Клініка Sensavi - Київ

Абдомінопластика

Вартість від 30 000 грн.
Абдомінопластика (абдомінальна пластика живота) – це комбінована операція по корекції форми та розміру живота, яка виконується, як правило, у поєднанні з ліпосакцією. Тривалість операції від 4 до 6 годин, під загальним наркозом, після чого пацієнт перебуває у стаціонарі під наглядом до 2-х діб.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Пупкова Абдомінопластика (без вартості наркозу) 30 000 грн.
Мініабдомінопластіка (без вартості наркозу) 60 000 грн.
Абдомінопластика з перенесенням пупка (без вартості наркозу) 120 000 грн.

Види абдомінопластики

Абдомінопластика Київ

Пупкова Абдомінопластика – це операція, при якій коригується форма живота і усувається шкірний клапоть навколо пупка. Доступ виконується через пупок. Даний вид пластики живота рекомендований пацієнтам при дефектах пупка і пупкової грижі, розтяжках і в'ялості шкіри навколо пупка.

Мініабдомінопластика (Абдомінопластика з ушиванням діастаза м'язів) – доступ виконується в нижній частині живота, по лінії трусиків. За допомогою операції Підтяжка живота формується талія, фігура набуває гармонійного силует. Міні Абдомінопластика рекомендована пацієнтам з діастазом прямих м'язів живота (випинається живіт).

Абдомінопластика живота з перенесенням пупка – це комбінована операція показана пацієнтам з об'ємним шкірно-жировим фартухом. Доступ виконується по лінії трусиків, видалення жирового фартуха і зайвої шкіри живота поєднується з пластикою м`язів живота і переміщенням пупка.

Абдомінопластика живота Київ

При будь-якому вигляді Пластики живота післяопераційні рубці практично непомітні!

Абдомінопластика живота Київ Абдомінопластика – корекція живота Київ

На консультації пластичний хірург підбере найбільш прийнятний вид оперативного втручання виходячи з побажань пацієнта, враховуючи фізіологічні дані та конституцію пацієнта. Перед операцією будуть призначені необхідні обстеження і проведена консультація з анестезіологом.

Реабілітація після Абдомінопластики

Реабілітаційний період після абдомінопластики становить 6 тижнів.

  • Протягом двох діб після операції пацієнт перебуває в стаціонарі
  • Рекомендовано носіння компресійної білизни (бандажа) - 2-3 місяці
  • Протягом трьох місяців після операції рекомендовано відмовитися від фізичних навантажень
  • Буде розписана спеціальна дієта, якої необхідно дотримуватися

Остаточний результат Операції Абдомінопластика живота можна буде оцінити через 6 місяців. За цей період тканини повністю регенеруються.

Операція Абдомінопластика живота Київ виконується в філії МЦ SENSAVI за адресою м. Осокорки, вул. Є. Чавдар 13

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 4 відгуків
5,0 rating
08.01.2022

Дякую велике! Я нарешті бачу у дзеркалі те, що хотілося. Абдомінопластика була проведена на високому рівні!

Таміла
5,0 rating
29.12.2021

Спасибо большое, я очень рада, что оперировалась у Вас!! Мне Вас посоветовала ваша пациентка, которая делала липосакцию вдовьего горба. Ну а я решилась на абдоминопластику, давно страдала от "нависающего" живота. Еще не совсем оправилась от операции, но мне так нравится мой новый животик)Еще раз спасибо!

K.N.
5,0 rating
04.10.2021

Выражаю огромную благодарность пластическому хирургу- Евгению Сергеевичу, делала операцию по коррекции живота- абдоминопластику. Результат превзошел мои ожидания! Реабилитация достаточно длительная - это единственные минус для меня. Но повторюсь - осуществление мечты того стоит.

Татьяна П.
5,0 rating
14.06.2021

На абдоминопластику я решилась после того, как был поставлен диагноз - диастаз и пупочная грыжа после родов. Такой живот невозможно скорректировать ни диетой, ни спортом. Была в нескольких медцентрах, остановилась на Сенсави. Операция прошла на высшем уровне. Сейчас у меня период восстановления, но даже промежуточный результат мне очень нравится. Шов пока виден, но он будет в дальнейшем светлеть. Реабилитация не быстрая, но оно того стоит, такой фигуры у меня не было даже до родов.

Мария