Клініка Sensavi - Київ

Обрізання крайньої плоті

Вартість від 9 500 грн.
Обрізання крайньої плоті (Циркумцизія) – це операція по видаленню крайньої плоті, яка проводиться за медичними показаннями, з метою запобігання зрощення, профілактики запального процесу між крайньою плоттю та головкою статевого члена, в гігієнічних цілях та ін., а також за бажанням пацієнта, враховуючи його релігійні та естетичні уподобання. Хірургічне втручання проводиться під місцевим або загальним наркозом і займає до 1 години. Чоловіче обрізання може бути повним або частковим.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Обрізання крайньої плоті (без вартості знеболення) 9 500 грн.
Обрізання крайньої плоті + пластика вуздечки (без вартості знеболення) 11 000 грн.

Показання до Обрізання крайньої плоті

Медичні показання

  • Фімоз, парафімоз – звуження крайньої полоти, що переростає в гострий запальний процес
  • Баланіт – запалення головки статевого члена
  • Постит – запалення крайньої плоті
  • Проблеми з сечовипусканням
  • Передчасна еякуляція – з метою збільшення тривалості статевого акту
  • Профілактика онкології і ін.

Немедичні показання

  • Релігійні переконання
  • Естетичні уподобання
  • З метою поліпшення гігієни та профілактики запальних процесів

Операція Циркумцизія

Обрізання крайньої плоті Київ

Хірургічне втручання в МЦ SENSAVI проводить досвідчений лікар, оперуючий уролог-андролог. На попередній консультації пацієнту будуть призначені усі необхідні передопераційні обстеження та аналізи. Циркумцизія під загальним наркозом проводиться після консультації з анестезіологом.

Обрізання крайньої плоті КиївСуть операції полягає в обрізанні крайньої плоті по колу головки пеніса, що дозволяє безперешкодно оголити головку, края крайньої плоті зшиваються саморозсмокчуючимися нитками, післяопераційний шов практично непомітний. Розріз може виконуватися класичним хірургічним методом або із застосуванням лазерних технологій.

Обрізання крайньої плоті Київ  Циркумцизія – обрізання крайньої плоті

Обрізання – уролог – Київ  Обрізання крайньої плоті Київ

Фімоз. Обрізання крайньої плоті Фімоз – обрізання крайньої плоті Київ

Обрізання крайньої плоті при фімозі Київ

Операція проводиться в стерильній, комфортній операційній. Після Обрізання крайньої плоті, пацієнт перебуває під наглядом медперсоналу протягом декількох годин. Реабілітаційний період 14 днів, протягом яких необхідно дотримуватися рекомендацій лікаря-уролога.

Важливо!

Обрізання крайньої плоті Київ в МЦ SENSAVI пацієнтам з 3-х річного до підліткового віку виконується під загальним наркозом!

Обрізання у чоловіків – Циркумцизія проводиться у філіях МЦ SENSAVI на м. Осокорки, вул. Є. Чавдар 13, м. Позняки, вул. Срібнокільська 1. Запис на консультацію до уролога-андролога за телефоном ☎️ (067) 232-59-21

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 5 відгуків
5,0 rating
02.05.2022

Циркумцизія - тільки слово таке, трохи страшне. Насправді, планова амбулаторна операція, що тривала десь близько години! Декілька годин в палаті під наглядом та відпустили додому! Відчуття позитивне і від клініки і від персоналу. Відгук залишаю для тих, кто боїться йти до лікаря з делікатними проблемами.

Василь Р.
5,0 rating
30.12.2021

Качественно, быстро и профессионально. Николай Николаевич - отличный, продвинутый специалист-уролог. Результатом после операции более чем доволен. Успехов Вам.

Федор
5,0 rating
06.12.2021

Сподобалось ставлення лікаря та рівень обслуговування, саме головне - якість проведеної операції. Дуже добре. Буду до вас звертатися.

Ф. Ян
5,0 rating
22.06.2021

Спасибо доктору и клинике SENSAVI. Операцию провели минут за 30, боли не чувствовал. Сейчас уже почти все зажило. И почему не решался на операцию раньше - не знаю. Все супер! Клинике и персоналу 5 звезд однозначно.

Андрей
5,0 rating
10.06.2021

Однозначно доволен, что решился на эту процедуру. Масса преимуществ, оказывается. Врач очень понравился, Николай Николаевич. Операцию делал под местным наркозом. Дискомфорт был первую неделю, потом все прошло.

Pavel