Клініка Sensavi - Київ

Протезування нігтів

Вартість від 650 грн.
Протезування нігтів застосовується як вирішення естетичної проблеми при втраті частини нігтьової пластини, а також з лікувальною метою для захисту та зміцнення пошкодженого нігтя, його подальшого відростання та профілактики вростання. Процедура відновлення нігтьової пластини безболісна. Нігтьовий протез носять у середньому 4-6 тижнів, після чого знімають або за необхідності коригують та встановлюють повторно.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Протезування нігтьової пластини, складність 1, Унгізан (Ungizan) 650 грн.
Протезування нігтьової пластини, складність 2, Унгізан (Ungizan) 700 грн.
Протезування нігтьової пластини, складність 3, Унгізан (Ungizan) 800 грн.
Протезування нігтьової пластини акрилом 650 грн.

Показання для протезування нігтів

Протезування нігтів - естетична медична процедура відновлення цілісності нігтьової пластини за допомогою штучного матеріалу високої якості, що володіє захисними властивостями. Процедура виконується лікарем подологом та показана у таких випадках:

 • Травма нігтя;
 • Відсутність частини нігтьової пластини;
 • Деформований ніготь;
 • Розшарування та інші зміни структури нігтя;
 • Після лікування грибкового ураження;
 • Тонкі, ламкі нігті;
 • Для подолання ороговілого дистального валика.

Нігтьовий протез служить опорою та перешкоджає скручування й вростанню края нігтя, тому може бути частиною лікувальної терапії при оніхокриптозі. За допомогою протезування відновлюється анатомічно правильна форма нігтя та відбувається його зміцнення. Протез не перешкоджає відростанню здорового нігтя.

Як відбувається протезування нігтів

Процедуру протезування нігтів виконує фахівець подолог після огляду та консультації пацієнта. Процедура починається з очищення та підготовки нігтьової пластини. Подолог зніме зліпок із ураженого чи симетричного йому нігтя. Отриманий зліпок заповнюється матеріалом, що застигає. Матеріали на основі гелів та двокомпонентних полімерів твердіють на повітрі, а світлотвердіючі – під впливом UV-променів. Після затвердіння, штучній нігтьовій пластині надається необхідна форма і протез кріпиться до нігтя. Гелі для протезування наносяться безпосередньо на нігтьову пластину, після чого моделюється необхідна форма з урахуванням анатомічних особливостей нігтьового ложа. Протезування повністю імітує нігтьову пластину та відрізняється від натурального нігтя.

Протезування нігтів Київ Протезування нігтьової пластини Київ

Протезування не проводиться за наявності відкритих ран нігтьового ложа або бічних валиків, грибкового ураження нігтів. В незалежності від цих протипоказань, для протезування необхідно мати, як мінімум, 2-3 мм твердої поверхні нігтьової пластини. Технологій для закріплення штучного нігтя на шкірі не існує, протезування виконується на здоровій частині нігтьової пластини, тому неможливо використовувати цю методику при вродженій відсутності нігтя (аноніхії).

Матеріали для протезування нігтів

Протезування нігтів виконується за допомогою різних матеріалів, у тому числі файберглас гелів – матеріалів нового покоління, що складаються з армуючого скловолокна, які відрізняються підвищеною міцністю та гнучкістю.

Німецька двофазна система Унгізан, що широко використовується, складається з двох компонентів. Їхнє змішування запускає полімеризацію, в процесі якої лікар моделює ніготь. Цей матеріал містить пластифікатори – речовини, які забезпечують легкість моделювання нігтя, а також міцність та гнучкість готового протезу. У деякі протезні маси крім пластифікаторів додають компоненти, які захищають ніготь від грибкових та бактеріальних збудників.

Протипоказання

Незважаючи на безпеку протезування нігтів, лікар попередить про деякі протипоказання для цієї процедури:

 • Алергія на компоненти протезної маси;
 • Повна відсутність нігтьової пластини (вроджена або набута);
 • 3 стадія вростання нігтя;
 • Відкриті рани в області нігтя, що протезується;
 • Патологічні процеси нігтів та навколонігтьової ділянки (грибкові та бактеріальні ураження), оскільки під протезом створюються сприятливі умови для розмноження збудників;
 • З обережністю протезують тонкі та ламкі нігті (ризик надриву або відриву нігтьової пластини);
 • Псоріаз;
 • Цукровий діабет.

