Клініка Sensavi - Київ

Лікування Циститу

Вартість від 600 грн.
Цистит – це запалення стінок сечового міхура, при якому спостерігається часте хворобливе сечовипускання, відчуття різі та печіння в області промежини, помутніння сечі, часто з домішкою крові. Гострий цистит дуже хворобливий стан, що вимагає негайної медичної допомоги!

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Консультация уролога 600 грн.
Схема лікування 400 грн.
УЗД нирок 350 грн.
УЗД нирок і сечового міхура 450 грн.
Цистоскопія/уретроскопія діагностична (без вартості анестезії) 2 200 грн.
Біопсія сечового міхура 2 200 грн.

Симптоми Циститу

•  Тягнучі болі внизу живота
•  Утруднене, хворобливе сечовипускання – сеча відходить малими порціями
•  Часті позиви до сечовипускання
•  Печіння, ріжучий біль в зоні промежини
•  На фоні перерахованих вище симптомів – підвищення температури, слабкість

Цистит – запалення сечового міхура

Лікування Циститу Київ

Цистит у жінок – поширена патологія, це обумовлено фізіологічним будовою сечостатевої системи жінок: короткий сечовипускальний канал, що сприяє швидкому проникненню інфекції в сечовивідні шляхи. Цистит у чоловіків зустрічається рідше, але характеризується схожими симптомами.

Лікуванням гострого і хронічного циститу у чоловіків і жінок займається лікар-уролог. На первинній консультації уролог збере анамнез і призначить необхідні аналізи:

•  Загальний аналіз сечі
•  Бакпосів сечі
•  Мазок з уретри
•  Аналіз на ЗПСШ

За призначенням лікаря може бути проведена Цистоскопія/Уретроскопія – діагностична процедура, яка допоможе оцінити стан стінок сечового міхура, виключити/підтвердити наявність новоутворень, які часто є причиною циститу і вимагають оперативного втручання.

Лікування циститу залежить від причин виникнення (інфекційний цистит, неінфекційний цистит) і ступеня вираженості захворювання. Спираючись на них, лікар-уролог підбирає необхідне антибактеріальне лікування (антибіотики), протизапальні препарати, діуретики, інсталяції лікарських препаратів в сечовий міхур, рекомендує необхідну дієту і режим. У кожному випадку схема лікування підбирається індивідуально, з огляду на стан пацієнта, історію хвороби та результати аналізів.

Причини Циститу

•  Переохолодження
•  Захворювання, які передаються статевим шляхом
•  Недотримання особистої гігієни
•  Пошкодження слизової після статевого акту – посткоїтальний цистит
•  На фоні гормональнальних змін – цистит при вагітності
•  Гормональні зміни в період менопаузи у жінок
•  Попадання кишкової палички в сечовивідні шляхи

При лікуванні циститу у жінок може бути призначена додатково консультація гінеколога.

Важливо!

Лікування циститу в домашніх умовах, без консультації лікаря, призводить до зменшення симптомів, але не виліковує хворобу. При неправильному лікуванні цистит переходить в приховану, хронічну форму, яка вкрай важко піддається лікуванню і може турбувати пацієнта роками. Особливо небезпечним є стан – цистит з кров'ю – характерно для сильного запального процесу.

Лікування циститу Київ – в МЦ SENSAVI лікарі-урологи приймають в філіях на м. Осокорки, м. Позняки

Додаткова інформація

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 4 відгуків
5,0 rating
28.12.2021

Мне помог врач уролог справится с циститом. Очень хороший специалист, принимает на осокорках.

Татьяна
5,0 rating
25.11.2021

Лечение цистита - это был какой-то бесконечный процесс для меня, пока не попала на прием к толковому урологу. Спасибо за грамотную диагностику и правильное, эффективное лечение. Посещала уролога на Чавдар 13.

Елена Константиновна
5,0 rating
26.10.2021

От цистита очень сложно избавиться, знаю не по наслышке. После поэтапного лечения по схеме, которую прописал врач уролог в Сенсави - наблюдаю стойкую ремиссию. Спасибо!

Евгения
5,0 rating
13.08.2021

Спасибо Николаю Николаевичу, лечение дало позитивный результат. Меня регулярно мучал цистит, видимо я его уже запустила и он стал хроникой. Пришла на консультацию уже без особых надежд, не первый раз к урологу обращаюсь. Анализы подтвердили воспаление. Николай Николаевич расписал препараты и я обратила внимание, что это не то, что раньше назначал мне другой уролог. Дополнительно проконсультировалась с гинекологом. На данный момент я чувствую себя прекрасно и надеюсь, больше не будет меня беспокоить цистит. Мне очень понравилась клиника и врачи, своим неравнодушным отношением.

Светлана О.