Клініка Sensavi - Київ

Консультація трихолога

Вартість від 700 грн.
Лікар-трихолог займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань волосся та шкіри голови. Консультація трихолога необхідна для визначення причини випадіння волосся, оцінки стану шкіри голови та волосяного покриву, після встановлення діагнозу підбирається індивідуальна програма лікування та догляду за волоссям.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Консультація трихолога 700 грн.
Консультація трихолога з трихоскопією 800 грн.

Коли необхідно звертатися до трихолога

Трихологія – окремий розділ дерматології, який спрямований на вивчення, діагностику та лікування захворювань шкіри голови та волосся. Трихолог – це лікар, який виявляє причини, провокуючі випадіння волосся. Цей спеціаліст займається діагностикою шкіри голови, вивчає структуру волосся пацієнта, призначає діагностичні заходи та лікування, які допоможуть зупинити випадіння волосся або усунути захворювання шкіри голови.

У яких випадках потрібна консультація лікаря-трихолога:

• Погіршення стану волосся (стоншення, сечіння, ламкість);
• Випадіння волосся;
• Часткове чи повне облисіння, залисини;
• Рання сивина;
• Сухість, лущення, свербіж шкіри голови;
• Лупа;
• Порушення роботи сальних залоз, підвищена жирність шкіри голови та волосся;
• Плями, почервоніння шкіри голови;

Також лікар трихолог допоможе підібрати косметичні засоби для догляду за волоссям, виходячи з індивідуальних особливостей анамнезу пацієнта, які допоможуть зберегти здоров'я та красу волосся.

Методи діагностики волосся

Для виявлення причини захворювання та постановки точного діагнозу, лікар трихолог проводить комплексну діагностику волосся та шкіри голови:

• Візуальний огляд, ознайомлення зі скаргами, збирання анамнезу;
• Трихоскопія – діагностика шкіри голови та волосся за допомогою оптичного цифрового приладу трихоскопа, яка дозволяє оцінити стан та щільність росту волосяних фолікулів на певній ділянці шкіри голови, товщину та структуру волосся, параметри росту та випадіння, виявити ознаки відхилення від норми та визначити наявність патологічного процесу .

Як проходить консультація

Первинна консультація лікаря трихолога включає опитування пацієнта про скарги, а також режим харчування та спосіб життя, супутні захворювання, звичні способи догляду за волоссям, після чого проводиться огляд шкіри голови з використанням сучасного діагностичного обладнання, трихоскопа. На основі зібраного анамнезу ставиться діагноз та складається план лікування. На контрольних візитах лікар-трихолог оцінить ефективність лікування та необхідність його корекції.

Трихологічні патології часто виникають на тлі супутніх захворювань інших органів: травної, ендокринної, нервової системи, на тлі авітамінозу, стресу, неправильного харчування тощо, лікар може рекомендувати додаткові аналізи та обстеження у профільних фахівців для підтвердження діагнозу та коригування лікувальної терапії.

Лікування волосся в Медичному Центрі SENSAVI

Лікування волосся – це комплексний процес, у якому враховується багато факторів. Залежно від проблеми, з якою звернувся пацієнт, лікарі трихологи МЦ SENSAVI розробляють програми лікування, спрямовані на усунення захворювання та покращення стану та якості волосся. Основна проблема, з якою пацієнти звертаються до лікаря трихолога – патологічне (алопеція) або фізіологічне випадання волосся. Після виявлення причини захворювання призначається індивідуально підібрана медикаментозна терапія, яка може включати препарати для місцевого застосування, так і для внутрішнього, у тому числі гормональні. Призначаються процедури, спрямовані на стимуляцію росту волосяних цибулин, покращення мікроциркуляції шкіри голови, насичення шкіри поживними речовинами, покращення стану волосся – плазмоліфтинг волосся, PRP терапія та мезотерапія шкіри голови.

