Клініка Sensavi - Київ

Видалення грижі (пупкової, пахової, мошонкової) – Герніопластика

Вартість від 31 000 грн.
Герніопластика – видалення гриж оперативним способом, єдиний ефективний метод лікування гриж. Операція проводиться як під місцевим, так і під загальним наркозом. За потреби застосовуються лазерні технології. Хірурги МЦ SENSAVI професійно, якісно та швидко видаляють пахові, пахово-мошонкові, пупкові грижі, а також грижі білої лінії живота та діастаз.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Герніопластика – видалення грыжи (без вартості наркозу) 31 000 грн.

Симптоми грижі

Жінки більш схильні до утворення пупкових гриж, а чоловіки – пахвинних. На ранніх стадіях захворювання грижа може не викликати дискомфортних відчуттів і легко вправлятися на місце, проте, при виявленні симптомів випинання черевної стінки, варто звернутися за допомогою до лікаря хірурга, який визначить необхідність оперативного або консервативного лікування.

Симптоми грижі:

• Пухлиноподібне об'ємне випинання внутрішніх органів під шкіру в черевній, пахвовій, мошонковій ділянці;
• Біль і важкість унизу живота, що збільшується при фізичному навантаженні та ходьбі;
• Збільшення грижі при будь-якому навантаженні.

Причини виникнення гриж

Однією з причин появи гриж є оперативне втручання на органах черевної порожнини – післяопераційні грижі, а також травми очеревини.

До інших причин виникнення гриж відносять:

• Регулярне надлишкове фізичне навантаження;
• Тяжковаговий спорт;
• Вроджена слабкість м'язів передньої черевної стінки та пахвинного каналу;
• Зайва вага, ожиріння, різке падіння ваги;
• Вагітність, пологи;
• Хронічний запор;
• Напади виснажливого кашлю.

Показання для видалення грижі живота

Хірургічному видаленню підлягає будь-яка ускладнена, хвороблива, защемлена грижа, яку неможливо вправити на місце, але навіть у разі відсутності симптомів дискомфорту, але за наявності грижового випинання, найчастіше також рекомендують видалення, щоб запобігти посиленню захворювання.

Чим небезпечні грижі:

• Грижове випинання може ставати болючим та збільшуватися при підвищеному навантаженні, кашлі, чханні, що призводить до погіршення якості життя;
• Внаслідок стискання кишківника – порушується робота шлунково-кишкового тракту, підвищується газоутворення;
• Здавлювання сечового міхура – ​​порушення сечовипускання;
• Тривале утиск призводить до порушення кровообігу органу, що знаходиться в грижовому мішку і у важких випадках може призвести до непрохідності кишківника та відмирання ущемлених тканин;
• Порушення функцій репродуктивної системи;
• Прогресування запального процесу у грижовому мішку.

Безопераційне лікування пахової грижі, за допомогою носіння бандажу, є неефективним, оскільки лише тимчасово полегшує неприємні симптоми і має сенс лише на початковій стадії захворювання.

Підготовка до видалення грижі

Діагностикою пупкових, пахових та мошонкових гриж, а також їх лікуванням займається лікар-хірург. Видалення грижі лазером та хірургічно проводиться в умовах амбулаторної хірургії, під загальним наркозом або місцевою анестезією. Особливої ​​підготовки до видалення грижі не потрібно, лікар призначить стандартний передопераційний пакет аналізів, в окремих випадках додаткові діагностичні заходи.

Видалення грижі Київ Видалення грижі Київ

Тривалість операції до 1 години. У ході операції лікар вправляє кільця кишківника або інші органи, що випинаються, і зміцнює черевну стінку спеціальним сітчастим імплантом або власними тканинами.

Видалення пупкової грижі

Пупкова грижа – це випинання частини кишківника через пупкове кільце, частіше діагностується у жінок. Також, як і пахова, призводить до порушення роботи ШКТ, утиску нервових закінчень органів.

Пупкова грижа

У Києві видалення пупкової грижі проводиться у МЦ SENSAVI на Осокорках. Видалення пупкової грижі лазером та хірургічно – єдиний ефективний метод лікування пупкової грижі.
Скільки коштує операція з видалення пупкової грижі озвучить лікар-хірург на консультації, після огляду, ціна видалення пупкової грижі може змінюватись в залежності від розміру грижі та ступеня супутнього запалення.

Видалення пахової грижі

Пахвинна грижа – це випинання внутрішніх органів через черевну стінку в паховий канал. При паховій грижі частим є утиск сечового міхура, що призводить до порушення сечовипускання та затримки сечі, а також порушення роботи кишківника. Неускладнену грижу лікар може вправити, але такий спосіб не є надійним та не позбавляє від захворювання. Лікування пахової грижі полягає у її своєчасному видаленні оперативним методом. Ущемлена пахова грижа – небезпечний стан, що загрожує хворобливим порушенням роботи внутрішніх органів і вимагає негайної хірургічної допомоги.

Пахова грижа

Видалення пахово-мошонкових гриж

Пахова грижа може опускатися в мошонку та утворити пахово-мошонкову грижу. Пахово-мошонкова грижа видаляється хірургічним методом, а також за допомогою лазера. Хірургічне лікування – єдиний надійний метод, що дозволяє уникнути рецидивів грижі у майбутньому.

Особливості оперативного видалення гриж

Медичний Центр SENSAVI проводить операції з видалення гриж класичним хірургічним способом, а також із застосуванням лазера, тільки ці методи дозволяють повністю усунути випадіння внутрішніх органів. Залежно від складності випадку, операція проводиться під місцевим або загальним наркозом. Найкращим варіантом є планова операція усунення грижі, при патологічному стані хірургічне втручання проводиться в екстреному порядку. Після операції пацієнт перебуває у клініці під наглядом медперсоналу необхідну кількість часу, в залежності від складності оперативного втручання.

У МЦ SENSAVI Герніопластику проводять досвідчені, висококваліфіковані хірурги, в умовах стерильної операційної, застосовуючи сучасний інструментарій та лазерні технології, що гарантує збереження здоров'я та якісний, естетично привабливий результат операції.

Після хірургічного втручання, протягом чотирьох-шести тижнів, рекомендується виключити або обмежити фізичне навантаження та дотримуватись приписів лікаря.

Скільки коштує видалення грижі пахової, пупкової, пахово-мошонкової, Ви можете дізнатися в розділі Послуги на нашому сайті, а також за телефоном ☎️ (067) 232-59-21. Остаточну вартість операції може озвучити лише лікар-хірург після огляду на консультації!

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 3 відгуків
5,0 rating
05.01.2022

Спасибо хирургу за оперативное и качественное решение моей проблемы с грыжей. Операцию проводил хирург в клинике на Срибнокильской. Хороший врач, доброжелательный и внимательный.

Петр
5,0 rating
15.11.2021

Обратился в эту клинику по поводу удаления паховой грыжи, так как не хотел оперироваться в районной больнице. Администратор предложила несколько вариантов времени, рассказала про хирургов + читал на сайте. Могу сказать, что остался полностью доволен своим выбором, уровнем обслуживания, стоимостью. Врач профессионально провел операцию, по времени меньше часа. Облегчение почувствовал буквально на следующий день, всех рекомендаций врача строго придерживался, поэтому и зажило все быстро, и шва практически не видно.

Владимир
5,0 rating
29.10.2021

Спасибо за помощь и качество ваших услуг, вы мне очень помогли! Удалила пупочную грыжу месяц назад, прекрасно себя чувствую.

Виктория Павленко