Клініка Sensavi - Київ

Лікування врослого нігтя скобами та пластинами

Вартість від 1 300 грн.
Ортоніксія – це безопераційний та безболісний метод корекції зростання врослого нігтя за допомогою спеціальних конструкцій (скоб та пластин). Вони встановлюються за 15-30 хвилин, непомітні на нігтях і носяться 4-6 тижнів. Мінімальний курс лікування скобами та пластинами займає 1 місяць.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Обробка врослого нігтя (складність 1) 800 грн.
Обробка врослого нігтя (складність 2) 1 100 грн.
Обробка врослого нігтя (складність 3) 1 300 грн.
Постановка скоби (Фрейзера, Combiped, Подофікс, ORA та ін.) 1 300 грн.
Постановка титанової нитки 1 300 грн.
Корекція скоби 700 грн.

Фото до та після

Постановка скоби на врослий ніготь   

Пластина на врослий ніготь

Види коригувальних конструкцій

Метод ортоніксіі використовує дві конструкції для корекції зростання нігтя – скоби та пластини.

Обидві системи для корекції зростання нігтя працюють за одним принципом: поступове розгинання нігтьової пластини за рахунок того, що змінюються напрямки натягу. В результаті цього впливу края нігтя рівномірно піднймаються над нігтьовим валиком. Полегшення відчувається відразу після установки. Згодом нігтьова пластина вирівнюється і зберігає правильний ріст після зняття конструкції. В середньому 1 раз на місяць проводиться коригування – зміщення конструкції до ростової частини нігтя.

Модифікації скоб і пластин різняться конструкцією та створюваною силою натягу в залежності від стану нігтя.

Скоби

Скоби являють собою конструкцію, виконану з хромонікелевого нержавіючого дроту. Класична конструкція має два гачки, які фіксуються з боків нігтьової пластини, і плоску пружину, яка закріплюється на нігті. Товщина скоби становить 0,4-0,7 мм та підбирається по товщині нігтя. Скоби підходять при сильно деформованих та потовщених нігтьових пластинах.

 

Скоба Фрейзера

Класична конструкція з двома гачками і плоскою пружиною в центрі. Застосовується на будь-якій стадії вростання нігтя і допускає проведення 3-4 корекцій у міру зміни форми нігтя.

 

Скоба ORA

Конструкція з двох асиметричних фрагментів дроту з плоскою пружиною на одному з них. Загнутим кінцем фрагменти кріпляться по краях нігтьової пластини, а вільні кінці переплітаються і закручуються, зайвий дріт обрізається. Плоска пружина при цьому розташовується не в центрі нігтя і забезпечує більш сильний натяг з одного боку. Скоба розрахована на тривале носіння (до 2 місяців), використовується при запущених стадіях вростання нігтя і діабетичної стопи для корекції нерівномірного деформаної нігтьової пластини.

 

Скоба 3-ТО

Конструкція з двох однакових фрагментів дроту з плоскою пружиною на кожному, які скріплюються між собою петлею. Одним кінцем фрагменти кріпляться по краях нігтьової пластини, а натяг регулюється за рахунок сполучної петлі. Скоба надає рівномірний посилений натяг і використовується при самих складних випадках вростання нігтя.

 

Скоба Подофікс

Пластикова пластина з дротяною петлею в центрі. Після установки лікар-подолог закручує дріт, створюючи потрібну ступінь натягу, а кінець дроту обрізається. Не використовується при вираженому ногтевом валику, який закриває частину нігтя і заважає підібратися до його краю.

 

Скоба Combiped

Конструкція з металевим гачком, який заводиться під ніготь, і пластмасовою пластинкою, яка кріпиться на самому нігті. Скоба унікальна тим, що дозволяє корекцію одностороннього вростання нігтя, в тому числі на малій площі нігтьової пластини (наприклад, у дітей) і при вираженому закручуванні нігтя.

Пластини

Пластини виготовляють з пружних матеріалів, їх ширина складає в середньому 5 мм, а довжина підбирається по ширині нігтьової пластини. Кінці пластини заводяться під бічний валик і фіксуються. Як правило, пластини застосовуються при слабкій деформації нігтів.

Пластина В / S

Виготовляється з пластику підвищеної пружності (дюропластів та скловолокна). Вимагає заміни раз в 4-6 тижнів і зовні непомітна на нігті. Оптимальний варіант при тонких нігтях.

