Клініка Sensavi - Київ

Ліпосакція тіла в Києві

Вартість від 30 000 грн.
Ліпосакція тіла в Києві – операція з видалення локальних жирових відкладень в проблемних зонах, за допомогою якої коригуються контури і пропорції тіла, моделюються естетично привабливі форми. Оперативне втручання відбувається на рівні підшкірно-жирової клітковини і не зачіпає жирову тканину під м'язами та в черевній порожнині. Тривалість операції до 3 годин, під загальним наркозом.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Ліпосакція боків (без вартості наркозу) 30 000 грн.
Ліпосакція живота (без вартості наркозу) 40 000 грн.
Ліпосакція живота та боків (без вартості наркозу) 65 000 грн.
Ліпосакція внутрішньої поверхні стегон (без вартості наркозу) 30 000 грн.
Ліпосакція зовнішньої поверхні стегон (без вартості наркозу) 30 000 грн.
Повна ліпосакція стегон (без вартості наркозу) 55 000 грн.
Липосакция спины (без стоимости наркоза) 40 000 грн.
Ліпосакція рук (без вартості наркозу) 30 000 грн.
Ліпосакція вдовиного горба (без вартості наркозу) 30 000 грн.
Липомоделирование (збільшення) сідниць (без вартості наркозу) 80 000 грн.
Ліпофілінг (збільшення) грудей (без вартості наркозу) 40 000 грн.

Важливо!

Ліпосакція тіла не є методом схуднення і не може застосовуватися при генералізованому (загальному) ожирінні, викликаному порушенням обміну речовин або неправильним харчуванням. Ліпосакція проводиться при локальному ожирінні тобто на зонах, які потребують корекції.

Ліпосакція тіла Київ Ліпосакція тіла Київ

Зони корекції

•  Живіт – Ліпосакція Живота
•  Спина та бока
•  Зовнішня та внутрішня частина стегон і гомілок
•  Зовнішня і внутрішня частина колін
•  Руки та плечі
•  Підборіддя
•  Вдовий горб

Ліпосакція тіла Київ

Фото До Після

Ліпосакція підборіддя Київ Ліпосакція вдовиного горба Київ

Ліпосакція тіла Київ Ліпосакція живота, боків, стегон Київ

Операція Ліпосакція тіла

Перед операцією обов'язковою є консультація Пластичного хірурга та анестезіолога, виявлення можливих протипоказань, передопераційні обстеження. Операція Ліпосакція проводиться досвідченим Пластичним хірургом в стерильній операційної, із застосуванням інноваційного обладнання та необхідного інструментарію. Суть операції полягає в усуненні жиру шляхом відсмоктування вакуумним апаратом через канюлю – трубку, яку вводять під шкіру через невеликі проколи. На місця проколів накладаються косметичні шви. Обсяг жирової тканини, яку можна усунути за допомогою ліпосакції – до 9 кг.

Ліпосакція тіла Київ

Види Ліпосакції в Києві

Вібраційна ліпосакція – найпопулярніший метод ліпосакції, завдяки якому можна викачувати великі обсяги жиру з будь-яких місць. Перевага цього методу в тому, що відкочений жир залишається життєздатним, це робить можливим його подальшу пересадку (Ліпомоделювання) в зони, де не дістає об`єму (сідниці, груди, обличчя, губи).

Ультразвукова ліпосакція – найбільш агресивний метод, використовується для видалення жиру в місцях «жирових пасток» – «вушка» на стегнах, нижня частина живота, боки. При даній методиці жирова тканина руйнується, тобто не може бути використаною для подальшого Ліпомоделювання фігури.

Лазерний ліполіз – вид ліпосакції, при якому використовується спеціальна лазерна насадка, для руйнування жиру і подальшого його відкачування. Найчастіше даний метод використовується для усунення жирової тканини в зоні підборіддя, внутрішньої частини стегон, в зоні над колінами.

Ліпомоделювання

Жирова тканина – найкращий матеріал для додавання обсягів в місця, де його бракує, так як не є чужорідним і не відторгається організмом. У жирі містяться стовбурові клітини, які запускають процес омолодження в тканинах цієї зони.

Важливо! При Ліпомоделюванні може бути використаний тільки власний жир пацієнта!

Ліпосакція – Ліпомоделювання Київ Ліпомоделювання – Ліпофілінг Київ

Індивідуальний підхід до Ліпомоделювання, дозволяє нам досягти ідеальних пропорцій тіла, виходячи з анатомії пацієнта – забираємо і додаємо обсяги там, де це необхідно. Ліпомоделювання допоможе створити фігуру вашої мрії!

Реабілітаційний період

Як правило, після Ліпосакції тіла або Ліпомоделювання пацієнт не відчуває болю і дискомфортутаі може повертатися до повсякденного життя вже на наступний день. Лікар дасть усі необхідні рекомендації на післяопераційний період, яких необхідно строго дотримуватися. Основні з них:

•  Носіння компресійної білизни протягом 4-6 тижнів
•  Обмеження фізичних навантажень терміном на 2 тижні

Ліпосакція тіла Київ та Ліпомоделювання фігури проводяться у філії МЦ SENSAVI на м. Осокорки, Є. Чавдар 13

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 4 відгуків
5,0 rating
09.01.2022

Спасибо, очень радует результат, делала у хирурга Погуляева липосакцию с абдоминопластикой живота. Просто новая я!

Анна Сергиенко
5,0 rating
29.11.2021

Липосакция не такая простая штука, как многим может показаться. Самое главное - врач профессионал, его опыт в подобных операциях. Перед тем, как решиться на липосакцию живота и бедер, я изучила огромное количество отзывов на врачей и клиники, и некоторые их них были прям плачевные. Мне повезло, моя операция прошла без осложнений и с ювелирной точностью, за что моя безмерная благодарность пластическому хирургу Сенсави. Реабилитация для меня была тяжелой, были и отеки, и боль (пила обезболивающее), носить компрессионный трикотаж нужно было постоянно. Но конечно, спустя 2 месяца, я могу сказать, что очень рада, что решилась на все это - теперь мой живот выглядит практически идеально, и ноги без "ушек" смотрятся куда лучше прежнего.

Валерия
5,0 rating
13.10.2021

Делала липосакцию бедер - моя проблемная зона. Пластический хирург отлично и очень результативно провел эту процедуру. Спасибо!

Nika
5,0 rating
30.07.2021

Может липосакция и не панацея, но есть зоны, убрать жир с которых даже спортом и диетой просто нереально. Со своим животиком боролась очень долго, т.к. именно там жир не хотел уходить никак. Я очень довольна результатом липосакции, это просто чудо. Доктор Евгений Сергеевич – мастер своего дела, после консультации все вопросы отпали и я была готова к процедуре. Отечность и синяки после липосакции были незначительные и сошли быстро. Прошел месяц, чувствую себя прекрасно и очень довольна своей новой фигурой!

irina