Клініка Sensavi - Київ

Видалення вдовиного горба Київ – Ліпосакція шийного горба

Вартість від 30 000 грн.
Вдовий горб (клімактеричний горб, загривок, жировий горб) – це щільні жирові відкладення, які розташовуються в області шийного відділу хребта, утворюючи неестетичне ущільнення, яке не тільки є косметичним дефектом, але й впливає на якість життя пацієнта. Ефективним методом усунення даного дефекту є Ліпосакція вдовиного горба.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Ліпосакція вдовиного горба (без вартості наркозу) 30 000 грн.

Важливо!

Запаморочення та часті головні болі, підвищений тиск, безсоння і багато іншого, може бути наслідком жирових відкладень в області 7 шийного хребця. Через надмірний тиск жирового горба на область шиї, погіршується кровообіг, відбувається порушення кисневого живлення клітин мозку.

Вдовин горб

З плином часу горб має тенденцію до збільшення, навіть при відносно стабільній масі тіла, що пов'язано з:

• гормональними порушеннями
• климактериченим періодом у жінок
• скупченням солей
• сидячим способом життя

Вдовин горб (загривок на шиї) частіше з'являється у жінок, але також зустрічається у чоловіків з надмірною масою тіла.

Протипоказання

  •          цукровий діабет
  •          онкологічні захворювання
  •          серцево-судинні патології
  •          гострі іфекціонно-запальні захворювання

Ліпосакція вдовиного горба

Ліпосакція вдовиного горба Київ Видалення вдовиного горба Київ

Видалення вдовиного горба у Києві за допомогою ліпосакції проводить пластичний хірург в амбулаторних умовах. Операція проходить під загальним або місцевим наркозом і триває 30-60 хв. Через невеликі проколи в області холки вводиться трубка-канюля, за допомогою вакуумного апарату жир відкачується з проблемної зони. Пацієнт перебуває в клініці під наглядом медичного персоналу ще протягом години, після чого може йти додому. На наступний день пацієнт повертається до звичного способу життя. Як правило, після Ліпосакції пацієнт не відчуває сильного дискомфорту, але протягом 1-2 тижнів може спостерігатися незначний набряк та хворобливість.

Ліпосакція вдовиного горба Київ

Ліпосакция вдовиного горба є нескладною операцією, з легкою швидкою реабілітацією, яка дозволить назавжди позбавитись жирових відкладень та дискомфорту в області шиї.

Видалити вдовий горб Київ ви можете у філії МЦ SENSAVI м. Осокорки.

 

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 4 відгуків
5,0 rating
11.01.2022

Холка или вдовий горб, как его называют - ужасный дефект для женщины, и вроде сзади, можно спрятать, но прибавляет возраста, как будто бабуля с горбиком. Очень стеснялась и переживала, когда он у меня образовался. Записалась на массажи и мне очень повезло, массажистка сама мне рекомендовала обратиться за помощью к пластическому хирургу, потому что эту проблему массажами не убрать, возможно только на самой начальной стадии. Врача нашла через интернет, как раз увидела видео об удаление горба. Евгений Сергеевич очень внимательный и корректный доктор, доступно и подробно объяснил, как все будет проходить, какой результат я получу, вобщем я решилась. Липосакция была проведена мне под местной анестезией, но боли я не чувствовала. Сразу после операции была отечность и болезненность. Сейчас, спустя месяц никакого дискомфорта уже не ощущается, спина ровная, на месте горба никаких следов, не считая маленьких точек, но они тоже должны полностью сойти. Результат оцениваю, как превосходный.

Оксана Дмитренко
5,0 rating
03.01.2022

Дякую величезне) Позбулася горба на шиї за допомогою нескладної операції. Такий чудовий та швидкий результат. Усім, хто має таку неприємність- рекомендую, це не страшно, не боляче, швидко, маленьки місця проколів заживають і як нічого там і не було)

Марі
5,0 rating
30.09.2021

"Вдовий" горб носила 5 лет, пыталась улучшить ситуацию массажами, к сожалению видимого результата практически не было. Очень рада, что все таки созрела удалить его с помощью липосакции, даже не знала, что такие операции существуют. Доктор хирург Евгений Сергеевич прекрасно справился с задачей. Сзади, на спине все красиво и ровно, даже не верится. Благодарю!

Светлана Пилипенко
5,0 rating
02.08.2021

Удалила жировой горб на шее у врача Погуляева Е.С., очень довольна результатом, быстро, безболезненно и качественно. Места проколов заживают быстро, сзади как будто и не было ничего. Рекомендую врача и клинику Сенсави.

Надежда Р.