Клініка Sensavi - Київ

Плазмоліфтинг волосся

Вартість від 1 400 грн.
Плазмоліфтинг шкіри голови – ефективна ін'єкційна процедура, лікувальний та стимулюючий ефект якої досягається шляхом введення пацієнту власної очищеної та збагаченої тромбоцитами плазми. Процедура плазмоліфтингу сприяє поліпшенню стану та прискоренню росту волосся.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Плазмоліфтинг волосся 1 400 грн.
PRP – плазмотерапія 1 800 грн.

Коли проводиться плазмоліфтинг

Метод плазмоліфтингу застосовується при випаданні та тьмяності волосся, проблемах зі шкірою голови, а також для омолодження обличчя, лікування наслідків акне, усунення рубців та розтяжок, відновлення здоров'я інтимної зони. В його основі лежить механізм стимуляції регенерації тканин тромбоцитами плазми із власної крові пацієнта, яку вводять у потрібну ділянку. Збагачені тромбоцитами плазматичні клітини, потрапляючи в проблемну зону, запускають процес оновлення, насичуючи біологічно активними компонентами, гормонами та факторами росту, збільшуючи вироблення гіалуронової кислоти, колагену та еластину. Введення плазми стимулює перехід волосяних цибулин у стадію відновлення та зростання. Лікування волосся за допомогою даної методики актуальне як для жінок, так і для чоловіків.

Плазмоліфтинг волосся ефективний при таких патологіях:

• Інтенсивне випадіння волосся;
• Алопеція;
• Уповільнене зростання волосся;
• Підвищена сухість чи жирність шкіри голови;
• Ломкість, сухість, стоншування волосся.

Як проходить процедура плазмоліфтингу

Лікар-трихолог бере з вени 10-15 мл крові, яку розміщують у центрифузі у спеціальній пробірці. За допомогою центрифугування з крові отримують плазму, збагачену тромбоцитами, білковими сполуками та вітамінами, які відокремлюються від інших клітин крові. Ін'єкцію плазми вводять за допомогою тонкої голки в зону волосистої частини голови на глибину 2-4 мм, при цьому область проколу попередньо дезінфікується. Процедура малотравматична, помірно болюча і займає 40-60 хвилин.

Плазмоліфтинг волосся Київ

Плазмоліфтинг шкіри голови Київ

Курс призначається індивідуально лікарем-трихологом та залежить від анамнезу пацієнта, як правило, 2-6 сеансів з інтервалом 3-4 тижні. При лікуванні алопеції плазмотерапія успішно поєднується з мезотерапією волосся, що дає комплексний пролонгований ефект.

Як підготуватися до плазмоліфтингу

Попередньо виконується загальний аналіз крові. Плазмоліфтинг краще проводити у першій половині дня, коли в плазмі ще не встигли накопичитись продукти обміну речовин. Не приймайте їжу за 2 години до взяття крові та, навпаки, пийте більше води. За 2 дні до процедури необхідно обмежити прийом алкоголю, жирної, гострої, копченої їжі, виключити прийом препаратів, що розріджують кров.

Протипоказання до проведення процедури

Лікар-трихолог попередить про протипоказання для проведення плазмоліфтингу:

• Вагітність та годування груддю;
• Прийом препаратів, що розріджують кров (аспірин);
• Прийом препаратів, що впливають на згортання крові, нестероїдних протизапальних засобів та антибіотиків;
• Порушення згортання крові;
• Знижений імунітет;
• Онкологічне захворювання;
• Рівень тромбоцитів нижче 100 000 клітин/мкл;
• Рівень гемоглобіну нижче 100 г/л;
• Гостре інфекційне захворювання чи загострення хронічного захворювання;
• Аутоімунні захворювання;
• Ураження шкіри в ділянці проведення процедури.

Реабілітаційний період

Рекомендується пити велику кількість рідини перші кілька годин після плазмоліфтингу. Подальшого спостереження та зміни способу життя після процедури не потрібно. Проте, протягом тижня уникайте фізичних навантажень, не користуйтеся косметичними засобами в області ін'єкцій та уникайте теплових процедур (сауна, лазня, солярій).

Після плазмоліфтингу волосистої частини голови перші 12 годин не рекомендується приймати душ, мити волосся, масажувати шкіру голови.

Результати плазмоліфтингу шкіри голови

Введення власної плазми є абсолютно безпечним і не викликає алергічних реакцій, оскільки є власним біоматеріалом пацієнта, природним для організму та забезпечує фізіологічність методу. Дана методика має потужну стимулюючу та активізуючу дію на волосяні фолікули, шляхом насичення мікро та макроелементами, вітамінами, факторами росту, покращує мікроциркуляцію та підвищує місцевий імунітет шкіри голови. Плазма стимулє вироблення колагену, еластину та природної гіалуронової кислоти в епідермісі. Позитивні результати після плазмотерапії помітні вже через місяць після першого сеансу.

Плазмоліфтинг волосся фото До/Після Плазмоліфтинг волосся Київ

Лікування алопеції Лікування випадіння волосся по жіночому типу Київ

Лікування алопеції Київ Лікування алопеції Київ

Результати після курсу процедур плазмоліфтингу шкіри голови:

• Уповільнення процесу випадання волосся;
• Прискорення росту волосся;
• Поліпшення стану та зміцнення волосся;
• Активізація сплячих цибулин;
• Збільшення густоти волосся;
• Нормалізація роботи сальних залоз, усунення сухості;
• Оздоровлення волосся.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 6 відгуків
5,0 rating
31.01.2023

Лечила волосы у Николая Сергеевича. Прошла и плазму, и мезо. Длительный процесс, но однозначно вижу позитивный эффект. Волосы стали гуще, меньше секутся и выпадают, наблюдается пушок - маленькие волосики по всей голове.

Валентина Д.
5,0 rating
27.12.2022

Ефективна та дієва процедура при проблемах з випадінням волосся, проходила курс у лікаря Оксани Миколаївни Бризицької. Паралельно приймала препарати, які лікарка мені рекомедувала, такий підхід дав свої результати, волосся перестало сипатися і бачу багато новеньких волосинок по голові) Дуже задоволена)

Софія
5,0 rating
23.02.2021

Прошла курс плазмотерпии волос в этой клинике. Благодарю трихолога Оксану Бризицкую - хороший специалист, аккуратно проводит процедуру, на все вопросы отвечает, никогда не спешит.

Марина
5,0 rating
30.01.2021

Курс плазмолифтинга прохожу у Николая Сергеевича. Сама процедура довольно неприятная, но результат дает, меньше сыпятся волосы и заметила уменьшение жирности волос.

Светлана Р.
5,0 rating
11.08.2020

Проходила процедуру плазмолифтинг в клинике Сенсави, кололи плазму в голову, все отлично, все понравилось. Плазмотерапия значительно улучшила состояние волос.

Алла А.
5,0 rating
11.08.2020

Столкнулась с проблемой выпадения волос, искала хорошего трихолога на Позняках. Запислалась на консультацию к трихологу в Сенсави. Консультация была обширная, с обследованием. Прошла несколько процедур плазмолифтинга и реально вижу результат! После окончания курса, надеюсь попрощаться с этой проблемой! Спасибо!

Аня