Клініка Sensavi - Київ

Лікування варікоцеле Київ – операція Мармара

Вартість від 14 000 грн.
Варікоцеле – урологічна патологія, для якої характерно розширення вен гроздеподібного сплетіння сім'яного канатика. Частіше зустрічається в області лівого яєчка, що обумовлено фізіологічним розташуванням яєчкової вени. Операція Мармара проводиться з метою лікування варікоцеле і є найбільш оптимальним та малотравматичним методом лікування даного захворювання. Хірургічне втручання проводиться під загальним наркозом. Тривалість операції до 1,5 годин.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Операція Мармара (без вартості наркозу) 14 000 грн.

Cимптоми Варікоцеле

До Варікоцеле частіше схильні підлітки в період статевого дозрівання, що обумовлено рясним припливом і відтоком крові в яєчкових венах, але також зустрічається у чоловіків більш старшого віку. На перших стадіях захворювання протікає безсимптомно і найчастіше діагностується на огляді лікарем урологом.

Варікоцеле

Для уточнення діагнозу крім пальпації лікар-уролог може провести УЗД мошонки і призначити додаткові аналізи.

До основних симптомів варікоцеле на більш пізніх стадіях можна віднести:

• Тягнучі болі та дискомфорт в області паху, яєчок, який посилюється при фізичному навантаженні
• Розширені вени проглядаються візуально, що веде до зміни структури яєчок і збільшення мошонки
• На тлі розширених вен розмір яєчка зменшується
Варікоз яєчок у чоловіків

 

Важливо!

В наслідок розширення яєчкових вен відбувається порушення терморегуляції в області яєчок, порушується процес сперматогенезу, що згодом призводить до проблем із зачаттям. Своєчасна діагностика і лікування варикозу яєчок у чоловіків гарантовано вбереже від ризику рецидиву і ускладнень, здатних обернутися безпліддям!

Варікоз яєчок у чоловіків

Операція Мармара

У якому віці краще робити операцію по видаленню Варікоцеле визначає лікар-уролог на огляді, в кожному випадку індивідуально, але затягувати однозначно не варто! Операція при варикозі яєчок рекомендується за показаннями в тому числі в дитячому і подлітковому віці.

Операція при Варікоцеле – Мармара

Операція по Мармару Київ проводиться досвідченим лікарем-оперуючим урологом, в умовах стерильної операційної і займає 1-1,5 години, під загальним наркозом. Суть операції полягає у видаленні та перев'язці розширених вен сім'яного канатика через мікророзріз, після чого на рану накладається косметичний шов. Після хірургічного втручання пацієнт перебуває під наглядом кваліфікованого медичного персоналу протягом декількох годин.

Операція при варикозі яєчок у підлітків і чоловіків проводиться в філіях МЦ SENSAVI на м. Осокорки та м. Позняки

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 5 відгуків
5,0 rating
05.10.2022

Делал операцию Мармара по Варикоцеле с правой стороны у Николая Николаевича Выливок. Был приятно удивлен. Очень порядочный доктор и крутой специалист. Профессионал на все 100%. Если у вас будет такая проблема как варикоцеле - идите только к нему. Не пожалеете. Спец на 5+!

Андрей А.
5,0 rating
30.12.2021

Все чудово! Дякую за допомогу Клініці Сенсаві та лікарю Виливку

Андрій Вікторович
5,0 rating
27.12.2021

Делал в клинике Сенсави операцию. Очень доволен, что обратился именно сюда. Вылечил варикоцеле. Ваш уролог мне очень помог, спасибо.

А. Д.
5,0 rating
31.10.2021

Диагноз Варикоцеле поставил другой уролог, но оперироваться пришел в Сенсави, почитав отзывы о врачах и самой клинике. Врач Выливок Н.Н. внушил доверие и все прошло на высшем уровне. Выражаю благодарность и буду рекомендовать вас.

Олег
5,0 rating
20.07.2021

На вищому рівні провів мені операцію по видаленню варікоцеле лікар уролог в центрі на Осокорках. Мабуть така проблема була вже не перший рік, я не зважувався це чіпати. Але прийшов той момент, що зрозумів - треба йти до лікаря. Мені сподобалось ставлення лікаря від першої консультації і до реабілітації після операції. Дякую.

Антон П.