Клініка Sensavi - Київ

Блефаропластика (пластика повік) – Київ

Вартість від 35 000 грн.
Блефаропластика повік (пластика повік, підтяжка повік) – це пластична операція з усунення надлишку шкіри та периорбитальної жирової клітковини (гриж, "мішків під очима"). Блефаропластика повік одна з самих затребуваних, популярних та універсальних процедур, що дозволяє не лише "омолодити погляд", але й виправити асиметрію очей, позбавитись набряків повік, за бажанням скоректувати розріз очей. Операція з пластики повік проводиться як під місцевим знеболенням, так і під загальною анестезією.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Верхня Блефаропластика (верхніх повік) (без вартості наркозу) 35 000 грн.
Нижня Блефаропластика – нижніх повік (без вартості наркозу) 35 000 грн.
Нижня транскон`юктивальна лазерна Блефаропластика – нижніх повік (без вартості наркозу) 40 000 грн.
Кругова Блефаропластика – верхніх та нижніх повік (без вартості наркозу) 70 000 грн.

Види блефаропластики

Верхня Блефаропластика – усунення надмірної шкіри ("нависаючого повіка") і грижового пакету верхнього повіка. Розріз виконується в складці верхнього повіка з накладенням косметичного шва. В ході операції пластичний хірург формує складку верхнього повіка, з урахуванням фізіологічних особливостей  розрізу очей пацієнта, в якій розташовується практично непомітний шов, для отримання найбільш природнього та естетично привабливого результату.

Нижня Блефаропластика – усунення обвисаючої шкіри і грижового пакету нижнього повіка. Виконується субцилиарний розріз під краєм повіка. Усуває сітку зморшок, "синяву" під очима. 

Нижня транскон`юктивальна Блефаропластика – операція, при якій грижові мішки (мішки під очима) видаляються через кон'юнктиву, без будь-яких  зовнішніх розрізів.

Кругова Блефаропластика – поєднує верхню та нижню блефаропластику.

• Лазерна Блефаропластика - лазерна пластика нижніх і верхніх повік проводиться за допомогою СО2 лазера SmartXideDOT (Італія). Метод пластики повік пацієнт погоджує на консультації з Пластичним хірургом.

Безопераційна блефаропластика (псевдоблефаропластіка) - проходить за допомогою фракційної насадки СО2 лазера. Шліфування шкіри навколо очей дає довготривалий ліфтинг-ефект, але не прибирає жирові мішки в області повік.

Блефаропластика повік

Як проходить операція - Кругова пластика повік

На консультації пластичний хірург визначає ступінь виразності проблеми, виявляє наявність можливих протипоказань, якщо необхідно, пацієнт прямує додаткові обстеження. Лікар підбирає найбільш прийнятний метод та вид блефаропластики, з урахуванням проблематики, віку пацієнта, наявності протипоказань, побажань пацієнта. Надає детальну інформацію про можливі ускладнення. При виборі загальної анестезії хірург направить пацієнта на консультацію до лікаря Анестезіолога.

Блефаропластика повік Київ Блефаропластика повік Київ

Пластична операція на повіках займає від 1,5 до 3,5 годин і відбувається під місцевою анестезією чи загальним наркозом. У МЦ SENSAVI пластичні операції відбуваються у стерильних операційних, з дотриманням усіх необхідних санітарних норм.

Блефаропластика фото Ви можете переглянути на нашому сайті або в соціальних мережах.

Блефаро повік

Скільки коштує Блефаропластика

Ціна верхньої Блефаропластики, нижньої та кругової вказана на сайті в розділі Послуги. Детальнішу інформацію Ви можете уточнити у наших адміністраторів.

Відновний період

Блефаропластика повік проводиться в амбулаторних умовах, пацієнт вирушає додому через декілька годин після операції. Наступного дня пацієнт може повертатися до повсякденного життя, наслідуючи рекомендації лікаря. Шви знімаються на 5 день. У післяопераційний період може спостерігатися незначна набряклість, синяки, які є варіантом норми і проходять самостійно. Через 2 тижні пацієнт повертається до повноцінного соціального життя.

Ксантелазма, підтяжка повік Блефаропластика повік Київ

Підтяжка повік Пластика повік

Блефаропластика повік Кругова блефаропластика

Блефаропластика повік – Київ Блефаропластика Київ

Верхня блефаропластика Київ Верхня блефаропластика повік Київ

Блефаропластика повік Київ

Протипоказання

• Онкозахворювання 
• Вагітність і період лактації 
• Менструація 
• Цукровий діабет 
• Запальний процес на повіках 
• Наявність будь-якого запального процесу в організмі 
• Підвищений внутрішньочерепний, внутрішньоочний тиск  
• Системні захворювання крові

Зробити Блефаропластику повік у Києві Ви можете за адресою м. Позняки, м. Осокорки, вул. Є. Чавдар 13 – МЦ SENSAVI. Пластичний хірург проводить консультації у наших філіях на м. Осокорки, м. Позняки, м. Деміївська. Запис на консультацію до пластичного хірурга за телефоном  ☎️ (067)232-59-21.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 5 відгуків
5,0 rating
20.07.2022

Дуже хотіла зробити Блефаропластику, але довго наважувалася - Слідкувала за Інстаграмом Сенсаві)) Але коли прийшла на консультацію - всі сумніви відпали - роблю) Дякую Євгену Сергійовичу та всій команді медичного центру Сенсаві. Результат мене повністю задовольнив!) Дуже рада, що прийшла саме до вас)

Юлія
5,0 rating
12.12.2021

пришла в клинику по рекламе- бесплатная консультация пластического хирурга. давно думала о блефаропластике, но решиться было сложно. на консультации мне настолько все стало понятно и ясно, как будто я сама уже делала такие операции)) очень переживала, что разрез глаз поменяется, или лицо станет "не моим", хочу сказать, что работы врача говорят сами за себя. после операции прошел уже месяц, но мне все нравилось практически сразу, не было сильного отека, уже через неделю мой новый взгляд меня покорил) нравится очень.

Lika
5,0 rating
27.10.2021

Пластическая хирургия век уже не редкость, и проводят её почти на каждом шагу, но я очень довольна, что попала именно в эту клинику.

Ваплерия
5,0 rating
08.10.2021

Результат после Блефаропластики - супер! действительно минус десяток лет! Рада, что обратилась к Евгению Погуляеву, отличный хирург!

Ольга Т.
5,0 rating
12.03.2021

Очень довольна результатом операции на веках у Евгения Сергеевича Погуляева! Результат превзошел мои ожидания, все настолько аккуратно и профессионально сделано. Я избавилась от недостатка, который мучил меня долгие годы- мешки под глазами, помолодела лет на 10! Спасибо огромное врачу за такую великолепную работу и за поддержку на протяжении всего реабилитационного периода!

Елена С.