Клініка Sensavi - Київ

Трихоскопія

Вартість від 750 грн.
Трихоскопія — це візуальна діагностика стану волосистої частини голови. Метод дозволяє об'єктивно вивчити стан волосяних цибулин, з високою точністю діагностувати проблеми та оцінити ефективність проведеного лікування.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Консультація трихолога + тріхоскопія 750 грн.
Плазмотерапія волосся 1 400 грн.
PRP терапія волосся 1 800 грн.
Мезотерапія волосся від 950 грн.

Як проводиться тріхоскопія

Для проведення процедури використовується спеціальний прилад, тріхоскоп. Він складається зі збільшувального скла та камери. Зображення виводиться на екран, де його можна багаторазово збільшити і зберегти. Порівняння попередніх знімків допомагає вивчити динаміку змін.

Тріхоскопія дозволяє провести комплексну оцінку волосистої частини голови: волосяних цибулини: структура, кількість на на квадратний сантиметр шкіри; пошкодження стрижня волосся: співвідношення зростаючих і випадають волосся, ступінь стоншування волосся, пошкоджена шкіра: зайва сухість або жирність, пошкодження, стан судин навколо волосяних цибулин.

Ознаки захворювань волосистої частини голови

Тріхоскопія підходить для виявлення будь-яких проблем волосистої частини голови як у чоловіків, так і у жінок. Обстеження проводиться при облисінні (алопеції), випаданні, підвищеній ламкості або поганому зростанні волосся. Також візуальна діагностика призначається при сухій та жирній себореї, лупі та в разі, якщо волосся швидко жирніє.

У перебігу курсу лікування рекомендується проходити тріхоскопію кожні 3-6 місяців.

Переваги трихоскопіі

  • висока інформативність і точність діагностики
  • безболісність
  • відсутність протипоказань

Додаткова інформація

Послуги

Мезотерапія шкіри голови від 950 грн.

Мезотерапія передбачає введення під шкіру препаратів, які посилюють живлення волосяних цибулин та клітин шкіри волосистої частини голови. Процедура займає до 40 хвилин. Перші 5 сеансів проводяться 1-2 рази на тиждень, потім інтервал поступово збільшується від 1 разу в 2-4 тижні. Мезотерапія підходить для волосся та шкіри будь-якого типу.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 4 відгуків
5,0 rating
26.08.2021

Прохожу лечение волос у Оксаны Николаевны. Очень благодарна и довольна первыми результатами. Волосы стали меньше сыпаться, и как будто толще стал сам волос. Врач объясняет все по поводу каждой процедуры и выполняет бережно и аккуратно.

Людмила
5,0 rating
17.08.2021

Врач Николай Сергеевич хороший диагност и врач трихолог. На консультации я получил максимум информации по своей проблеме, а имеенно частичное облысение. Сейчас прохожу курс лечения у него Результат есть.

Владимир
5,0 rating
23.02.2021

Записалась на трихоскопию и консультацию трихолога в клинику на Чавдар. Попала на прием к Николаю Сергеевичу. Врач очень понравился, внимательный и вежливый. Провел осмотр кожи головы, серъезных проблем не обнаружено, что не может не радовать, но некоторое выпадение волос меня все равно беспокоило. Было выписано лечение и рекомендации. Я бы сказала, что подход очень грамотный и без лишних тысяч анализов. Сейчас в процессе лечения, но позитивные сдвиги наблюдаю.

Елизавета
5,0 rating
14.09.2020

Делала трихоскопию, спасибо, все на высшем уровне!

Анна