Клініка Sensavi - Київ

Підтяжка обличчя – Фейсліфтинг

Вартість від 140 000 грн.
Підтяжка обличчя (фейсліфтінг) – це пластична операція по корекції вікових змін обличчя, за допомогою якої досягається максимально довготривалий омолоджуючий ефект. Підтяжка обличчя проводиться під загальним наркозом. Тривалість операції від 1,5 до 6 годин. Фейсліфтінг – ефективна операція, що рятує пацієнтів від видимих ознак старіння на довгі роки. У МЦ SENSAVI ми використовуємо новітні італійські техніки та розробки пластичної хірургії, що дозволяє домогтися чудового естетичного результату!

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Підтяжка обличчя - фейсліфтінг (без вартості наркозу) 140 000 грн.

Показання для підтяжки обличчя

Гравітаційний птоз

• Виражені, глибокі зморшки
• «Обвислий», нечіткий овал обличчя
• Брилі
• Подвійне підборіддя
• В'яла шкіра шиї
• Грижі-«мішки» під очима
• Нависла шкіра верхніх повік

Підтяжка обличчя

Методики підтяжки обличчя

MACS ліфтинг – короткорубцова підтяжка обличчя, з мінімальним розрізом. Найсучасніша та малотравматичная підтяжка. Дана методика – малоінвазивна, делікатна з мінімальним швом, що проходить уздовж вушної раковини, непомітний рубець ховається за козелком. Підходить пацієнтам у віці від 40 до 50 років з худорлявим обличчям.

SMAS ліфтинг – підтяжка обличчя, яка зачіпає не тільки шкіру, але й м'язово-апоневротічну систему (SMAS шар) з використанням «італійської» техніки непомітного шва. Підходить пацієнтам будь-якої вікової категорії. Дана методика відносно травматична, але дозволяє зберегти стійкий результат тривалий час.

SPACE ліфтинг – підтяжка обличчя, що забезпечує найбільш глибокий ліфтинг, з використанням ендоскопічних методик, з тривалим надійним (довічним) результатом. Підходить пацієнтам з «важким», повним обличчям.

Підтяжка обличчя – Київ

На консультації пластичний хірург підбере найбільш ефективний метод хірургічного втручання виходячи з будови обличчя, конституції, віку та показань пацієнта, враховуючи його побажання. За пказаннями фейсліфтинг може включати в себе блефаропластику та підтяжку брів.

Протипоказання

• Гострі інфекційно-запальні процеси в організмі
• Серцева недостатність
• Цукровий діабет
• Патології щитоподібної залози
При підготовці до операції пацієнту будуть призначені необхідні обстеження (ЕКГ), стандартний передопераційний пакет аналізів.

Період реабілітації після підтяжки обличчя

Операція з підтяжки обличчя триває від 1,5 до 6 годин залежно від показань, методики, обсягу оперативного втручання. Операції проводяться в стерильних комфортних операційних, оснащених всім необхідним хірургічним обладнанням. Після операції пацієнт добу перебуває в палаті під наглядом медперсоналу.

Підтяжка обличчя Київ

Підтяжка обличчя – Фейсліфтинг

У реабілітаційний період лікар буде постійно перебувати на зв'язку з пацієнтом! Після підтяжки обличчя рекомендується носіння еластичною пов'язки (бандажа) протягом тижня. Набряклість і синці проходять протягом 2-х тижнів і пацієнт може повертатися до повноцінного соціального життя. Остаточний результат підтяжки буде помітний через 3 місяці.
Пластична хірургія в SENSAVI це поєднання міжнародних стандартів, досвіду та новітніх розробок провідних пластичних хірургів світу.

Пластичні операції в МЦ SENSAVI проводяться у філії на Осокорках.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 4 відгуків
5,0 rating
11.01.2022

Зробила фейсліфтинг обличчя у чудового лікаря, Євгена Сергійовича. Я відтягувала візит до пластичного хірурга, але косметологія перестала давати бажаний результат, а вік дає своє. Хочу сказати, не така страшна ця операція. Професійний лікар, гарний наркоз і час на реабілітацію - ось секрет успіху) Мені робили делікатну підтяжку, малотравматичу, є більш серйозні втручання, але мені достатньо цієї, ефект омолодження и підтяжки - помітний та виражений. Мені 52 роки, зараз виглядаю набагато молодше) Дякую Вам!

Алла В.
5,0 rating
27.12.2021

Сложная и длительная операция, но оно действительно того стоит. Спустя 3 месяца пишу отзыв с благодарностью пластическому хирургу и МедЦентру Сенсави. Вы подарили мне вторую молодость! Удачи вам и процветания!

Елизавета С.
5,0 rating
02.10.2021

Делала подтяжку лица в МЦ Сенсави на Осокорках. Пластический хирург - Погуляев Е.С. провел операцию великолепно. Очень довольна и благодарна! Прошло всего три недели - но вижу в зеркале кардинальные перемены - помолодела, посвежела, лицо подтянулось, рубцы конечно еще видны, прячу их за волосами. Подтяжка лица - однозначно очень эффективная операция.

Анастасия
5,0 rating
20.04.2021

Благодарна Евгению Сергеевичу за безупречную работу!!! Мне 58 лет и все возрастные проблемы, как говорится, на лицо. Дочь мне посоветовала этого хирурга, она была его пациенткой, делала блефаропластику и осталась очень довольна. Операция эта не легкая, у меня длилась 4 часа, под общим наркозом. К счастью, мой организм справился с этой нагрузкой. Не буду расписывать весь период реабилитации, главное не паниковать сразу, когда видишь лицо в зеркале первый раз, отекшее и в синяках, а потом четко выполнять, то что доктор рекомендует! Уже через месяц я увидела в зеркале полное преображение, лицо и мимика сохранились, морщин, мешков и обвисаний – как и не было, это фантастика! Евгений Сергеевич был на связи со мной чуть ли не круглосуточно, его поддержка, забота и четкие рекомендации – помогли достигнуть такого шикарного результата! Очень благодарна и счастлива, что решилась, еще раз спасибо Евгению Сергеевичу и персоналу клиники Сенсави!

Ирина В.