Клініка Sensavi - Київ

Контурна пластика великих статевих губ або точки G

Вартість від 4 000 грн.
З проблемою утрудненою стимуляції точки G та порушення естетичності статевих губ стикаються жінки будь-якого віку. Безболісним і безпечним способом виправлення цих дефектів вважається контурна пластика статевих губ і точки G, яка має на увазі введення гіалуронової кислоти. Процедура проводиться під місцевим наркозом і займає до 30 хвилин, а ефект зберігається від 6 до 12 місяців.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Контурна пластика великих статевих губ або точки G (без вартості препарату) 4 000 грн.

Показання для інтимної пластики

 • вроджені дефекти (асиметрія великих статевих губ, їх відсутність або часткова недорозвиненість);
 • неестетичний вигляд інтимної зони через вікових зміни;
 • післяпологові та інші травми інтимної зони;
 • поява шкірних складок при різкій втраті ваги;
 • зниження якості статевого життя (втрата чутливості через слабо вираженого клітора або точки G).

Як проходить інтимна пластика

Лікар-гінеколог проводить антисептичну обробку шкіри та знеболює область втручання, після чого починає введення гіалуронової кислоти. Вона входить до складу багатьох тканин організму і тому безпечна та не викликає відторгнення. При інтимній корекції статевих губ і точки G застосовуються декілька технік, залежно від показань. Замість стандартних голок використовуються канюлі - особливі тонкі та гнучкі голки з тупими кінчиками і бічним отвором для виходу препарату. Це запобігає розриву м'яких тканин і скорочує період реабілітації.

Незважаючи на безпеку процедури лікар-гінеколог попередить про деякі протипоказання для проведення контурної пластики статевих губ і точки G:

 • період вагітності та годування груддю;
 • порушення згортання крові;
 • схильність до утворення келоїдних рубців;
 • загострення інфекційного або запального захворювання;
 • онкологічні захворювання незалежно від місця їх локалізації;
 • встановлена алергічна реакція на гіалуронову кислоту (зустрічається рідко).

Як підготуватися до інтимної пластики

На первинній консультації лікар оцінить ступінь проблеми та підбере дозу гіалуронової кислоти, а також переконається у відсутності протипоказань.

За тиждень до проведення корекції не приймайте антикоагулянти, антибіотики та протизапальні препарати і, навпаки, почніть прийом антигістамінних препаратів у разі підвищеної алергенності за 1-2 дня до процедури.

Реабілітаційний період

Подальшого спостереження після процедури не потрібно і можна повертатися до повсякденного життя. Набряклість, почервоніння та дискомфорт в області втручання проходять через 2-3 дні. Не забувайте дотримуватися загальних рекомендацій після проведення інтимної пластики:

 • протягом 14 днів відмовтеся від статевого життя та фізичних навантажень, уникайте теплових процедур (сауна, баня, солярій) і не користуйтеся тампонами;
 • приймайте гігієнічний душ після кожного відвідування туалету;
 • у разі розвитку молочниці. почніть прийом відповідних препаратів або використання вагінальних свічок.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 3 відгуків
5,0 rating
13.01.2022

Гинеколог посоветовала контурную пластику половых губ, для улучшения внешнего вида, т.к. возрастные изменения привели к сухости кожи в этой зоне. Очень хороший результат, мне очень нравится, кожа стала выглядеть налитой и гладкой, увеличилась увлажненность и все выглядит естественно. Думаю периодически буду повторять эту процедуру.

Вита
5,0 rating
03.10.2021

Доктор Лавренюк супер профи! Очень довольна результатом после контурной пластики половых губ и точки G))) и внешний вид улучшила и чувствительность зоны стала ярче)

Аня Т.
5,0 rating
25.05.2021

Хорошо, что медицина не стоит на месте и появилась возможность решать деликатные интимные проблемы современными, передовыми методами. Успешно прошла процедуру контурная пластика больших половых губ, с целью устранения природной асимметрии, давно об этом думала, и рада, что все таки решилась, результат того стоит))

лена