Клініка Sensavi - Київ

Цистоскопія – Уретроскопія

Вартість від 4 000 грн.
Цистоскопія, уретроскопія (уретроцистоскопия) – це діагностична ендоскопічна процедура, яка проводиться за допомогою оптичного приладу – цистоскопа, що дозволяє з високою точністю оцінити стан слизової сечового міхура, сечоводів, уретри, при необхідності, взяти біопсію.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Цистоскопія, уретроскопія (Уретроцистоскопія) без вартісті анестезії 4 000 грн.

Як проводиться Цистоскопія

Цистоскопія, уретроскопія у жінок та чоловіків проводиться шляхом введення трубки цистоскопа через уретру в порожнину сечового міхура, що дозволяє провести детальний огляд уретри та внутрішньої поверхні сечового міхура, виявити патологічний процес. В ході процедури можливе проведення оперативних маніпуляцій –видалення спайок, поліпів і інших невеликих новоутворень, введення лікарських препаратів в порожнину уретри і сечового міхура.

Цистоскопія

Цістосокпія, уретроскопія у жінок, як правило, проводиться під місцевою анестезією (вводиться в сечовипускальний канал). Процедура, яка проводиться досвідченим лікарем - урологом, з використанням сучасного обладнання не є травматичною і сильно болючою. Може відчуватися деякий дискомфорт і печіння, які проходять самостійно протягом декількох годин після процедури.
Цистоскопія, уретроскопія у чоловіків проводиться з використанням місцевої анестезії (вводиться в сечовипускальний канал), але в зв'язку з фізіологічними особливостями будови чоловічої уретри, може бути болючою, за погодженням з пацієнтом рекомендується застосування загального наркозу (після консультації анестезіолога).

Уретроцистоскопія

Тривалість процедури 10-20 хвилин. Уретроцистоскопія в МЦ SENSAVI проводиться з дотриманням усіх необхідних санітарних норм, в комфортабельних палатах, оснащених необхідним професійним обладнанням.

Показання

• Цистит, уретрит 
• Новоутворення сечового міхура
• Простатит, аденома  
• Кров у сечі
• Порушення в роботі сечовивідної системи (енурез, нетримання сечі і т.д.)
• Сечокам'яна хвороба (підозра на камені в сечовому міхурі)

Протипоказання

Гострі запальні процеси сечостатевої системи у чоловіків та жінок
• Вагітність

Важливо!

На консультації лікар-уролог збирає анамнез (скарги) пацієнта, на їх підставі приймається рішення про доцільність призначення даної процедури. Перед процедурою лікар-уролог дає всі необхідні рекомендації по підготовці до цистоскопії. Цістоуретроскопія є найбільш інформативною і ефективною діагностичної процедурою в урології, дозволяє поставити точний діагноз і призначити найбільш ефективну схему лікування.
При проблемах з сечовипусканням, відчутті неповного випорожнення сечового міхура, частих позивах в туалет, болі та печіння при сечовипусканні, тягнучих болях внизу живота та попереку – не затягуйте з візитом до уролога. Це допоможе вчасно діагностувати проблему і знайти її рішення.

В МЦ SENSAVI процедуру Цистоскопия (уретроскоопия, уретроцистоскопия) можно пройти в філії на м.Осокорки, Є.Чавдар 13

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 4 відгуків
5,0 rating
21.12.2021

Уролог Выливок Н.Н. очень понравился своим деликатным подходом к женской проблеме. Врач обладает знаниями, после его лечения чувствую большое облегчение.

Жанна
5,0 rating
26.11.2021

Дякую за вашу роботу! Гарне ставлення до пацієнта, та лікарі-фахівці своєї справи.

Лариса Іванівна
5,0 rating
03.06.2021

Понравился врач уролог! помог справится с давно мучавшими циститами, нашел причину и назначил эффективное лечение.

Анастасия
5,0 rating
08.04.2021

Обратилась к урологу по поводу постоянных циститов. Долго пыталась лечить сама, но проблема все время возвращается и стала уже хронической. Врач назначил и провел цистоскопию, немного неприятные ощущения, но терпимо. Врач поддерживал во время процедуры и выполнял достаточно деликатно. В принципе довольна результатом, был поставлен диагноз и расписано лечение. Надеюсь на позитивный исход лечения.

Александра В.