Клініка Sensavi - Київ

Трихоскопія

Вартість від 800 грн.
Трихоскопія – це візуальна цифрова діагностика стану волосистої частини голови. Метод дозволяє об'єктивно вивчити стан волосяних фолікулів, з високою точністю діагностувати проблеми та оцінити ефективність лікування, що проводиться.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Консультація трихолога + тріхоскопія 800 грн.
Плазмотерапія волосся 1 400 грн.
PRP терапія волосся 1 800 грн.
Мезотерапія волосся від 950 грн.

Коли потрібно проводити трихоскопію

Проведення трихоскопії – невід'ємна частина візиту до лікаря трихолога. Алгоритм трихоскопії дозволяє виконати диференціальну діагностику найбільш поширених захворювань волосся та шкіри голови (включаючи очагову алопецію, андрогенну алопецію, телогенову алопецію і рубцеву алопецію) на основі ретельного обстеження необхідної області за допомогою оптичного приладу, трихоскопа, у багаторазовому збільшенні.

Цифрова трихоскопія дозволяє в найкоротші терміни отримати інформацію, яку не дає звичайний огляд: визначити стадії росту волосся, їх товщину, встановити причину випадіння волосся, перевірити наявність таких захворювань, як лупа, алопеція, грибкові ураження, та ін. Лікар трихолог може проводити трихоскопію без прямих показань, з метою діагностики стану волосся та шкіри голови та призначення правильного індивідуального догляду. Трихоскопія підходить для виявлення будь-яких проблем волосистої частини голови як у чоловіків, так і у жінок.

Як проводиться трихоскопія

Трихоскоп – спеціальний оптичний прилад, який використовується для проведення трихоскопії, що складається зі збільшувального скла та камери. Зображення виводиться на екран, де його можна багаторазово збільшити та зберегти. Порівняння попередніх знімків та результатів дослідження допомагає вивчити динаміку змін.

Трихоскопія алопеції до лікування Трихоскопія через 2 місяці після лікування алопеції

За допомогою трихоскопії проводиться комплексна оцінка стану волосистої частини голови:

• Волосяні фолікули: структура, кількість квадратний сантиметр, фаза зростання;
• Пошкодження стрижня волоса;
• Співвідношення волосся, що росте і випадає;
• Ступінь витончення волосся;
• Пошкоджена шкіра: надмірна сухість або жирність, пошкодження, стан судин навколо волосяних цибулин;
• Виявлення захворювань: себорея, дерматит, грибок, лупа, лишай, псоріаз, екзема, алергія та ін.

Особливої підготовки до діагностичної процедури не потрібно, волосся має бути чисте (без стайлінгових засобів для волосся), але не свіжовимите, за 2 тижні до візиту необхідно виключити проведення фарбування та хімічної завивки.

Ознаки захворювань волосся та шкіри голови

Звернутися до фахівця слід за будь-яких змін у стані волосяного покриву та шкіри голови:

• Уповільнене зростання, випадіння волосся;
• Облисіння, ділянки із залисинами;
• Висипання на шкірі голови (кірочки, лупа, плями, виразки, бляшки та інше);
• Сверблячка та лущення шкірного покриву голови;
• Підвищена жирність або сухість волосся та шкіри голови;
• Погіршення якості та зовнішнього вигляду волосся (стоншення, перетин кінців, тьмяність, ламкість).

Переваги трихоскопії

Цифрова трихоскопія – сучасний та високоефективний дерматологічний метод дослідження патологій волосся та шкіри голови, який відрізняється високою інформативністю та точністю діагностики, а також безболісністю, доступністю та відсутністю протипоказань.

Діагностика у трихолога дозволяє виявити не лише проблему чи захворювання волосистої частини голови, але й визначити їхню причину. У деяких випадках призначаються додаткові аналізи (на рівень гормонів, вітамінів, макро-мікроелементів) та обстеження вузьких фахівців для підтвердження діагнозу та призначення ефективної лікувальної терапії, корекції харчування. Згідно з результатами дослідження лікар трихолог призначить необхідний догляд або медикаментозне лікування.

Послуги

Мезотерапія шкіри голови від 950 грн.

Мезотерапія передбачає введення під шкіру препаратів, які посилюють живлення волосяних цибулин та клітин шкіри волосистої частини голови. Процедура займає до 40 хвилин. Перші 5 сеансів проводяться 1-2 рази на тиждень, потім інтервал поступово збільшується від 1 разу в 2-4 тижні. Мезотерапія підходить для волосся та шкіри будь-якого типу.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 5 відгуків
5,0 rating
27.01.2023

Задоволена якістю послуг клініки. Пройшла обстеження волосся за допомогою трихоскопа, отримала вичерпну інформацію про стан свого волосся та дієві рекомендації. Лікар призничила спеціальний комплекс для волосся та рекомендувала доглядові засоби для мого жирного волосся. Все праціє, супер, не даремно гроші платила.

Віталіна
5,0 rating
26.08.2021

Прохожу лечение волос у Оксаны Николаевны. Очень благодарна и довольна первыми результатами. Волосы стали меньше сыпаться, и как будто толще стал сам волос. Врач объясняет все по поводу каждой процедуры и выполняет бережно и аккуратно.

Людмила
5,0 rating
17.08.2021

Врач Николай Сергеевич хороший диагност и врач трихолог. На консультации я получил максимум информации по своей проблеме, а имеенно частичное облысение. Сейчас прохожу курс лечения у него Результат есть.

Владимир
5,0 rating
23.02.2021

Записалась на трихоскопию и консультацию трихолога в клинику на Чавдар. Попала на прием к Николаю Сергеевичу. Врач очень понравился, внимательный и вежливый. Провел осмотр кожи головы, серъезных проблем не обнаружено, что не может не радовать, но некоторое выпадение волос меня все равно беспокоило. Было выписано лечение и рекомендации. Я бы сказала, что подход очень грамотный и без лишних тысяч анализов. Сейчас в процессе лечения, но позитивные сдвиги наблюдаю.

Елизавета
5,0 rating
14.09.2020

Делала трихоскопию, спасибо, все на высшем уровне!

Анна