Клініка Sensavi - Київ

Отопластика – корекція вушних раковин

Вартість від 35 000 грн.
Отопластика – це пластична операція по корекції вушних раковин. Виконується з метою зміни форми, розміру вух і, найчастіше, для усунення «капловухості». Операція проводиться як під місцевим, так і під загальним наркозом. Отопластику можна рекомендувати пацієнтам з 10 річного віку. Отопластика – малотравматична операція, яка не потребує госпіталізації, з швидкою реабілітацією, що дозволяє назавжди виправити дефект зовнішності.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Отопластика (без вартості наркозу) 35 000 грн.
Пластика мочки вуха 8 000 грн.

Показання для проведення пластики вух

Пластична операція з корекції вушних раковин спрямована на виправлення вроджених дефектів форми, розміру та положення вух, а також усунення пошкоджень та деформації внаслідок будь-якої травми. Отопластика передбачає довічний результат корекції, який допоможе поліпшити зовнішній вигляд вух, забезпечуючи баланс пропорцій вух та обличчя, а також значно впливає на зовнішній вигляд та підвищує впевненість у собі.

Показання для отопластики:

 • Відстовбурчення вушних раковин – капловухість;
 • Асиметрія вушних раковин;
 • Травмована вушна раковина;
 • Вушні раковини неправильної форми;
 • Неправильна посадка вух;
 • Незадоволеність розміром вушних раковин;
 • Незадовільний результат після попередньої операції з корекції вух.

Протипоказання до отопластики

 • Гострі інфекційно-запальні процеси в організмі;
 • Цукровий діабет;
 • Вушні інфекції;
 • Серцева недостатність;
 • Онкозахворювання;
 • Порушення згортання крові;
 • Психічні розлади.

Види отопластики

Існує кілька різних видів отопластики:

 • Закріплення вух – цей тип операції передбачає усунення капловухості та наближення вух до голови. Цей вид отопластики користується найбільшою популярністю та виконується пацієнтам, чиї вуха помітно відстовбурчені та виступають з боків голови;
 • Зменшення вух, виконується пацієнтам, у яких розмір вушних раковин більший, ніж зазвичай;
 • Збільшення вух актуально для людей з маленькими, не повністю розвиненими вушними раковинами. У цих випадках до отопластики вдаються, щоб збільшити розмір зовнішнього вуха.

Отопластика полягає у маніпуляції з тканинами вуха, які можуть включати видалення хряща або шкіри, формування або пересадку хряща. Додатковим етапом операції може бути пластика мочки вуха.

Отопластика Київ 

Також розрізняють естетичну (виконану з косметичною метою для покращення зовнішнього вигляду) та реконструктивну отопластику (виконану з метою відновлення анатомічної форми вуха).

Отопластика Київ Отопластика – корекція вушних раковин Київ

Отопластика Київ Отопластика Київ

Реабілітаційний період

Рекомендується носити пов'язку з еластичного бинту протягом тижня після хірургічного втручання. Далі – лише на ніч. Упродовж місяця виключаються фізичні навантаження. Результат отопластики можна буде оцінити відразу після операції. Повне відновлення, як правило, займає від 4 до 8 тижнів, але повернутися до звичайного життя, дотримуючись приписів лікаря, можна вже через 10 днів. Дотримання післяопераційних рекомендацій гарантує найкращий естетичний результат.

Отопластика у МЦ SENSAVI проводиться у філії на м. Осокорки. Записатися на безкоштовну консультацію пластичного хірурга можна за телефоном ☎️ (067)232-59-21

Як проводиться отопластика

На консультації перед операцією пластичний хірург визначає, який вид отопластики та який обсяг хірургічного втручання необхідний пацієнту, спрямовує його на передопераційні обстеження (ЕКГ, аналізи). У разі проведення операції під загальним наркозом, пацієнту необхідна консультація анестезіолога.

Отопластика, як правило, є амбулаторною процедурою і займає 1-2 години, залежно від специфіки та складності оперативного втручання. У ході оперативного втручання використовується доступ за вухом, що робить шов майже непомітним. Комбінація хірургічних та ниткових методик дозволяє досягти найкращого естетичного результату – симетрично розташовані, природної форми та розміру вуха, що щільно прилягають до голови. Отопластика проводиться як хірургічним,так і лазерним способом. Пацієнт перебуває під наглядом медперсоналу протягом кількох годин після операції, після чого залишає клініку.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 5 відгуків
5,0 rating
14.03.2023

Дуже вдячна лікареві, операція на вушках проведена з ювелірною точніcтю, класний результат, дуже задоволена!

Наталія
5,0 rating
10.01.2022

Делала операцию по коррекции одного уха, от природы было не симметрично расположено. Очень благодарна врачу, все получилось, как я хотела. Шрамик небольшой, за ушной раковиной, его практически не видно.

Tatiana
5,0 rating
18.12.2021

Делала отопластику в клинике Сенсави. Все замечательно, рада, что обратилась к профи. Спасибо большое!

Кристина К.
5,0 rating
10.10.2021

Хочу виразити вдячність лікарю Погуляєву Євгену Сергійовичу та асистентці Шитюк Наталії, за чудово зроблену операцію - отопластику. Дуже задоволена результатом!!! Дякую Вам ❤️

Інна Цвіркун
5,0 rating
27.04.2021

Врач Евгений Сергеевич провел операцию на высшем уровне.Очень довольна тем, что вижу в зеркале!

Anastasiya