеротерапія – проводиться під контролем УЗД, дозволяє склерозувати глибоко розташовані судини та вени, може застосовуватися для лікування важких форм варикозу;
• "foam-form" або пінна склеротерапія виконується з використанням пінних препаратів, які також вводяться в просвіт судини, підходить для лікування більших вен.

У МЦ SENSAVI проводиться склеротерапія рідким склерозантом для лікування поверхневих дрібних і середніх судинних сіток. Ми не використовуємо пінну склеротерапію та інші види лікування варикозного розширення.

Як проходить процедура

Перед процедурою лікар хірург проводить УЗД нижніх кінцівок, щоб переконатися у відсутності протипоказань та визначити ступінь варикозу. При тяжких формах варикозного розширення вен, пошкодженні клапанів, може бути рекомендовано хірургічне втручання – флебектомія.

Склеротерапія проводиться в амбулаторних умовах і триває 15-30 хвилин. Пацієнт перебуває у горизонтальному положенні. Після антисептичної обробки шкіри ноги, у просвіт судини шляхом ін'єкції вводиться склерозуючий препарат. Відбувається склеювання стінок пошкодженої судини, яка більше не бере участі в кровотоку та розсмоктується самостійно. Може бути використаний склерозант різної концентрації, залежно від місця локалізації та розміру судини.

Склеротерапія вен

Під час одного сеансу вводиться необхідна кількість ін'єкцій для повного усунення уражених судин. У деяких випадках лікар може провести додаткову корекцію.
Склеротерапія вен проводиться у філії МЦ SENSAVI за адресою м. Осокорки, вул. Є. Чавдар 13.

Протипоказання до склеротерапії

Перед процедурою склеротерапії, обов'язкова консультація та огляд хірурга. При необхідності будуть проведені додаткові обстеження. Лікар попередить щодо протипоказань. Ось деякі з них:

• Вагітність та годування груддю;
• Алергічна реакція на препарат;
• Захворювання серцево-судинної системи;
• Тромбози поверхневих та глибоких вен;
• Тромбофілія;
• Запальні процеси у зоні проведення процедури.

Переваги процедури склеротерапія вен

Лікування судинних зірочок та запобігання подальшому розширенню вен за допомогою ін'єкцій склерозантів – сучасний та ефективний безопераційний метод боротьби з ретикулярним варикозом.

Переваги методу:

• Безболісність – як правило, анестезія не застосовується, для процедури використовуються тонкі голки 27 – 30G, що зводять болючі відчуття до нуля;
• Швидкість – процедура займає максимум 20-30 хвилин;
• Не залишається шрамів, рубців;
• Швидкий період реабілітації, за умови дотримання рекомендацій лікаря!
• Не вимагає знаходження у стаціонарі.

Реабілітація після склеротерапії

Після процедури можуть виявитися невеликі синці, що є варіантом норми, проходить самостійно та не потребує додаткового лікування.

Лікар призначить певні вправи та дасть інші необхідні рекомендації, а також:

• Обов'язкове носіння компресійного трикотажу 1, 2 класу компресії (термін носіння визначає лікар хірург);
• Після процедури – піша прогулянка близько 20 хв;

Лікар попередить про деякі обмеження після склеротерапії:

• Виключіть водні процедури;
• Уникайте тривалих статичних навантажень, авіаперельотів;
• Обмежте перебування на сонці;
• Не проводьте епіляцію (протягом тижня після процедури).

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 4 відгуків
5,0 rating
13.06.2022

Дякую за приємний результат, судинна сіточка зникла!

Саша
5,0 rating
04.06.2022

Склеро помогает избавится от мелкой сеточки сосудов на ногах, сама процедура не болезненная, минус - некоторое время необходимо ходить в специальных компрессионных чулках, не дешевых, к тому же. К врачу никаких вопросов, выполнил аккуратно и быстро. Процедуру я проходила в клинике, что на Осокорках.

Юля
5,0 rating
15.09.2021

Делала склеротерапию у Погуляева. Все отлично, сосуды удалились со второго раза, единственное неудобство для меня - нужно носить компрессионные чулки и синяки несколько недель все же были, но окончательный результат полностью меня устраивает)

Лариса В.
5,0 rating
26.02.2021

Процедура прошла замечательно, за один раз ушла сосудистая сетка. Немного во время процедуры ощущалось жжение, но вобщем все прошло достаточно комфортно и эстетический результат меня радует)

Александра