Клініка Sensavi - Київ

УЗД органів сечостатевої системи

Вартість від 500 грн.
УЗД органів сечостатевої системи – УЗД нирок, УЗД сечового міхура, УЗД простати (передміхурової залози), УЗД мошонки – діагностичний метод дослідження за допомогою ультразвукового устаткування, що дозволяє з точністю визначити параметри і структуру органів, виявити патології або новоутворення, поставити точний діагноз. УЗД в урології – один з провідних і найбільш точних методів діагностики.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
УЗД нирок 500 грн.
УЗД нирок та сечового міхура 550 грн.
УЗИ простати 500 грн.
УЗД мошонки 500 грн.

УЗ діагностика в МЦ SENSAVI

У Мережі МЦ SENSAVI ультразвукова діагностика проводиться на високоточному обладнанні LOGIQ P6 GE Healthcare і Medison SonoAce R7, в філіях на м. Осокорки та м. Позняки. Процедура триває 20-30 хвилин. УЗД органів сечостатевої системи проводить висококваліфікований лікар Уролог. Після процедури пацієнт отримує знімки з описом і характеристикою параметрів, що в більшості випадків дозволяє відразу поставити діагноз та призначити лікування.

Підготовка до УЗД органів сечостатевої системи

Підготовка до УЗД нирок і сечового міхура полягає в дотриманні дієти напередодні обстеження: виключення продуктів, що викликають підвищене газоутворення. Останній прийом їжі бажано здійснити за 8 годин до передбачуваного обстеження. Сечовий міхур повинен бути наповнений, для цього необхідно випити 0,5-1 літр чистої негазованої води, за годину до УЗД діагностики і не відвідувати туалет.

УЗД передміхурової залози – Трансректальне (через пряму кишку) або Трансабдомінальне (через передню черевну стінку) також виконується на повний сечовий міхур. Якщо обстеження проводиться трансректального способом – попередньо необхідно очистити пряму кишку за допомогою очисної клізми.

УЗД мошонки не вимагає спеціальної підготовки.

Переваги УЗ діагностики

Ультразвукова діагностика – малоінвазивна, високоточна процедура, яка дозволяє побачити і оцінити стан внутрішніх органів, не піддаючи пацієнта додатковому опроміненню, не завдаючи дискомфорту, тому широко використовується лікарями для обстеження пацієнтів і постановки точного діагнозу.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 4 відгуків
5,0 rating
19.12.2021

Спасибо, все понравилось. Была записана на прием к урологу, после консультации врач провел узи почек и мочевого пузыря. Удобно, что сразу один врач все делает, а не бегаешь по всей клинике. Уролог располагает, грамотный, хотя сразу расстроилась, что врач - мужчина.

Алла
5,0 rating
30.11.2021

Делал УЗИ почек, мочевого пузыря и простаты. Доволен качеством проведенных исследований, врач подробно разъясняет.

Петр
5,0 rating
11.11.2021

Толковий лікар узд уролог та приємний персонал в клініці на осокорках. Все сподобалось, дякую)

Ліна
5,0 rating
29.09.2021

Понравился врач уролог Николай Выливок, консультирует и делает узи, и сразу расписывает лечение. Компетентный специалист. Клиника произвела хорошее впечатление. Был на Осокорках.

Валентин