Клініка Sensavi - Київ

Видалення перламутрових папул

Вартість від 3 000 грн.
Перламутрові папули (перлинні папули) – це доброякісні епітеліальні утворення у вигляді вузликів, розміром 1-2 мм, які розташовуються по краю голівки статевого члена, частіше множинними групами. Папули є безпечними, не передаються статевим шляхом, але є косметичним дефектом, який часто призводить до психологічного дискомфорту. Видалення перламутрових папул проводиться за допомогою лазера або радіоножа і займає до 30 хвилин, під місцевою анестезією.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Видалення перламутрових папул (складність 1) 3 000 грн.
Видалення перламутрових папул (складність 2) 4 000 грн.

Перламутрові папули – причини появи

Однією з найбільш ймовірних причин появи перламутрових папул вважається підвищений рівень андрогенів, що призводить до посиленої секреції залоз головки статевого члена і, як наслідок, до розростання клітин епітелію.

Видалення перламутрових папул

Видалення перламутрових папул Київ

Для постановки діагнозу Перламутрові папули, досить візуального огляду лікаря-уролога. На даний момент не існує консервативного методу лікування даного стану. У МЦ SENSAVI ми використовуємо лазерний та радіохвильовий метод видалення перламутрових папул, які є найбільш ефективними і безпечними методами вирішення даної проблеми:

• Радіохвильовий метод видалення – полягає в руйнуванні папул при дії радіохвиль. Загоєння відбувається протягом 1-10 днів.

• Лазерний метод видалення – полягає в випаровуванні папул лазером, загоєння відбувається протягом 7 днів, даний метод є найменш травматичним тому що не торкається навколишніх тканин.

Видалення перламутрових папул Київ

Після видалення пацієнтові будуть дані усі необхідні рекомендації на реабілітаційний період.
Основні з них:

• Статевий спокій протягом 10 днів

• Правильна гігієна та асептична обробка місць видалення

Видалення перламутрових папул Київ Видалення перламутрових папул Київ

Видалення перламутрових папул Київ Видалення перламутрових папул Київ

Перламутрові папули Київ Видалення перлинних папул Київ

Важливо

Різні висипання в області статевих органів можуть сигналізувати про наявність венеричного або іншого захворювання. Точний діагноз може поставити тільки лікар-уролог або дерматовенеролог. Перламутрові папули та інші утворення на статевих органах (гострі кондиломи, папіломи, кісти і тд.) Видаляються тільки в умовах медичного центру, спроби самостійного видалення неминуче призведуть до інфікування та запального процесу.

Видалення перламутрових папул Київ Видалення перламутрових папул

Видалення перламутрові папули в Києві ми проводимо в наших Медичних Центрах на м. Осокорки, м. Позняки

 

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 8 відгуків
5,0 rating
25.05.2023

Папули не є хворобою, але естетичного дефекту надають достатньо. Хто стикався з цією проблемою, мене зрозуміють. З цього приводу я рекомендую лікаря Виливок ММ та медичний центр СЕНСАВІ. Трішки дискомфортні відчуття при видалення, але все швидко та добре загоюється.

Сергій
5,0 rating
14.05.2023

Дивно, що видалення папул в Києві робить лише декілька медичних клінік. Знайшов Сенсаві по відгукам. Доречі, безболісна процедура, відразу результат! Дякую лікарю урологу.

Юрій М.
5,0 rating
11.07.2022

Очень доволен! Сначала волновался, но все прошло легко и быстро. Потом еще заходил на коррекцию. Благодарю доктора - позитивный человек, отличный специалист. Жалею только, что раньше не решился. Результат на высшем уровне!

Дмитрий
5,0 rating
24.04.2022

Николай Николаевич - профессионал! Рекомендую!

Константин Я.
5,0 rating
18.12.2021

Нашел клинику и врача по отзывам, и оказалось так бывает, что картинка соответствует действительности. Девушка по телефону объяснила где, как и по чем. Приехал в назначенный час, врач меня уже ожидал. Консультацию провел очень доходчиво, хотя я и так был готов сразу удалять. Само удаление быстрое и безболезненное, небольшим лазерным инструментом. Чуть больше недели и у меня все зажило. Спасибо вам!

Nik
5,0 rating
16.11.2021

Подяка лікарю та клініці. Швидко, безболісно, комфортно. Папули видаляють спеціальним радіохвильовим прибором, це дуже проста процедура виявилося. Був в клініці, що на Осокорках.

Роман
5,0 rating
15.09.2021

Удалить жемчужные (перламутровые) папулы оказалось не так и страшно. Реальных 15 минут времени и заживление дней 4-5. Даже во время заживления дискомфорта не было - небольшая корочка, хотя папулы были такие мощные.

Евгений
5,0 rating
31.05.2021

Подяка лікареві Виливку М.М., швидко та безболісно позбавив мене неприємного дефекту. У мене зажило все дуже швидко і сліду не залишилось. Гарна сучасна клініка, усім дуже задоволений.

Назар П.