Клініка Sensavi - Київ

Видалення грижі (пупкової, пахової) – Герніопластика

Вартість від 15 000 грн.
Герніопластика – видалення гриж оперативним способом, єдиний ефективний метод лікування гриж. Операція проводиться як під місцевим, так і під загальним наркозом. За потреби застосовуються лазерні технології. Хірурги МЦ SENSAVI професійно, якісно та швидко видаляють пахові, пахово-мошонкові, пупкові грижі, а також грижі білої лінії живота та ДІАСТАЗ.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Герніопластика – видалення грыжи от 15 000 грн.

Видалення пахової грижі у Києві Скільки коштує операція з видалення пахової грижі

Пахова грижа – найбільш поширений вид гриж, частіше діагностується у чоловіків, може мати вроджений та набутий характер. Являє собою випинання частини внутрішніх органів за межі м'язових стінок в пахвинний канал, в результаті ослаблення черевних м'язів.

Пахова грижа

Пахова грижа може опускатися в мошонку і утворювати пахово-мошонкову грижу.

Чим небезпечні грижі:

•  Грижове випинання може ставати болючим і збільшуватися при підвищеному навантаженні, кашлі, чханні, що завдає дискомфорту

•  Внаслідок стискання кішківника – порушується робота шлунково-кишкового тракту, підвищується газоутворення

•  Тривалий утиск призводить до порушення кровообігу органу, що знаходиться в грижовому мішку і в тяжких випадках може призвести до непрохідності кішківника та відмирання ущемлених тканин

Безопераційне лікування пахової грижі, за допомогою носіння бандажа, є неефективним, оскільки лише тимчасово полегшує неприємні симптоми і має сенс лише на початковій стадії захворювання.

Діагностикою гриж пахового відділу Київ, а також їх лікування займається лікар-хірург. Видалення пахової грижі лазером та хірургічно проводиться в умовах амбулаторної хірургії, під загальним наркозом. Тривалість операції до 1 години. У ході операції лікар вправляє кільця кішківника, що випинають, і зміцнює черевну стінку спеціальним сітчастим імплантом або власними тканинами.

Скільки коштує операція видалення пахової грижі – можна дізнатися у адміністратора, замовивши дзвінок на нашому сайті, а також у розділі Послуги. Остаточну вартість операції може озвучити лише лікар-хірург після огляду на консультації!

Оперативне лікування пупкової грижі Київ

Пупкова грижа – випинання частини кишківника через пупкове кільце, частіше діагностується у жінок. Так само, як і пахова, призводить до порушення роботи ШКТ, утиску нервових закінчень органів.

Пупкова грижа

У Києві видалення пупкової грижі проводиться у МЦ SENSAVI на Осокорках. Видалення пупкової грижі лазером та хірургічно – єдиний ефективний метод лікування пупкової грижі.

Скільки коштує операція з видалення пупкової грижі в Києві озвучить лікар-хірург на консультації, після огляду, ціна видалення пупкової грижі може змінюватись в залежності від розміру грижі та ступеня супутнього запалення.

Видалення грижі Київ – пахової, пахово-мошонкової, пупкової, білої лінії живота в МЦ SENSAVI

У МЦ SENSAVI Герніопластику проводять досвідчені, висококваліфіковані хірурги, в умовах стерильної операційної, застосовуючи сучасний інструментарій та лазерні технології, що гарантує якісний та естетично привабливий результат операції. Скільки коштує видалити грижу Ви можете дізнатися у розділі Послуги на нашому сайті, а також за телефоном ☎️ (067)232-59-21.

Список використаної литератури:

© Автор статті: Пластичний Хірург - Погуляєв Євген Сергійович

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 3 відгуків
5,0 rating
05.01.2022

Спасибо хирургу за оперативное и качественное решение моей проблемы с грыжей. Операцию проводил хирург в клинике на Срибнокильской. Хороший врач, доброжелательный и внимательный.

Петр
5,0 rating
15.11.2021

Обратился в эту клинику по поводу удаления паховой грыжи, так как не хотел оперироваться в районной больнице. Администратор предложила несколько вариантов времени, рассказала про хирургов + читал на сайте. Могу сказать, что остался полностью доволен своим выбором, уровнем обслуживания, стоимостью. Врач профессионально провел операцию, по времени меньше часа. Облегчение почувствовал буквально на следующий день, всех рекомендаций врача строго придерживался, поэтому и зажило все быстро, и шва практически не видно.

Владимир
5,0 rating
29.10.2021

Спасибо за помощь и качество ваших услуг, вы мне очень помогли! Удалила пупочную грыжу месяц назад, прекрасно себя чувствую.

Виктория Павленко