Клініка Sensavi - Київ

Обробка грибкових нігтів

Вартість від 450 грн.
Ефективність лікувальних процедур та препаратів, призначених дерматологом, залежить від підготовки грибкових нігтів. Місцеві протигрибкові засоби та лазерні промені гірше проникають всередину потовщених і змінених нігтьових пластин. В результаті спори грибка не знищуються повністю, і ефективність лікування знижується або виникають рецидиви. Щоб цього не допустити може знадобитися візит до подолога для обробки грибкових нігтів.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Обробка грибка нігтя (складність 1) 450 грн.
Обробка грибка нігтя (складність 2) 550 грн.
Обробка грибка нігтя (зона 5 нігтів) 800 грн.

Як проходить процедура обробки грибкових нігтів

На першому візиті подолог проводить огляд і бере зразки тканин, які відправляються на аналіз для уточнення діагнозу або визначення виду грибка. Якщо після зовнішнього огляду у подолога виникають підозри про інші порушення, таке як деформація стопи або цукровий діабет, то пацієнта можуть направити на додатковий огляд до фахівців: травматолога, ортопеда, ендокринолога та ін.

Після дезінфекції стоп подолог приступає до чищення нігтьової пластини і околоногтєвих валиків спеціальним педикюрним верстатом з набором фрез. Через близького розташування мікозів заражаються усі пальці, навіть якщо ознаки грибка спостерігаються тільки на окремих нігтях, тому може знадобитися обробка сусідніх нігтьових пластин. Після процедури на нігті наносяться медичні препарати та лікувальні лаки.

Переваги апаратної обробки нігтів при оніхомікозах:

  • безболісність;
  • підвищення ефективності лікування мікозу;
  • скорочення площі ураження;
  • зниження ризику зараження оточуючих людей, наприклад, вдома, на роботі або в спортивному залі;
  • атравматичность: видаляються тільки огрубілі тканини, не зачіпаючи здорову шкіру; обробка важкодоступних ділянок, до яких важко дістатися при домашньому педикюрі.

Регулярна апаратна чистка нігтів рекомендується не тільки для лікування, але й для профілактики грибків нігтьових пластин і стоп, а також для естетичних цілей.

Відео

Додаткова інформація

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 4 відгуків
5,0 rating
07.03.2023

Вожу маму на процедуры по ногтям для диабетиков, с удовольствием могу рекомендовать Рыбас И.С и Богданову А.В.. очень хорошие специалисты, мастера своего дела.

Валерия П.
5,0 rating
23.02.2021

Хожу на обработку ногтей к Ольге Венцель. Замечательный подолог, очень тщательно проводит процедуру. Раньше посещала ее на Голосеево, сейчас приходится ездить на левый берег, к специалисту привыкла и к другому уже не хочу.

Татьяна П.
5,0 rating
09.02.2021

Очень хороший и квалифицированный подолог в своей деле Наталия Александровна. Рекомендую

Andrey Tarasenko
5,0 rating
23.08.2020

Благодарна специалистам клиники Сенсави! Обратилась с подозрением на грибок ногтя, после сдачи анализа диагноз подтвердился! Лечение онихомикоза назначили комплексное! Имею положительный результат лечения!

Лиза