Обов'язковим є лікування грибкових та інших уражень нігтьової пластини перед протезуванням.

Переваги пластики нігтьової пластини

 • Естетичний ефект;
 • Швидка, безпечна та безболісна процедура;
 • Захист кінчиків пальців від травм та неправильного розподілу навантаження;
 • Нормалізація ходи, яка страждає при втраті нігтів;
 • Відростання здорового нігтя правильної форми без вростання;
 • Зміцнення нігтів за рахунок зниження навантаження на нігтьове ложе;
 • Відновлення нігтя після грибкового ураження.

Рекомендації щодо догляду

 • Матеріали для виготовлення протезів не змиваються водою, тому ви можете приймати душ та ванну відразу після процедури;
 • Нігтьові протези не бояться температури – можна відвідувати сауну, лазню чи солярій;
 • Не схильні до хімічного впливу - хлорована вода в басейні або ацетон не зашкодять їм.

При носінні нігтьових протезів рекомендується уникати активних навантажень на ногу, не носити тісне взуття, що здавлює стопу. Також, гра у футбол, заняття бальними танцями чи балетом тощо, може призвести до відшарування штучного нігтя.

Штучний ніготь відростає природно разом з вашою нігтьової пластиною. Використовуйте пилочку для нігтів для догляду за нігтем, що відріс. Щипці та ножиці можуть призвести до розтріскування протеза. Через місяць нігтьовий протез має бути знятий або замінений. Подолог проведе огляд нігтьового ложа та бічних валиків і, якщо потрібно, виконає нове протезування.

Відмінність протезування від нарощування нігтів

На відміну від нарощування нігтів, протезування – це медична процедура, для виконання якої використовуються професійні гіпоалергенні матеріали, підібрані лікарем подологом, з урахуванням проблематики пацієнта. Матеріали для медичного протезування відрізняються міцністю та гнучкістю, не викликають подразнення нігтьового ложа та часто містять протигрибкові та антисептичні компоненти. Протезування застосовується для відновлення втраченої частини нігтя чи зміцнення нігтів, а не для нарощування довжини нігтя. Перед процедурою обов'язковою є консультація та діагностика стопи у подолога.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 6 відгуків
5,0 rating
28.03.2023

Качественная работа и материалы хорошего качества, делаю протезирование, так как отсутствует часть ногтя в следствие травмы и протезирование приходится периодически выполнять, держится долго, как положено, довольна.

Юлия Дмитрук
5,0 rating
18.03.2023

Дякую, у вас якість послуг на високому рівні, дуже рада, що знайшла вашу клініку!

В.Д.
5,0 rating
04.05.2022

Дякую подологу Корольову Д.Є., гарна людина та класний спеціаліст, робила у нього протезування нігтів. Клініка невелика, але все зроблено з любов'ю, це відчувається, хочеться туди повертатись)

Саша
5,0 rating
27.12.2021

Пришлось срочно протезировать ногти перед мероприятием, они у меня, к сожалению, были не в лучшем состоянии. Само протезирование выполнили аккуратно, я всем довольна. Врач обратила мое внимание на некоторые проблемы с ногтями и расписала уход и лечение. Сейчас смотрю, что состояние их значительно улучшилось, ноготки укрепились и перестали слоится. Спасибо)

Лариса
5,0 rating
23.08.2020

Кому нужен подолог на Позняках — смело рекомендую Рыбас Ирину, специалист с золотыми руками! В клинике приятная, душевная обстановка, всегда ухожу в хорошем настроении))

Руслана
5,0 rating
23.08.2020

Очень довольна работой подолога в этой клинике, делала протезирование и медицинский педикюр несколько раз, являюсь постоянным клиентом на Демиевской, рекомендую!

Антонина