Клініка Sensavi - Київ

Хірургічне видалення мозолів

Вартість від 1 800 грн.
Видалення мозолів скальпелем — це класичний метод видалення великих сухих мозолів та глибоких стрижневих мозолів на стопах і пальцях ніг. Процедура проводиться під місцевим наркозом та займає до 1 години. Реабілітаційний період триває 7-10 днів, а для досягнення результату, як правило, достатньо одного сеансу.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Хірургічне видалення глибоких мозолів (без вартості анестезії) 1 800 грн.
Анестезія 250 – 400 грн.

Протипоказання для видалення мозолі скальпелем

Незважаючи на безпеку видалення мозолів скальпелем, лікар попередить про деякі протипоказання для проведення цієї процедури:

  • Вагітність та годування груддю;
  • Пошкодження тканин в області обробки (рани, герпетичні висипання);
  • Цукровий діабет в стадії декомпенсації;
  • Загострення інфекційного або запального захворювання;
  • Пухлини.

Як проходить видалення мозолів скальпелем

На первинному огляді, лікар встановить причину виникнення мозолів і, у разі потреби, направить до фахівців для лікування основного захворювання.

Видалення мозолі не потребує підготовки. Проблемна зона обробляється антисептичними засобами та обколюється анестетиком, після чого проводиться видалення мозолі.

Лікар використовує скальпель із одноразовими лезами двох типів. Після розм'якшення за допомогою спеціальних засобів, плоским лезом поетапно видаляється жорсткий роговий шар, не доходячи при цьому до рожевої молодої шкіри. Порожнисті леза різної ширини використовуються для видалення кореня мозолі. Маніпуляції відбуваються під ретельним візуальним контролем. Оскільки ороговілі ділянки зовні разюче відрізняються від здорових тканин, процедура, що проводиться кваліфікованим хірургом, безпечна та малотравматична. При повному видаленні стрижня рецидиви рідкісні. Краї рани припікаються йодом. У порожнину колишньої мозолі закладається мазь, що загоює, а краї рани або стягуються лейкопластирем або ушиваються з подальшим зняттям швів, залежно від площі рани. Завершальний етап процедури – це Апаратний педикюр зі шліфуванням тканин навколо колишньої мозолі.

Догляд після видалення мозолі скальпелем

Перші 2 тижні після процедури рана на місці колишньої мозолі викликає хворобливі відчуття, а навколо неї відзначається почервоніння. У цей період не забувайте про загальні рекомендації:

  • Не відривайте корочку на рані і не знімайте шви самостійно;
  • Менше ходіть та обмежте фізичні навантаження;
  • Проводьте місцеву обробку антисептичними і загоює засобами і робіть повторних візити згідно призначень лікаря;
  • Носите вільне взуття з натуральних матеріалів та каблуком не вище 4-5 см;
  • Уникайте водних та теплових процедур: прийом ванни, відвідування басейну, сауни або лазні.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 3 відгуків
5,0 rating
01.06.2022

Хірург врятував ситуацію, глибока коренева мозоль турубувала дуже довго, подолог рекомендував звернутися до хірурга, в моїй ситутації інші маніпуляції були марні. Видаленная пройшло швидко, під місцевим анестетиком біль не відчувався, процес загоєння не швидкий, але головне - прозбулася болючого мозоля, дякую за вашу роботу.

Софія
5,0 rating
06.09.2021

Столкнулась с такой ситуацией, безрезультатно счищала мозоль у подологов на протяжении долгого времени, а он возвращался снова, причиняя дискомфорт. Мне посоветовали удалить у хирурга, вырезать хирургически и я решилась. Могу сказать, что конечно это радикальный метод, но все удалось, заживало не быстро у меня, но сейчас и следа не осталось. Врач умница, все сделал качественно.

Елена
5,0 rating
09.08.2020

Удалила глубокий мозоль у хирурга. другие методы уже были не эффективны в моем случае, тянула до последнего, но оказалось что зря боялась, все обезболили и убрали раз и надеюсь навсегда, две недели побаливало, сейчас все прекрасно зажило!

Маргарита