Клініка Sensavi - Київ

Консультація трихолога

Вартість від 650 грн.
Лікар-трихолог займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань волосся та шкіри голови.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Консультація трихолога 650 грн.
Консультація трихолога з трихоскопією 750 грн.

Фото до та після

Трихологія – лікування волосся Київ Консультація трихолога Київ

Лікування випадіння волосся по жіночому типу Київ

Коли звертатися до трихолога

Запишіться на прийом до трихолога при прояві таких симптомів:

  • інтенсивне випадіння волосся
  • поява залисин
  • рясна лупа
  • подразнення і свербіж шкіри голови

Як проходить консультація

На первинній консультації трихолог задасть Вам питання про спосіб життя, режим харчування та звичні способи догляду за волоссям та шкірою голови, а також проведе огляд. При необхідності трихолог направить Вас на додаткові дослідження або консультацію з іншими фахівцями.

Після установки точного діагнозу трихолог складе план лікування і дасть рекомендації по догляду за волоссям та шкірою голови після його закінчення. На контрольних візитах лікар-трихолог оцінить ефективність лікування і необхідність його корекції.

Не забувайте, що отримання бажаного ефекту безпосередньо залежить від дотримання рекомендацій лікаря.

У нашій клініці доступні послуги діагностики та лікування проблем, пов'язаних з волоссям і шкірою голови.

Додаткова інформація

Послуги

Трихоскопія від 750 грн.

Трихоскопія — це візуальна діагностика стану волосистої частини голови. Метод дозволяє об'єктивно вивчити стан волосяних цибулин, з високою точністю діагностувати проблеми і оцінити ефективність проведеного лікування.

Плазмоліфтинг волосся 1 550 грн.

Для проведення процедури використовується плазма, яка береться у самого пацієнта, а потім вводиться під шкіру волосистої частини голови. Плазмоліфтінг волосся стимулює відновлення та зростання волосяних цибулин, сприяє лікуванню шкірних захворювань.

950 грн.

PRP-терапія волосся 2800 грн.

Плазмотерапія PRP - один з ін'єкційних методів лікування випадіння волосся. Відновлення росту волосся зумовлено підвищеною регенерацією тканин, стимулюванням роботи волосяних фолікул.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 5 відгуків
5,0 rating
12.09.2021

Хочу поблагодарить трихолога Глух Оксану Леонидовну, была у неё на прийоме с проблемой выпадения волос. Хочу отметить что уже была у многих врачей-трихологов,»без результатно « И только после её рекомендаций, после проведённого длительного курса лечение, мезотерапии, у меня перестали выпадать волосы. Очень благодарна. Всем рекомендую!!!

Світлана Старовойтець
5,0 rating
29.07.2021

Добрый день! Очень долго искала дерматолога, который решит мою серьезную проблему с кожей. Нашла в Сенсави, Мусса Алиевич - врач с большой буквы! Он сразу меня сориентировал по нужным анализам, назначил лечение и мой вопрос в скорости был закрыт! И не только один! Решил проблему с выпадением волос, что для нас женщин очень важно! Ещё важно отметить, консультация проводилась не в спешке, мне все подробно обясняли и показывали, почему так, а не иначе. Мне уделили максимум внимания и понимания моей проблемы. Очень рекомендую доктора Муссу Алиевича!

Лиана Майко
5,0 rating
02.02.2021

На консультацію до трихолога ми звернулись у зв`язку з тим, що у доньки, 15 років, почало дуже сипатися волосся. Лікар Оксана Миколаївна нам дуже сподобалась. Вона була уважна до нас, розпитала детально про проблему, зробила діагностику волосся. Рекомендації лікаря дієві, будемо продовжувати лікування і сподііваємося відновити гарне волосся.

Катерина
5,0 rating
11.08.2020

Пол года назад обнаружила у себя на затылке залысины, раньше такого не наблюдалось, хоть волос и не сильно густой. Первое время пыталась самостоятельно лечить, втирать масла, маски делать- результата 0. Начала изучать эту проблему, поняла, что это действительно такой вид облысения- алопеция. К врачу идти было стыдно — молодая девушка, а уже с залысиной. Все же обратилась к трихологу. Мне назначили плазмолифтинг при алопециях. Процедура хоть и болезненная немного, но дает отличный результат. Так же врач назначил дополнительные обследования и анализы, рост волос после лечения значительно улучшился. Спасибо Вам!

Дарья
5,0 rating
11.08.2020

Я в восторге от этой клиники! Мне очень помогли! Хорошие врачи,персонал, врач — дерматолог Черешнев Н. С. Вылечил выпадение волос, нашёл внутреннюю проблему: лечение назначил таблетки + инъекции в волосы. Через месяц выпадение волос уменьшилось, через три появился «подшорсток», продолжаем поддерживающий курс раз в месяц. А не 10 процедур подряд, как мне назначил доктор в другой клинике, проведя просто консультацию без анализов. Доктора Черешнева рекомендую!

Наконечная Виктория