Переваги скоб та пластин

  • зберігають натуральну нігтьову пластину;
  • безболісна і швидка установка;
  • нетривалість установки;
  • не вимагають спеціальної підготовки;
  • реабілітаційний період відсутній;
  • непомітні на нозі

Як проходить установка

Спосіб корекції обговорюється заздалегідь на консультації. І скоби, і пластини виготовляються за індивідуальними вимірами. Для цього виконується силіконовий зліпок нігтя, за яким протягом 3-5 днів виготовляється кінцевий зліпок вже з гіпсу або акрилу. Проведення цього етапу роботи за відсутності пацієнта і підгонка конструкції на зліпку істотно скорочують тривалість візиту і установки. На наступному етапі конструкцію фіксують на нігті за допомогою гіпоалергенного клею.

Виділяють три стадії вростання нігтьової пластини. На третій стадії вростання, при вираженому гнійно - запальному процесі, з проблемою може впоратися тільки лікар хірург.

Вростання нігтьової пластини

Протипоказання

Незважаючи на безпеку методу ортоніксіі лікар попередить про протипоказання для установки скоб і пластин:

  • вік молодше 6 років;
  • місцеве запалення (грибкові та інші ураження);
  • псоріаз;
  • цукровий діабет (вимагає особливої уваги до контролю стану нігтя після установки скоб та пластин і не є абсолютним протипоказанням).

Догляд після установки скоб та пластин

У перші 2 тижні пацієнт відчуває виражений натяг, а також зазначає запалення, почервоніння та больові відчуття. Застосування місцевого холоду (льоду) і місцевих антисептичних засобів (левоміцетіновий мазь, йод) усувають ці наслідки. Скоби та пластини не вимагають особливого догляду і дозволяють носити звичне, в тому числі відкрите взуття, займатися спортом і користуватися косметичним лаком для нігтів. Слідкуйте за гігієною стоп і вибирайте вільне взуття з натуральних матеріалів. Також не забувайте про щомісячні контрольних візитах до подолога, який проконтролює зростання нігтьової пластини, проведе обробку нігтів і нігтьових валиків та при необхідності виготовить та встановить нову конструкцію.

Додаткова інформація

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 7 відгуків
5,0 rating
27.04.2022

Вросший ноготь очень неприятная штука. Обратившись в Сенсави, попала к подологу. Все советы и рекомендации врача теперь учитываю при обрезании ногтей. Очень помогли, спасибо.

Татьяна
5,0 rating
26.08.2021

Наталья Александровна помогла справится с проблемой вросших ногтей, за что ей очень благодарна. Носила пластины пол года, зато теперь забыла о такой проблеме.

Алиса
5,0 rating
21.07.2021

Величезна подяка Ользі Сергіївні, феї яка врятувала мій палець та чарівнику анестезії Василю Васильовичу. Я дуже боялася процедури видалення нігтя який вріс, але даремно, сама по собі ця процедура не приємна, але все не так страшно, як я дивилася на YouTube. Процедура пройшла на позитиві, Василь Васильович просив, щоб я ненароком не дала йому ногою в ніс, Ольга Сергіївна пожертвувала своєю рукою, за яку я її тримала. Я вже давно не бачила такого людського, позитивного ставлення до пацієнта. Щиро вам дякую, що допомогли та підняли настрій!

Анна Романюк
5,0 rating
12.03.2021

Подолог Наталья Александровна помогла решить проблему вросшего ногтя у сына. Из-за постоянной нагрузки на стопы, занятий спортом, ногти врастают до болезненного состояния. Наталья Александровна предложила установить специальную систему на вросшие ногти. Процедура прошла практически безболезненно, и сын сразу почувствовал облегчение. Носить надо будет долго, но пластины совершенно не мешают. Благодарим за помощь и доброе человеческое отношение!

Татьяна Ивановна
5,0 rating
25.01.2021

Сыну вылечили вросшие ногти в клинике Sensavi на Голосеево. Ставили скобы на ногти больших пальцев. О том, что есть такой способ лечения я не знала и почему то в других клиниках не предлагали такой вариант, только удаление. Мы благодарны безмерно, замечательный подолог у вас принимает.

Александра Викторовна
5,0 rating
30.08.2020

Пол года мучался с вросшим ногтем, был у разных подологов, после обрезания ногтя- проблема все равно возвращалась,в Сенсави попал к замечательному специалисту Венцель Ольге, поставили скобу на вросший ноготь, лечение не одного дня, но главное, что помогло, ноготь перестал вростать, я доволен результатом.

Александр
5,0 rating
30.08.2020

Был в Сенсави на Демеевской у подолога Натальи, с вросшим ногтем. Поставили скобу, лечение успешное, мне подошел этот метод. Врач внимательная и доброжелательная. Визитом доволен

Евгений