Результати консультації трихолога

• Оцінка стану шкіри та волосяного покриву голови;
• Трихоскопічне дослідження та аналіз даних, що дозволяє виявити патологію та встановити попередній або остаточний діагноз;
• Кваліфіковані рекомендації щодо догляду за волоссям та профілактики захворювань шкіри голови;
• Індивідуально підібрана лікувальна терапія, що включає необхідний курс процедур та медикаментозне лікування виявленого захворювання;
• Рекомендації щодо обстеження організму у зв'язку з патологіями, які можуть мати взаємозв'язок із проблемами волосся.

Фото до та після

Консультація трихолога Київ Лікування випадіння волосся – Київ

Лікування випадіння волосся по жіночому типу Київ

Послуги

Трихоскопія від 750 грн.

Трихоскопія — це візуальна діагностика стану волосистої частини голови. Метод дозволяє об'єктивно вивчити стан волосяних цибулин, з високою точністю діагностувати проблеми і оцінити ефективність проведеного лікування.

Плазмоліфтинг волосся 1 550 грн.

Для проведення процедури використовується плазма, яка береться у самого пацієнта, а потім вводиться під шкіру волосистої частини голови. Плазмоліфтінг волосся стимулює відновлення та зростання волосяних цибулин, сприяє лікуванню шкірних захворювань.

950 грн.

PRP-терапія волосся 2800 грн.

Плазмотерапія PRP - один з ін'єкційних методів лікування випадіння волосся. Відновлення росту волосся зумовлено підвищеною регенерацією тканин, стимулюванням роботи волосяних фолікул.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 5 відгуків
5,0 rating
12.09.2021

Хочу поблагодарить трихолога Глух Оксану Леонидовну, была у неё на прийоме с проблемой выпадения волос. Хочу отметить что уже была у многих врачей-трихологов,»без результатно « И только после её рекомендаций, после проведённого длительного курса лечение, мезотерапии, у меня перестали выпадать волосы. Очень благодарна. Всем рекомендую!!!

Світлана Старовойтець
5,0 rating
29.07.2021

Добрый день! Очень долго искала дерматолога, который решит мою серьезную проблему с кожей. Нашла в Сенсави, Мусса Алиевич - врач с большой буквы! Он сразу меня сориентировал по нужным анализам, назначил лечение и мой вопрос в скорости был закрыт! И не только один! Решил проблему с выпадением волос, что для нас женщин очень важно! Ещё важно отметить, консультация проводилась не в спешке, мне все подробно обясняли и показывали, почему так, а не иначе. Мне уделили максимум внимания и понимания моей проблемы. Очень рекомендую доктора Муссу Алиевича!

Лиана Майко
5,0 rating
02.02.2021

На консультацію до трихолога ми звернулись у зв`язку з тим, що у доньки, 15 років, почало дуже сипатися волосся. Лікар Оксана Миколаївна нам дуже сподобалась. Вона була уважна до нас, розпитала детально про проблему, зробила діагностику волосся. Рекомендації лікаря дієві, будемо продовжувати лікування і сподііваємося відновити гарне волосся.

Катерина
5,0 rating
11.08.2020

Пол года назад обнаружила у себя на затылке залысины, раньше такого не наблюдалось, хоть волос и не сильно густой. Первое время пыталась самостоятельно лечить, втирать масла, маски делать- результата 0. Начала изучать эту проблему, поняла, что это действительно такой вид облысения- алопеция. К врачу идти было стыдно — молодая девушка, а уже с залысиной. Все же обратилась к трихологу. Мне назначили плазмолифтинг при алопециях. Процедура хоть и болезненная немного, но дает отличный результат. Так же врач назначил дополнительные обследования и анализы, рост волос после лечения значительно улучшился. Спасибо Вам!

Дарья
5,0 rating
11.08.2020

Я в восторге от этой клиники! Мне очень помогли! Хорошие врачи,персонал, врач — дерматолог Черешнев Н. С. Вылечил выпадение волос, нашёл внутреннюю проблему: лечение назначил таблетки + инъекции в волосы. Через месяц выпадение волос уменьшилось, через три появился «подшорсток», продолжаем поддерживающий курс раз в месяц. А не 10 процедур подряд, как мне назначил доктор в другой клинике, проведя просто консультацию без анализов. Доктора Черешнева рекомендую!

Наконечная Виктория