Клініка Sensavi - Київ

Підтяжка грудей – Мастопексія

Вартість від 120 000 грн.
Підтяжка грудей – це пластична операція, що дозволяє усунути птоз (обвисання) молочних залоз, підтягти груди, скорегувати їх форму, розташування ареоли та соска. Операція проходить під загальним наркозом.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Підтяжка грудей (без вартості наркозу) 120 000 грн.

Причини опущення молочних залоз

●  Під час лактації (годування груддю) молочні залози збільшуються, це пов'язано зі зміною гормонального фону жінки. Після закінчення лактації молочні залози зменшуються, це називається постлактаційна інволюція. В результаті шкіра та зв'язковий апарат грудей розтягується, груди провисають та виникає ефект порожньоъ молочної залози.  
●  При екстремальному схудненні груди втрачають багато жирової тканини, що також призводить до зменшення обсягу, втрати еластичності і птоз грудей.
●  Після менопаузи в жіночому організмі відбуваються гормональні зміни, в зв'язку з чим шкіра і зв'язки втрачають колаген та еластин. Що неминуче веде до зниження тонусу і опущення грудей.

Техніки підтяжки грудей:

Періареолярна (циркулярна) підтяжка грудей – застосовується у пацієнток з помірним птозом молочних залоз. Розрізи в даному випадку будуть виконані по краю ареоли, що робить шви малопомітними. Залозиста тканина практично не зачіпається, усувається надлишок обвислої шкіри. Реабілітація швидка та легка.

Періареолярна підтяжка грудейВертикальна підтяжка грудей дана техніка застосовується у пацієнток з невеликими за обсягом молочними залозами. Розрізи в даному випадку виконуються від краю ареоли у напрямку до підгрудної складки, надлишкова залозиста тканина та шкіра – усуваються.

Вертикальна підтяжка грудней

Якірна підтяжка грудей – дана техніка застосовується у пацієнток з великими за обсягом молочними залозами та вираженому птозі, усувається зайва залозиста тканина та шкіра. Техніка розрізів нагадує форму якоря та проходить вертикально від ареоли до субмаммарний складки і горизонтально, під грудьми.

Якірна підтяжка грудей

Мастопексия зі збільшенням об'єму грудей

Одна з основних причин птозу – це ефект порожніх грудей, який пов'язаний з втратою обсягу після годування, схуднення і т.д.
Кращий варіант корекції в даному випадку - поєднати підтяжку грудей зі збільшенням, коректніше, з наповненням молочної залози.
У МЦ SENSAVI ми виконуємо комбіновані операції усуваючи всі причини опущення молочної залози.

Підтягуємо груди
Заповнюємо обсяг за допомогою імплантів
Виконуємо липофилинг (введення власного жиру в якому містяться стовбурові клітини), тим самим надаємо грудям натуральний вигляд та покращуємо стан шкіри та зв'язок Підтяжка зі зільшенням грудей Київ Мастопексія зі збільшенням грудей Київ

Підтяжка грудей + збільшення грудей Київ Мастопексія зі збільшенням грудей Київ

Підтяжка грудей зі зменшенням об'єму грудей Київ

 

 

Більше Фото До/Після Пластичний хірург надасть на консультації

Підтяжка грудей - операція і реабілітаційний період

На консультації пластичний хірург визначає найбільш оптимальну техніку підтяжки грудей, враховуючи фізіологічні дані, вік і побажання пацієнта. Тривалість операції до 3 годин, під загальним наркозом, після чого пацієнта переводять у комфортну палату, де він буде перебувати протягом доби під наглядом медперсоналу. Через день пацієнт може повертатися до повсякденного життя, дотримуючись припису лікаря. Пластичні операції в МЦ SENSAVI проводяться в стерильних операційних, оснащених усім необхідним хірургічним обладнанням, відповідно до санітарних норм.

У післяопераційному періоді необхідно носити спеціальний компресійний бюстгальтер, щоб груди були зафіксовані. Весь реабілітаційний період лікар буде перебувати на зв'язку з пацієнтом. Ефект після підтяжки грудей помітний відразу!

Показання до підтяжки грудей:

●  Опущення молочних залоз
●  Неестетична форма грудей
●  Розтягування шкіри
●  Низьке розташування соска

Протипоказання до підтяжки грудей:

●  Важкий перебіг хронічних захворювань
●  Інфекційно-запальні процеси шкіри
●  Період лактації та 6 місяців після годування

Важливо!

Обов'язкові візити до лікаря:

●  1 місяць
●  6 місяць
●  1 рік з моменту операції

Хірургічна підтяжка грудей – одне з пріоритетних напрямків пластичної хірургії в Мережі МЦ SENSAVI, операція виконується досвідченими Лікарями Пластичними Хірурги. Ви можете записатися на операцію – Підтяжка грудей Київ, за адресою вул. Є. Чавдар 13 (м. Осокорки)

Запис на консультацію до пластичного хірурга по телефону (067) 232-59-21

 

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 4 відгуків
5,0 rating
02.01.2022

Спасибо Медицинскому центру Sensavi за врачей - профессионалов, за такое внимательное отношение к пациенту, и конечно, за то, что имею прекрасный результат после подтяжки груди!

Вера
5,0 rating
25.12.2021

Дуже вдячна за вдалу підтяжку грудей, мені подобається, це саме те, що було мені потрібно. Лікар чує пацієнта, дуже уважно ставиться, щирий до пацієнта. Умови прекрасні, мені було комфортно, майже як вдома. Медсестрички теж дуже уважні. Гарний результат і помітний відразу.

Ірина Федченко
5,0 rating
17.09.2021

Выражаю благодарность Евгению Сергеевичу! Удалось вернуть девичью форму груди, подтяжка+ небольшой имплант. Очень довольна и всем рекомендую этого врача и клинику Сенсави.

Рита
5,0 rating
13.05.2021

Делала подтяжку груди без имплантов у Погуляева Евгения Сергеевича. Очень довольна результатом!! естественная красивая форма получилась, увеличивать я не хотела. Разрез делали вокруг сосков, швов сейчас вообще уже не видно. Операция шла около 3-х часов, общий наркоз. Что могу сказать, если есть такая проблема, которая причиняет не только физический, но и психологический дискомфорт, нужно решаться на операцию. Никакие кремы, мази, спорт не поднимут обвисшую грудь. Спасибо еще раз доктору!!

София Д.