Клініка Sensavi - Київ

Медичний педикюр для діабетиків

Вартість від 1 200 грн.
Апаратний медичний педикюр при діабетичній стопі – процедура, необхідна для підтримки здоров'я ніг та мінімізації розвитку ускладнень у пацієнтів із цукровим діабетом. Циркуляторні порушення та знижена чутливість нервових закінчень ускладнюють загоєння ран та можуть призвести до інфікування тканин. Регулярний огляд у подолога допоможе пацієнтам уникнути серйозних наслідків захворювання та підвищити якість життя.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Медичний педикюр для діабетичної стопи 1 200 грн.

Фото до та після

Діабетичний педикюр Діабетичний педикюр Київ

Педикюр для діабетиків Київ Медичний педикюр Київ

Педикюр для діабетиків Київ Педикюр для діабетиків Київ

Як проходить процедура

Процедура апаратного догляду за діабетичною стопою триває дві години. В ході процедури доктор проводить безболісну чистку поверхні стопи і пальців ніг від ділянок ороговілої шкіри, мозолів, натоптишів та тріщин. Лікар видаляє кутикули, підстригає та надає правильну форму нігтям.

В кінці процедури подолог зробить масаж стоп та нанесе на шкіру антимікробний крем відповідний вашому типу шкіри.

Рекомендації по догляду за діабетичною стопою

Діабетична стопа – це стан, який виникає через порушення кровообігу при цукровому діабеті.

Симптоми діабетичної стопи включають зроговіння шкіри навіть при незначному тиску на стопу, утворенню мозолів, тріщин та трофічних виразок, розвиток грибкових уражень, вростання і деформацію нігтів.

Якщо ви страждаєте від цукрового діабету, ми рекомендуємо вам щодня оглядати стопи на наявність сухості шкіри, почервоніння, порізів, подряпин і виразок. Також, зверніть свою увагу на мозолі, ділянки ороговілої шкіри і врослі нігті. Якщо ви не можете провести огляд самостійно – зверніться за допомогою до близьких.

Дуже важливо виявити проблеми стопи на ранніх стадіях, не відкладайте лікування навіть невеликих проблем. За даними Служби державної статистики Великобританії, тільки половина пацієнтів з розвиненими ускладненнями стоп виживають протягом п'яти років.

При виявленні проблемних місць – зверніться до лікаря-Подолог, який спеціалізується на лікуванні діабетичної стопи.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 5 відгуків
5,0 rating
04.05.2022

Диабет - серьезная болезнь, которая отражается на многих органах, а также на состоянии кожных покровов. За стопами пришлось начать усиленный уход несколько лет назад. На сегодняшний день ежемесячный ход у подолога - это закон. Мне понравились многие специалисты, но посещаю регулярно Ирину Станиславовну. всегда качественно и безболезненно обрабатывает стопы.

София
5,0 rating
18.12.2021

Подолог Наталья Игоревна, замечательный и толковый специалист, привела в порядок мои ногти. Подробно консультирует и дает дельные советы и рекомендации.

Виктория П.
5,0 rating
20.08.2021

Все понравилось. Хожу на педикюр к Саченко Яну Викторовичу. Нравится подход к пациенту, качество работы. Делаю педикюр для диабетиков не первый год, нужен постоянный уход за ногами.

Валентин
5,0 rating
02.02.2021

Вожу маму на педикюр на Демеевскую. Обычный нам не подходит, только специализированный, для людей больных диабетом. Здесь приемлемая цена и делают его действительно хорошо, тщательно. Были у нескольких подологов, к кому удавалось попасть - никаких нареканий.Спасибо вам за ваш труд.

Надежда В.
5,0 rating
30.08.2020

Уже два раза делала в этой клинике специализированный педикюр, очень довольна работой подолога. Спасибо вам.

Оксана