Клініка Sensavi - Київ

Видалення врослого нігтя лазером

Вартість від 1 600 грн.
Видалення врослого нігтя лазером проводиться під місцевою анестезією і займає до 20 хвилин. Процедура не вимагає госпіталізації та накладення швів, а повне загоєння займає 4-6 тижнів.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Видалення врослого нігтя лазером, складність 1(без вартості анестезії) 1 600 грн.
Видалення врослого нігтя лазером, складність 2 (без вартості анестезії) 1 800 грн.
Видалення врослого нігтя лазером, складність 3 (без вартості анестезії) 2 200 грн.
Анестезія 250 – 300 грн.

Амбулаторна хірургія

Видалення врослого нігтя лазером Київ Видалення врослого нігтя Київ

Підготовка до лазерного лікування врослого нігтя

Після первинної консультації може знадобитися ряд досліджень для уточнення причини проблеми і виявлення протипоказань:

  • загальний аналіз крові;
  • аналіз на рівень глюкози в крові;
  • загальний аналіз сечі;
  • аналіз на грибкові та бактеріальні ураження (для проведення лікування після процедури);
  • в окремих випадках виконується рентгенівський знімок.

Також перед лазерним видаленням з врослих нігтів видаляють лак, якщо це не пов'язано з сильною хворобливістю.

Як проходить лазерне видалення врослого нігтя

Зона втручання асептично обробляється, і проводиться місцеве знеболення. Потім вросла частина нігтя обрізається до нормальної ширини нігтьового ложа, а запалені і відмерлі м'які тканини видаляються.

Лазерна корекція врослого нігтя дає ряд переваг. Завдяки потужній термічній обробці лазера відбувається знезараження тканин пальця за рахунок випаровування збудників, а новий ніготь відростає вже здоровим. Припікаюча дію лазера допомагає уникнути кровотечі, і шви не накладаються.

Протипоказання для лазерного видалення врослого нігтя

Незважаючи на безпеку лазерного лікування, лікар попередить про деякі протипоказання для проведення процедури:

  • пухлина будь-якої локалізації;
  • трофічні виразки ніг;
  • цукровий діабет;
  • порушення згортання крові;
  • гострі запальні процеси (загострення хронічних захворювань, грип, ГРВІ).

Реабілітація після лазерного видалення врослого нігтя

Відразу після закінчення процедури пацієнт повертається до повсякденного життя. У післяопераційний період рекомендується менше ходити пішки, щоб знизити набряк тканин стопи. Почервоніння країв зони втручання і деяка хворобливість вважаються нормальними явищами та проходять у міру загоєння нігтя.

У клініці на оброблений палець накладають асептичну пов'язку, яку на наступний день пацієнт знімає вже самостійно. Для цього розмочити пов'язку в теплій воді і одним різким рухом видаліть з нігтя, після чого промийте і насухо промокніть рану та накладіть свіжу пов'язку. У наступні 5-7 днів промивайте рану антисептичними розчинами 2 рази в день зі зміною пов'язки, поки не припиняться виділення. Після цього в домашніх умовах  залишайте рану відкритою (без пов'язки). Не використовуйте присипки і не обробляйте рану місцевими антисептичними засобами. Уникайте водних процедур (прийом ванни, відвідання басейнів, лазень і саун) до повного загоєння рани.

Додаткова інформація

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 7 відгуків
5,0 rating
21.05.2022

Видаляла врослий ніготь за допомогою лазера, хоча насправді невелика різниця, всеодно це маленька операция. Лікар був уважний та питав весь час, чи я нормально себе почуваю). Сподіваюсь ніготь більше не буде вростати, бо пояснили, що видаляють із зоною роста. Мені сподобалось відношення лікаря та персоналу.

Ліда
5,0 rating
15.11.2021

Хирург Грянила Василий Васильевич, качественно и профессионально провел удаление вросшего ногтя. Врач очень понравился. Спасибо!

Денис
5,0 rating
19.08.2021

Очень страшно было идти к Хирургу,но узнав о том, что вросший ноготь можно удалить лазером обрадовалась. Врач Погуляев Е. С.,всё объяснил и провёл удаление очень быстро. Крутая клиника, все приветливы и добрые, современные технологии и такие же современные врачи.

Сашка Цитко
5,0 rating
16.02.2021

Проблема вросшего ногтя мучила меня не один год. Несколько раз пыталась решить проблему скобами, но потом мне объяснили, что нужно удалять хирургически или лазером., не сильно вникала, в чем все таки разница, хирург сказал, что можно удалить и так и так. Процедуру мне провели лазером. Самое главное, что ноготь не врастает теперь и больно не было, все под местной анестезией. Врач замечательный, удаление было в филиале на Позняках.

Лариса
5,0 rating
13.11.2020

Удалял вросший ноготь лазером у доктора Погуляева. Отличный результат. Понравилось отношение доктора, звонил, интересовался самочувствием. Медицинский центр современный, все оборудовано для комфорта пациента.

Андрей В.
5,0 rating
10.08.2020

После неоднократных попыток борьбы с вросшим ногтем решилась на удаление лазером. Процедуру проводили в паре два врача, все на высшем уровне.

Анна
5,0 rating
10.08.2020

Искала клинику, где удаляют вросший ноготь лазерным методом, не хотела хирургически. Хотя в другой клинике мне сказали, что это единственный вариант. Рада, что обратилась в Сенсави, все таки лазер более щадящий вариант, как мне кажется. Хотя пришлось пропить антибиотик, пальчик зажил, надеюсь больше не повторится такая ситуация

Регина